Темплейт за продажба на дигитални файлове в Shopify

naskobg

Well-Known Member
Здравейте
Искам да се регистрирам и да си направя сайт в Shopify но ми трябва темплейт, който да е продобен или същия като този по-долу:
Извиянвам се че съм дал линк който да минава през прокси но иначе сайта не се вижда от БГ.
Можете ли да ми кажете от къде мога да си купя/ сваля този темплейт или подобен на този?

Благодаря
 
Здравейте
Искам да се регистрирам и да си направя сайт в Shopify но ми трябва темплейт, който да е продобен или същия като този по-долу

Няма линк, редиректва към хоума на проксито. Дай оригинала.
 
Тоя сайт е на Wordpress темата е OceanWP
 
NovaPS - благодаря
Някакъв темплейт подобен където мога да добавям тагове дескрипшъни тайтъли..Абе всичко което си трябва за една обява като се продава..?
 
NovaPS - благодаря
Някакъв темплейт подобен където мога да добавям тагове дескрипшъни тайтъли..Абе всичко което си трябва за една обява като се продава..?
Ми не съм много запознат със шопифая.

Тва дето си го дал е за дигитал продукти - за изтегляне. Ти такова ли търсиш?
Набърже прехвърлих, че се инсталират разни аппове за да имаш такава екстра, чети из разните линкове или някой по-запознат да се включи.


Иначе от безплатните тоя не е лош

Едит: Сега видях, че заглавието е за дигитални продукти :D
 
Ми не съм много запознат със шопифая.

Тва дето си го дал е за дигитал продукти - за изтегляне. Ти такова ли търсиш?
Набърже прехвърлих, че се инсталират разни аппове за да имаш такава екстра, чети из разните линкове или някой по-запознат да се включи.


Иначе от безплатните тоя не е лош

Едит: Сега видях, че заглавието е за дигитални продукти :D
Да. Там са с апп стор, където някои са фри, други по-адванс - платени. Има почти всичко, което му е нужно на човек. И все пак WP ли се оказва, още не съм стигнал до някое прокси да гледам и аз. ;)
 
Благодаря за всички отговори. Ето такъв подобен търся https://svgsecretshop.com/ само че не знам каква е темата на wordpress
Някой знае ли ?
Привет, темата е flatsome, стара версия.

Поздрави,
Станимир И
 
Благодаря за всички отговори. Ето такъв подобен търся https://svgsecretshop.com/ само че не знам каква е темата на wordpress
Някой знае ли ?
flatsome multipurpose responsive woocommerce theme

Гоогле -> what wp theme -> да намираш темите
 

Горе