Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

[video=youtube;YLB36UxWD0M]https://www.youtube.com/watch?v=YLB36UxWD0M[/video]

AK 47 и диня
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ако демокрацията е най-добрата форма на управление, защо народите които са с демократично управление изчезват физически?
Кого питаш, защото аз съм написал и болднал точно обратното твърдение?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Убиха терористите. Относно екзекуцията на полицая е 100 % ... На видеото се вижда даже, че след като го застреля контролния изстрел минава през главата на полицая. АК 47 е 7,62 и е с голям заряд и само минава през главата без да остави голяма одходна рана. Друга бира е 5.45 боеприпасът ... но това е друга тема. Това с пръскането на кръв и мозък става само по американските филми... и при повечето самоубийства. Идеята е, че 7,62 на Калашника има висока пробивна сила..
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Кого питаш, защото аз съм написал и болднал точно обратното твърдение?
Риторичен въпрос.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Убиха терористите. Относно екзекуцията на полицая е 100 % ... На видеото се вижда даже, че след като го застреля контролния изстрел минава през главата на полицая. АК 47 е 7,62 и е с голям заряд и само минава през главата без да остави голяма одходна рана. Друга бира е 5.45 боеприпасът ... но това е друга тема. Това с пръскането на кръв и мозък става само по американските филми... и при повечето самоубийства. Идеята е, че 7,62 на Калашника има висока пробивна сила..
Като го гръмнаха няколко пъти и се гърчеше, нямаше и грам кръв. После не знам дали му мина през главата или просто стреляха до главата му? Смисъл, ебати рикошета, как става тоя номер, на половин метър пред него? И все си мисля, че трябваше да се види нещо, поне малко кръвчица. На оригиналното видео достатъчно дълго се вижда полицая, но няма и следа от каквито и да е течности, просто си лежи.

Иначе това, че единият от убийците е с една маратонка е култово :-o
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

[video=youtube;YLB36UxWD0M]https://www.youtube.com/watch?v=YLB36UxWD0M[/video]

AK 47 и диня

Човешката глава не е диня. А освен това има значение от какво разстояние се стреля. От 2-3 метра, от упор, или от 200 - 800 м.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

После не знам дали му мина през главата или просто стреляха до главата му?
Според мен беше мъртъв и последва контролен ( за всеки случай). Все пак е само видео.... Може да означава всичко, може да е режисирано ... но за мен е истинско.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ааа свободата на словото е за туй, пък и на мене мие интересно как така нападате Франция точно заради това
Имаме си и експерти по балистика, не мога да ги оспоря, но ако са толкова добри може да се пробват в съда, мисля че са доста понапред от нас и уважават доказателствата

@Редрум, народи са изчезвали и пак ще изчезват за в бъдеще, но не търси там заровеното куче на демокрацията
А България винаги ще има, но искам да е силна и демократична, а не географско понятие
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Стойнев, ето можеш да видиш какво се случва при истинско пръскане на мозъка от близко разстояние с АК 47. Чакам коментар.

Yemeni Gangnam Style wedding results in three accidental AK47 head shots at close range


Също така може да преборите секудните от изстрелите и кога се показва кръвта. На оригиналното видео, над 10 секудни е даден трупа на полицая и трябваше да има локва кръв. Вижте горното видео и сравнете.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Кой ходи на терористична акция без личната си карта?! Много си задръстен брат, от теб не съм го очаквал :lol:

В Бургас на този също му бяха намерили паспорт - само дето си беше фалшифициран, както си трябва. А и нормално да има такъв, защото е чужденец и е на летището.

В този случай обаче нещата са различни. От този паспорт засмърдя работата. Не знам какво прави калашник и т.н. Не ме и интерсува. Не ме интерсуват никакви конспирации.

Официалната информация ни казва за този паспорт. Никой не може да ме убеди, че тоя си го е забравил случайно. Или други за извършителите. Или тия братя са били изпържени нарочно от някой да станат жертвени агнета. Разбира се много по - вероятно е да е второто. Някой ги обучава. Дава им информация - кога, къде, кой, пътища за бягство и т.н. И подхвърля паспорта в колата. КОЙ е този някой. Надали са ИДИЛ или Ал Кайда. Пък може и да са те де да знам. Едно ми подсказва разумът - тези двамата не са си забравяли никакъв паспорт в колата.

