Тема Pav Bikestore помощ!!!

lucifer

New Member
Здравейте трябва ми да премахна бутоните за сравнение и любим артикул от темата Pav Bikestore на OpenCart

1.PNG 2.PNG

Функциите за сравнение на продукти и любими артикули изобщо не ми трябват, ако мога да е спра напълно ще е най-добре.

Трябва ми за магазин с 40-50 вида блузи така че мисля че никой няма да ги ползва. Ще съм благодарен ако кажете дали тези функции са желани и търсени за такъв видм магазин.

Благодаря
 
От: Тема Pav Bikestore помощ!!!

Можеш да ги оставиш скрити(както са в момента) като махнеш хоувър стилизацията посредством цсс, можеш да ги отстраниш от хтмл ръчно от съответните темплейтни файлове или пък да го направиш посредством vqmod.
Иначе от страна на клиент лично аз не бих ползвал сравнението на продукти/блузи, едва ли бих ползвал и любими продукти, ако не пазарувам редовно отмагазина ти и съм си направил регистрация като почетен и лоялен клиент.
 
От: Тема Pav Bikestore помощ!!!

Благодаря Стан за жалост при мен не сработи аз се мъча с версия 1.5.6 :) Ще се надявам на други идеи.
 
От: Тема Pav Bikestore помощ!!!

В крайна сметка затрих php кода от всяка една страница и вече ги няма дразнещите сравни и любими артикули.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе