Тва нормално ли е в интернет?

testkiwi

Well-Known Member
Значи, викам си чей да проверя колко са билетите до Куба, нема един сайт като booking, expedia, tripadvisor и т.н. който изобщо да знае какво е това Куба :shock: Няма хотели, няма билети

"is unable to show requested itineraries or travel plans that include Cuba due to U.S. government regulations."

Демокрация яко :twisted:
 
Хм, пробвай с стационарни агнеци. Само знам, че до таб е доста дебело. Може би една от най-дебелите дестинации. Иначе било тънко там, както и си пазят много туристите, но за жалост стигането е голяма драма и обикновено е с прикачване. ;)
 
От: Тва нормално ли е в интернет?

Още не съм тръгнал, просто ми беше интересно кога е време да се ходи, кои месеци ходят туристи, и викам я да видя, преди няколко месеца съм сигурен, че можеше да се види и билетите бяха по 1500Е някъде, а сега изобщо пълно информационно затъмнение.
 
От: Тва нормално ли е в интернет?

Как така няма билети? skyscanner.net - показва предостатъчно резултати.
 
От: Тва нормално ли е в интернет?

Казвам за големите сайтове като booking.com, expedia.com и tripadvisor.com - там няма, а съм свикнал от експедия билетите, от буукинг хотелите и готово. За това ми стана чудно как така няма абсолютно нищо за куба в тези 3 сайта, които са най-големите май :D
 
От: Тва нормално ли е в интернет?

СкайСкенера не са малък сайт, но тези където изброяваш са други тип, в които се вижда, че информацията е махната по поръчка (макар че в tripadvisor си има доста инфо за Куба)
 
От: Тва нормално ли е в интернет?

За Куба схемата е wizz до лондон, от там с virgin до хавана. Най-добрия value/money вариант, към 1300 евро излизаше преди, ама пътуваш като пич.
 

Горе