Твоето мнение за моят онлайн магазин

От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Пет години съм се опитвал да подредя на ДВЕ сергии всичката стока която съм предлагал - по первази и рафтове, на въженца, под сергиите, на покрива на сергиите. НЕ става! Артикула пред очите на клиента, но той не го вижда.

То това си е цела наука :) Тия по били мили разни кауфланд и тн наеш че лично специалисти от централите им идват да им кажат как да е първоначалното редене. После само обучени и с цифра практика могат да разместват :wink:
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Може и да повторя някой колеги.

Дизайна тотална промяна му трябва.
Скрола на началната ти страница е много, много....
Някой от имената на продуктите са на английски а описанието на български - според мен е доста объркващо.
Изчистен футер за да разбереш къде какво има, че от снимки нищо не се вижда.
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Не е лошо сайтчето,става.Въпроса не е в това как изглежда сайта а каква работа върши :)
Ако приемаш забележки , на мен ми направи лошо впечатление най-долу в страницата си сложил огромен Фейсбук лаик бокс и според мен е грозно.
Успех със сайта !
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Не е лошо сайтчето,става.Въпроса не е в това как изглежда сайта а каква работа върши :)
Ако приемаш забележки , на мен ми направи лошо впечатление най-долу в страницата си сложил огромен Фейсбук лаик бокс и според мен е грозно.
Успех със сайта !

Здравей,

Благодаря за коментара, като цяло върши работа :)
Трябва да се вкара СЕО и Реклама ама ще видим кога.

Относно забележката ти, нарочно съм го лепнал най-долу и така голямо, да се набие на страницата ( не е много малка ) и е редовно поддържана.
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Като за начало:

Началната страница - не е нужно да има толкова много продукти, освен това колегите споменаха и за скрола. Дясната колона е излишна за тази страница. Сложи Топ Продукти -4, Нови Продукти -4, Продукти на Промо 4 - ако има такива. Направи си highlights - продукти от определени категории на фокус. Може да сложиш и един слайдер в началото и под него да са продуктите рафинирани, като топ, нови или на промо. Текста е много дълъг - включи го в страницата За Нас. Не е нужно на първата страница да има текст или, ако има 2-3 изречения. Хедъра е много натрупан!
Може да барнеш и футъра и да го направиш по-компактен, като включиш икони на социалките.
 
От: От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Здравей,

Благодаря за коментара, като цяло върши работа :)
Трябва да се вкара СЕО и Реклама ама ще видим кога.

Относно забележката ти, нарочно съм го лепнал най-долу и така голямо, да се набие на страницата ( не е много малка ) и е редовно поддържана.
На теб ако си ти харесва няма проблем :) просто моя съвет да да поиграеш малко със размера защото снимките на профилите от фейса последният ред се вижда на половина.Аз съм на принципа : това е моят сайт и ще го направя така както на мен ми харесва . Аз съм новак все още в сферата само преди месец завърших курс по Уеб дизаин в Испания,и от там един колега ме запали по Уърдпрес ,така че сега работя с него,но човек цял живот се учи.Така ,че и аз приемам критики от хора вещи в занаята а такива като мен Новаци могат само да дават мнение :wink:
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Като дизайнер, ще ти дам и моето мнение:

1. Няма цветова гама този сайт, и като цяло няма дизайн.

Тези всичките картинки в хедъра... ненужни. Една снимка с изненадано от подарък дете би казала много повече.
И още много други.
Като цяло, отдели средства и оправи визията, сигурен съм че губиш доста голям % от клиенти заради не добре представени артикули.
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Ще стана банална ако кажа, че дизайна е ужасен, но наистина изисква корекции. При този вид на магазина ти даже няма да се загледам какво продаваш. Съжалявам- не ми харесва!:!:
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Важно е да вървят продажбите :) В България хората предимно гледат цените и реномето на фирмата и чак накрая дизайна. Много малко хора ще те препоръчат заради дизайна, но за цените, ако са добри, всеки ще те препоръча на приятелите си. Предлагам ти да сложиш по-нагоре и информацията за безплатната доставка при поръчка над определената цена, пак поради гореописаното :) Важно е далавера да има и промоции (колкото по силни - толкова по-добре).
А ако смяташ да атакуваш търсачките, може дълго време да береш ядове заради претрупаната главна страница, а може и да стане обратното :) При Гугъл всеки ден е нов метод на индексация.
А да, най-важното - когато търсиш мнението на другите, бъди благодарен на всеки коментар, защото хората са отделили времето си за теб, без значение безработни ли са, професионалисти ли са, хейтъри ли са и т.н. Иначе трудно ще подтикнеш откровенно мнение. Успешен бизнес!
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

На мен като цяло ми харесва сайта , да дизайна е леко натрупан, като влезнеш от самото начало, но пък е и доста информативен, което също не е лошо :) Въпрос на гледна точка
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Здравейте отново от мен :)

Вдигам темата поради промените които направих на сайта : този

Ако желаете влезте още един път и забележете разликата.

За тези които не я виждат от пръв поглед ще споделя, част от корекциите :

- Махане на хедера и 20 бутона около него ( нямаше смисал, повтаряха се )
- Категориите са напълно нови ( CSS POWER )
- Началната страница е с малко продукти, текста почти липсва
- На началната липсва социалния блок на фб,г+, пинтерес и другите ненужни неща.
- Преди се виждаше на продукта краткото описание и т.н - вече няма ( това даде много място и сега се набляга на картинката/цената/заглавието)
- Разместване и обработка на малките картинки, както и добавяне на (контакти) в хоризонталното меню
- В категориите и под категориите махнах излишните картинки + текст - ( няма смисал от тях, вярно само заемат място и пречат да се видят продуктите )

За сега се сещам за тези, гледах да изчистя сайта, да наблегна на продуктите.

Благодаря на всеки коментар в тази тема.
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Давай, напред ти сам ще разбереш кога стига. Въпреки, че никога няма да е достатъчно.
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Значително по-добре!
Нарочно ли си оставил толкова широки празни полета от двете страни?
Оптимизирай си текста. И по възможност го увеличи. :beer:
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Нещо малко се отклонихте от темата :)
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Сайтът не е лош. Може би е малко по-натрапчив зеления цвят.
 
Последно редактирано:
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

Аз чак сега видях, че го е редизайнал... грешка според мен. Що ти трябва да слушаш специалистите не знам :)
 
От: Твоето мнение за моят онлайн магазин

На мен пък ми харесва, особено менюто с категориите, малко му трябва, не чак толкова, но в последно време има много статии да пиша :)
 

Горе