Татуси

От: Татуси

За мен това е изкуство, и една моя много голяма страст..

Съгласен съм, че е изкуство (поне в повечето случаи). И което е направено добре, ме кефи.
Стига да не е върху моята кожа.
Една модна дрешка, като и мине модата, можеш да я захвърлиш. Но как ще си захвърлиш кожата? Независимо от всички модерни технологии за премахване на татуировки.
Човешката кожа е изключително важен орган от човешкото тяло, за да си играя с него.
 
От: Татуси

Аз последно време си търся добър татуист и нещо смислено да си татуирам но нещо не се получава. Относно татуировките добре е да се правят някъде където не се виждат често ... примерно ако е на ръката и я виждаш при всяко миене или някъде на видно място при поглеждане в огледалото е нормално да ти омръзне за година две.
 
От: Татуси

Нямам татуировки но мисля да си правя от вътрешната страна на поддлакътя, на дясната ръка.
Мисля да е плетеница или филигран, не знам как се нарича.
 
От: Татуси

Една модна дрешка, като и мине модата, можеш да я захвърлиш. Но как ще си захвърлиш кожата? Независимо от всички модерни технологии за премахване на татуировки.

Татуировките са си "модерни" кажи речи от както човека е почнал да се движи изправен на два крака:)
Тука обаче май сме се събрали бая нашарени предприемачи:twisted:
 
От: Татуси

Аз последно време си търся добър татуист и нещо смислено да си татуирам но нещо не се получава. Относно татуировките добре е да се правят някъде където не се виждат често ... примерно ако е на ръката и я виждаш при всяко миене или някъде на видно място при поглеждане в огледалото е нормално да ти омръзне за година две.
Не мога да се съглася с теб. Колкото по-дълго и по-често гледаш едно нещо, толкова повече свикваш с него. То не ти омръзва, а привикваш към него. Затова и доста от хората, които си направят татуировка след време повтарят... свикват с първата и искат втора. :-] Не съм чул досега някой да каже, че му е омръзнала. То не се прави и за ден де, повече се мисли преди да се направи... :)
 
От: Татуси

Нямам нито една въпреки че исках да си плесна някоя. Ама нещо имам алергии на кожата и ме е страх да не се предобря. Иначе бих си плеснал нещо такова:
Borgir10.jpg
 
От: Татуси

@USAF, ами точно това е причината да не си направиш... щото смяташ, че се цапаш... не го приемаш като изкуство или начин на изразяване. Има хора на които не просто им отиват, ами са си част от тях :)

Разбира се че е изкуство това, нищо лошо не съм казал. :) Ако става въпрос даже ходя по изложби в галерии и се наслаждавам когато дълго време наблюдавам картините... Но проблема е че както писаха някои хора в по горните постове че и на мен ще ми омръзне и после трябва с лазер да я махам а това струва много пари, и друг е въпроса че моята кожа е алергична... Слагал съм си ваденки имитация на истински татуировки и после се мият с вода, и така когато ми омръзне лепвам друга ваденка и по евтино ти излиза :wink: И наистина не личи че е ваденка, наподобява истинска татуировка. И така няма цял живот да ходя като белязан каторжник с едно също изображение което ще ми омръзне :)
 
От: Татуси

Слагал съм си ваденки имитация на истински татуировки и после се мият с вода, и така когато ми омръзне лепвам друга ваденка и по евтино ти излиза И наистина не личи че е ваденка, наподобява истинска татуировка.
HAAHHAH, да бе не си личи. Да не си на 5 години, че ще си слагаш ваденки :lol:
 
От: Татуси

HAAHHAH, да бе не си личи. Да не си на 5 години, че ще си слагаш ваденки :lol:

В предния ми пост бях описал и сега ме караш да се повтарям: има си детски татуировки които си личат че са ваденки, има и такива които не личат и са по скъпи. Просто не си пробвал. Аз съм пробвал такива до преди 3 години но сега не ми е идвало на акъла скоро да лепна някоя. Аз до колкото се познавам, една и съща татуировка ще ми омръзне и за това по добре ваденки, че после триене с лазери бая скъпо ще ми излезе. :)
 
От: Татуси

В предния ми пост бях описал и сега ме караш да се повтарям: има си детски татуировки които си личат че са ваденки, има и такива които не личат и са по скъпи. Просто не си пробвал. Аз съм пробвал такива до преди 3 години но сега не ми е идвало на акъла скоро да лепна някоя. Аз до колкото се познавам, една и съща татуировка ще ми омръзне и за това по добре ваденки, че после триене с лазери бая скъпо ще ми излезе. :)
За какво да пробвам ваденки, след като имам истински татуировки. Супер позьорщина е да се лепиш с някакви неща, само и само да се правиш на вървежен. Татусите не се правят за другите хора, а за теб :)
 
От: Татуси

За какво да пробвам ваденки, след като имам истински татуировки. Супер позьорщина е да се лепиш с някакви неща, само и само да се правиш на вървежен. Татусите не се правят за другите хора, а за теб :)

Нали ти казах, защото си знам че една и съща картина ще ми омръзне да я гледам години наред, а да не говорим до гроб... а така има възможност да ги сменям :) Явно на теб не ти омръзва да гледаш една и съща картина на тялото си, но всеки си има своите предпочитания :) Съдя по себе си просто. То ако питаш мен почти всичко е позьорщина вече в днешно време, и що се отнася до позьорщината тя обхваща доста голям мащаб от много неща, но това е вече друга тема на разговор :)
 
От: Татуси

Да се татуираш 'насериозно' е тъпо и неоригинално. Имитаторско. От типа "Опитвам се да се самоубедя че съм ебаси пичагата".
Пък всъщност си жертва, самолишила се от контрола да взема избор за себе си във всеки един момент.

Виж лепенка бих си шляпнал за фън.
 
От: Татуси

Виж лепенка бих си шляпнал за фън.

прав си - в казармата едно приятелче си направи палма - преди уволнението съжаляваше,че не е лъв!Така че извода го оставам за вас!
 
От: От: Татуси

Татуировките са си "модерни" кажи речи от както човека е почнал да се движи изправен на два крака
Това, че са правени през цялата история на човечеството, не означава че са били модерни.
Я покажи толкова публични личности от преди 30-40 години, дето са татуирани, колкото има днес...
Или преди 100 години.
 

Горе