Тексаско клане

От: Тексаско клане

Кво няма е гневен, онзи се имат за божества из между хората - 97% от всички дела срещу куките там за убийства, бива оневинявани ...
Ти виждал ли си негър на живо?
 
От: Тексаско клане

В САЩ като те спре полицията - седиш с ръцете на волана и чакаш инструкции. Сценариите са два:
-Спазваш каквото ти каже полицая - и нямаш проблеми.
-Посягаш към кръста си (ръцете мърдат от волана) и полицая приема най-лошото - бъркаш за пистолет, да го гръмнеш - следователно решава да те изпревари.

Не е сложно. Някой изроди, обаче, мозъчето им е недостатъчно да спазват тази безкрайно проста инструкция и получават куршум в тялото. Толкова.
Като ме спря щатската полция за пръв път, понеже не го знаех това за ръцета на волана - и към мен насочиха пистолет и ме изкараха доста грубо на капака..
 
От: Тексаско клане

Всъщност при последния случай полицаят е казал на негъра да си даде книжката и когато той посегнал да я извади бил застрелян. Ти като не си знаел при първото спиране какво да правиш, защо не те застреляха?
 
От: От: Тексаско клане

Всъщност при последния случай полицаят е казал на негъра да си даде книжката и когато той посегнал да я извади бил застрелян. Ти като не си знаел при първото спиране какво да правиш, защо не те застреляха?
Зависи накъде е посегнал. Общо взето негрите за пореден път показаха, че са расисти и добитъци. Що не се покажем статистиката:

5 Statistics You Need To Know About Cops Killing Blacks
 
От: Тексаско клане

Това колко е истина е под въпрос. Онази мадама, дето английския ѝ е английско, колкото на нашите роми българския им е български - е малко съмнителна.
А защо не ме гръмнаха - де да знам, не правех резки движения, седях си мирно и не съм рискова група, предполагам.

пс. Време е белите да си защитим правата. Недоустимо е азиатски полицай да застреля чернокож и отново расизма да е насочен към бледоликите.
 
От: Тексаско клане

Обонго, Хилари, Блек лайвс метър, феминисти, либерални лигльовци и подобни в сАЩ налагат следното лицемерие:

Когато мюсюлмани убиват хора се казва, че това е изолиран случай и да не съдим по това за всички.
Когато полицаи убиват (почти винаги с повод/провокация от отсрещната страна) се казва, че расизмът е систематичен и, че е необходима промяна...
 
От: Тексаско клане

Ти виждал ли си негър на живо?

А ти къде си виждал негър? едно е в софия, съвсем друго е в американско гето
знам, че се правиш на интересен... но да видиш негър не е голямо постижение :wink:
 
От: От: Тексаско клане

А ти къде си виждал негър? едно е в софия, съвсем друго е в американско гето
знам, че се правиш на интересен... но да видиш негър не е голямо постижение :wink:
Бил съм в САЩ и съм работил с черни, ирландци и всякакви други.
 
От: Тексаско клане

Не вдявам защо и тук го обърнахме на расизъм, все едно черните са ходеща бомба ... медиите яко влияят...
Винаги ми е забавно как расизма се подклажда от черните - нещо стане и хоп белите, това белите онова, пък то какво:
chartoftheday_5211_us_citizens_killed_by_police_2016_n.jpg

Както с нашите цигани така и там маргинализираните и изпростелите слоеве най-лесно ги манипулират.
Напълно съм съгласен с RealMoney и двуличието им ...
 
От: Тексаско клане

все едно черните са ходеща бомба
Ами, те са. Виж горната графика. Ако не бяха расисти, щяха да направят движение "all lives matter" или "white and hispanic lives matter". Какво излиза, че куките убиват доста по-малко черни, отколкото бели. Направо наполовина.
 
От: Тексаско клане

Е нали я виждам, нали аз я пуснах - на половина са черните, това че медиите ги изкарват хем като жертви, а Холивуд като големи гангстери води до тотална делюзия стил, черните са на крачка от психопатия.
 
От: Тексаско клане

Е нали я виждам, нали аз я пуснах - на половина са черните, това че медиите ги изкарват хем като жертви, а Холивуд като големи гангстери води до тотална делюзия стил, черните са на крачка от психопатия.
Интересно ще е да се види дали от тези, които са показали признаци за лудост, 99.9% не са черни :lol:
 
От: Тексаско клане

Интересно ще е да се види дали от тези, които са показали признаци за лудост, 99.9% не са черни :lol:

Добре де честно на какво обективно нещо базираш психопатията на черните - всички ги слагаш под общ знаменател.
 
От: От: Тексаско клане

Добре де честно на какво обективно нещо базираш психопатията на черните - всички ги слагаш под общ знаменател.
Не бе, гледам статистиката - 123 черни убити, 124 от всички убити са показвали признаци на лудост. Не е трудно да събереш 2 и 2 :lol:
 
От: От: Тексаско клане

Не бе, гледам статистиката - 123 черни убити, 124 от всички убити са показвали признаци на лудост. Не е трудно да събереш 2 и 2 :lol:

Дай го малко по сериозно, знам че е отпускарски сезон ама все пак, няма да откажа на някой друг довод - наистина ми е чудно на какво основание, всички черни са психопати?
 
От: От: Тексаско клане

Всъщност при последния случай полицаят е казал на негъра да си даде книжката и когато той посегнал да я извади бил застрелян. Ти като не си знаел при първото спиране какво да правиш, защо не те застреляха?

... много хубав въпрос :) каквото и да означава в отговора "рискова група".
Аз не съм била в Америка, не знам с конкретика законите в различните щати, но за мен има нещо нередно в това, някой да бъде спрян от полицай и без достатъчно основателна причина да бъде застрелян, а случайно и да е негър. Получава се така, че ако полицаите имат право да застрелят всеки съмнителен, а пък ако е негър може и без обяснение, то и негрите имат право да се защитят след това и да стрелят по полицаи.
Аз лично относно расизма също мисля, че негрите повече драматизират и преекспонират отношението като някаква несправедлива кАрма тегнеща над горките тях, но като не им харесва в тази гадна Америка да се връщат в Африка и да живеят щастливо без това лошо дискриминационно отношение на белите.
Много ме бяха подразнили покрай претенциите преди Оскарите, и в доста спорове влязох, какви творци и таланти били. Може и така да е, но сега не мисля, че темата е точно за расизма. И за конкретната ситуация ми е малко ... нагласена работата.
 
От: Тексаско клане

Живял съм извесно време на Colfax в Denver. Да ви кажа чернилките не са стока.
 

Горе