Също така може да преборите секудните от изстрелите и кога се показва кръвта. На оригиналното видео, над 10 секудни е даден трупа на полицая и трябваше да има локва кръв. Вижте горното видео и сравнете.

Може наистина да не го е уцелил, а човекът да си е починал от раните получени преди това.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Няма как всеки да притежава твоята уникална комбинация от тъпотия, неграмотност, простотия и интелигентност като на амеба.

Строатно си го написал, само дето не знаеш за какво съществуваш, май ти си като амеба,,, кво да прайш комунизъм братче
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ред, спри с тез балистични експертизи, че стана вече смешен
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Аз мисля писах по-горе.

Путин ги е финансирал и обучавал с цел неговата приятелка Льо Пен да спечели. Иначе за чий ще и дава 40 милиона евро заемче, дето я го върне, я не.

(сарказъм) за неразбиращите.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Стойнев, ето можеш да видиш какво се случва при истинско пръскане на мозъка от близко разстояние с АК 47. Чакам коментар.

Yemeni Gangnam Style wedding results in three accidental AK47 head shots at close range


Също така може да преборите секудните от изстрелите и кога се показва кръвта. На оригиналното видео, над 10 секудни е даден трупа на полицая и трябваше да има локва кръв. Вижте горното видео и сравнете.

Изгледах видеото няколко пъти. Не виждам контракции, спазми и конвулсии при нито един от застреляните, което ме навежда на мисълта, че нещо не е наред в това видео. Лично на мен ми прилича на евтин театър. Ако не е е монтаж. И труповете са снимани минимум 3 -6 мин. след стрелбата.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Комсомолец, престани да тролиш, а се постарай да направиш дискусията интересна. Никой не го интересуват сексуалните ти влечения към Вова.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Изгледах видеото няколко пъти. Не виждам контракции, спазми и конвулсии при нито един от застреляните, което ме навежда на мисълта, че нещо не е наред в това видео. Лично на мен ми прилича на евтин театър. Ако не е е монтаж. И труповете са снимани минимум 3 -6 мин. след стрелбата.
Значи твърдиш, че ако някой гръмне друг от близко разстояние с калашников, няма да има никакви поражения по черепа, а просто дупка в която куршума влиза и дупка, от която излиза. И няма да има вътрешности и кръв. Аз съм виждал прасе застреляно с макаров, имаше доста по-големи поражения от това.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Баси отказвам се да споря с малоумници, да ти ева и свободота на словото
Чунким с радио може да се надспориш, ай сектир ,,,
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Добре де - ама ако е театър този разстрел - не мислиш ли, че тия конспиратори все щяха да намерят начин да пуснат малко кръв там (или нещо подобно), за да не ги захапваш сега така.

:)
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Значи твърдиш, че ако някой гръмне друг от близко разстояние с калашников, няма да има никакви поражения по черепа, а просто дупка в която куршума влиза и дупка, от която излиза. И няма да има вътрешности и кръв. Аз съм виждал прасе застреляно с макаров, имаше доста по-големи поражения от това.

Макорв е с доста по-малък заряд от Калашников. Ако стреляш в човек с пистолета от 6-7 м. куршума ще остане в главата. Дори няма да има отходна рана. От упор ще разглоби цялата глава на този, който се е гръмнал с Макаровеца. Не може да се сравняват нито оръжията, нито боеприпаса. Не твърдя, че "дупка в която куршума влиза и дупка, от която излиза" ще са еднакви. Твърдя, че зависи от заряда на куршума, твърдостта, състава му и формата му, разстоянието от което е стреляно,, оръжието с което е стреляно и т. н .. дълга е темата
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

И забравих да напиша. Винаги изходната рана не по - голяма от входящата... Американците имат боеприпас "Магнум" , той също е създаден с цел да прави повече разкъсвания с навлизането в плътта.
 

Горе