Теми за WP

PLMS44

Member
Здравейте, въпроса ми е харесала съм си една тема но е платена има ли някакъв начин да намеря подобна тема но да не е платена .Търсих из сайта на WP но не намирам подобна тема.
 
  • Like
Реакции: Lusi
Купете си темата! Дори и да намерите безплатна тя може да е с язви в кода. След това ще трябва да плащате на хора като мен за да ви оправят сайта, след като бъде компроментиран (възможен сценарий). Цената е в полза на темата.

ПП Ако купувате, гледайте да е от реномиран източник. Поне е малка гаранция.
 
Купете си темата! Дори и да намерите безплатна тя може да е с язви в кода. След това ще трябва да плащате на хора като мен за да ви оправят сайта, след като бъде компроментиран (възможен сценарий). Цената е в полза на темата.

ПП Ако купувате, гледайте да е от реномиран източник. Поне е малка гаранция.
Пишеш глупости, спри се.
 
Напиши името на темата и free download. Може да отнеме време, но я намери без пари инсталирай си я и я разцъкай, ако наистина ти харесва е добре да я купиш, но само ако си решила да прави нещо сериозно, ако ти е 1-2 сайт нямаш идея какво ще стане с него хич недей я купува.
 
Безплатните теми са по скоро основа, която да надградиш, стига да имаш нужните умения, а ти май не си в тази категория. За това може да разгледаш и тези например:
http://www.wpexplorer.com/top-free-themes/
https://modernthemes.net/wordpress-themes/
Но хубавите безплатни теми от този тип, са най-вече lite вариант, който има и pro версия. Един вид демо, което можеш да инсталираш и използваш. Но повечето са умело подрязани, така че за да са наистина функционални както са замислени, трябва да си купиш pro версията.

Относно платените теми тип themeforest, hatre е прав. Хубаво е да поразгледаш темата първо отвътре, тъй като демотата там са направени най-вече за да продават. Може да се окаже, че не е точно това, което търсиш и парите отиват на вятъра. Но използването на нулирана тема в реален работещ сайт не е препоръчително. Затова, ако си харесаш такава, след като я пробваш, if you like it, buy it!
 
Безплатните теми са по скоро основа, която да надградиш, стига да имаш нужните умения, а ти май не си в тази категория. За това може да разгледаш и тези например:
http://www.wpexplorer.com/top-free-themes/
https://modernthemes.net/wordpress-themes/
Но хубавите безплатни теми от този тип, са най-вече lite вариант, който има и pro версия. Един вид демо, което можеш да инсталираш и използваш. Но повечето са умело подрязани, така че за да са наистина функционални както са замислени, трябва да си купиш pro версията.

Относно платените теми тип themeforest, hatre е прав. Хубаво е да поразгледаш темата първо отвътре, тъй като демотата там са направени най-вече за да продават. Може да се окаже, че не е точно това, което търсиш и парите отиват на вятъра. Но използването на нулирана тема в реален работещ сайт не е препоръчително. Затова, ако си харесаш такава, след като я пробваш, if you like it, buy it!
Това е също глупост - свали нулед за да "тестваш".
Актуалната версия на темата е 5, ти намираш 1 с 1000 бъга и за стара версия на ВП == половината неща счупени.
 
Това е също глупост - свали нулед за да "тестваш".
Актуалната версия на темата е 5, ти намираш 1 с 1000 бъга и за стара версия на ВП == половината неща счупени.

Аз така процедирам. Защото имам 5-6 теми, които събират прах, понеже направо съм ги купил по лъскавата опаковка на демото. После се оказва, че не е точно това, което търся....
 
Здравейте, въпроса ми е харесала съм си една тема но е платена има ли някакъв начин да намеря подобна тема но да не е платена .Търсих из сайта на WP но не намирам подобна тема.
Трудна работа е да се намери Адванс тема с множествено функционалностти и изгледи фри. Поне това, което аз съм наблюдавал, е че всичко с пари си е в пъти над безплатното.
 
Благодаря за отговорите на единия ми сайт ми бяха сложили тая тема видях че е платена дали има някакъв начин да взема кода на темата от другия сайт и да я сложа на сегашния
 
Благодаря за отговорите на единия ми сайт ми бяха сложили тая тема видях че е платена дали има някакъв начин да взема кода на темата от другия сайт и да я сложа на сегашния
По-скоро цялата тема, която е организиран кодовете във файлове, а те в директории и така. Ако това си имал предвид. Има начин да го вземеш, само ако ти го дадат. ;)
 
Благодаря за отговорите на единия ми сайт ми бяха сложили тая тема видях че е платена дали има някакъв начин да взема кода на темата от другия сайт и да я сложа на сегашния

Код:
cd /public_html/wp-content/themes/
tar jcvf theme-name.tar.bz theme-name/

cd /public_html/new-site/wp-content/themes/
mv /public_html/wp-content/themes/theme-name.tar.bz theme-name.tar.bz
tar jxvf theme-name.tar.bz theme-name/
 
Здравейте,плъгините за цените, да се показват старата задраскана и намалената, не сработват (badges също). Става въпрос за сайт изграден на WP.
Някой дали би могъл да ми помогне?
Благодаря предварително
 
Здравейте,
дали някой може да ми направи код да излизат цените-старата задраскана.Става въпрос за сайт изграден на WP.
http://kaprizni.eu/
Ще си заплатя услугата. Моля, ако някой може да помогне да ми пише :)
 

Горе