Теми за WP

PLMS44

Member
Здравейте, въпроса ми е харесала съм си една тема но е платена има ли някакъв начин да намеря подобна тема но да не е платена .Търсих из сайта на WP но не намирам подобна тема.

• Like
Реакции: Lusi

hristonev

Well-Known Member
Купете си темата! Дори и да намерите безплатна тя може да е с язви в кода. След това ще трябва да плащате на хора като мен за да ви оправят сайта, след като бъде компроментиран (възможен сценарий). Цената е в полза на темата.

ПП Ако купувате, гледайте да е от реномиран източник. Поне е малка гаранция.

Sky

Well-Known Member
Купете си темата! Дори и да намерите безплатна тя може да е с язви в кода. След това ще трябва да плащате на хора като мен за да ви оправят сайта, след като бъде компроментиран (възможен сценарий). Цената е в полза на темата.

ПП Ако купувате, гледайте да е от реномиран източник. Поне е малка гаранция.
Пишеш глупости, спри се.

hatre

Active Member
Напиши името на темата и free download. Може да отнеме време, но я намери без пари инсталирай си я и я разцъкай, ако наистина ти харесва е добре да я купиш, но само ако си решила да прави нещо сериозно, ако ти е 1-2 сайт нямаш идея какво ще стане с него хич недей я купува.

white_pawn

Well-Known Member
Безплатните теми са по скоро основа, която да надградиш, стига да имаш нужните умения, а ти май не си в тази категория. За това може да разгледаш и тези например:
http://www.wpexplorer.com/top-free-themes/
https://modernthemes.net/wordpress-themes/
Но хубавите безплатни теми от този тип, са най-вече lite вариант, който има и pro версия. Един вид демо, което можеш да инсталираш и използваш. Но повечето са умело подрязани, така че за да са наистина функционални както са замислени, трябва да си купиш pro версията.

Относно платените теми тип themeforest, hatre е прав. Хубаво е да поразгледаш темата първо отвътре, тъй като демотата там са направени най-вече за да продават. Може да се окаже, че не е точно това, което търсиш и парите отиват на вятъра. Но използването на нулирана тема в реален работещ сайт не е препоръчително. Затова, ако си харесаш такава, след като я пробваш, if you like it, buy it!

Sky

Well-Known Member
Безплатните теми са по скоро основа, която да надградиш, стига да имаш нужните умения, а ти май не си в тази категория. За това може да разгледаш и тези например:
http://www.wpexplorer.com/top-free-themes/
https://modernthemes.net/wordpress-themes/
Но хубавите безплатни теми от този тип, са най-вече lite вариант, който има и pro версия. Един вид демо, което можеш да инсталираш и използваш. Но повечето са умело подрязани, така че за да са наистина функционални както са замислени, трябва да си купиш pro версията.

Относно платените теми тип themeforest, hatre е прав. Хубаво е да поразгледаш темата първо отвътре, тъй като демотата там са направени най-вече за да продават. Може да се окаже, че не е точно това, което търсиш и парите отиват на вятъра. Но използването на нулирана тема в реален работещ сайт не е препоръчително. Затова, ако си харесаш такава, след като я пробваш, if you like it, buy it!
Това е също глупост - свали нулед за да "тестваш".
Актуалната версия на темата е 5, ти намираш 1 с 1000 бъга и за стара версия на ВП == половината неща счупени.

white_pawn

Well-Known Member
Това е също глупост - свали нулед за да "тестваш".
Актуалната версия на темата е 5, ти намираш 1 с 1000 бъга и за стара версия на ВП == половината неща счупени.

Аз така процедирам. Защото имам 5-6 теми, които събират прах, понеже направо съм ги купил по лъскавата опаковка на демото. После се оказва, че не е точно това, което търся....

Blinky

Owner
Здравейте, въпроса ми е харесала съм си една тема но е платена има ли някакъв начин да намеря подобна тема но да не е платена .Търсих из сайта на WP но не намирам подобна тема.
Трудна работа е да се намери Адванс тема с множествено функционалностти и изгледи фри. Поне това, което аз съм наблюдавал, е че всичко с пари си е в пъти над безплатното.

PLMS44

Member
Благодаря за отговорите на единия ми сайт ми бяха сложили тая тема видях че е платена дали има някакъв начин да взема кода на темата от другия сайт и да я сложа на сегашния

Blinky

Owner
Благодаря за отговорите на единия ми сайт ми бяха сложили тая тема видях че е платена дали има някакъв начин да взема кода на темата от другия сайт и да я сложа на сегашния
По-скоро цялата тема, която е организиран кодовете във файлове, а те в директории и така. Ако това си имал предвид. Има начин да го вземеш, само ако ти го дадат. ;)

Torbalan Trolski

Well-Known Member

Код:
cd /public_html/wp-content/themes/
tar jcvf theme-name.tar.bz theme-name/

cd /public_html/new-site/wp-content/themes/
mv /public_html/wp-content/themes/theme-name.tar.bz theme-name.tar.bz
tar jxvf theme-name.tar.bz theme-name/

teddymagic

New Member
Здравейте,плъгините за цените, да се показват старата задраскана и намалената, не сработват (badges също). Става въпрос за сайт изграден на WP.
Някой дали би могъл да ми помогне?
Благодаря предварително

teddymagic

New Member
Здравейте,
дали някой може да ми направи код да излизат цените-старата задраскана.Става въпрос за сайт изграден на WP.
http://kaprizni.eu/
Ще си заплатя услугата. Моля, ако някой може да помогне да ми пише :)

Горе