Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Е те тук, не можах да ти схвана мнението въобще!
Ти сега ама с две думи да ми кажеш, точно кратко и ясно хамериканците или исляма са направили убийството в Франция?
НЯМА "свобода на словото". Има "свобода да пиша това за което ми плащат" :)



Щом Хамерика го прави - да, позволено е. Не може да им се противопоставим...
Отиваш с танковете при едни хора които живеят по един начин от незапомнени времена и ги заставляваш да променят начина си на живот
ми защо не идете при амазонските канибалски племена да ги възпитавате бе
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Може и да си идеалист братле, но все си мисля, че може да има нещо между всички което да е най-добро. Не знам не съм специалист или поне в България нищо никога не е било така както трябва да бъде, нито комунизъм, нито социалиъм нито пък демокрация. Може и да бъркам, но не мисля. ;)

Няма идеален политически строй, но демократичния строй е най доброто до момента и ако се намали корупцията и всички държавни поръчки са прозрачни, може дори да се приближим до идеалното решение
А и наистина независима съдебна система, това е решението
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

И четвъртия е свободен, демократичен избор, независимо от религиозни и философски течения, защото дава свобода на слово и себеизразяване
Тъй като явно наблягаш на четвъртия "сценарий на управление",нали сега живеем в такъв,само че ужасно много ми прилича на втория,с много малки разлики.Втория вариант,като гледам Китай,не е толкова неуспешен...Четвъртия сценарий е възможен само ако няма външна намеса,но намеса има,в нашия слуай е от няколко места.Същото важи и за втория сценарий-ако имаха външна намеса,досега тези +1млрд. народ щяха да са изринали компартията отдавна.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Аз отдавна съм ви писал, че някои хора тука трябва задължително да се прегледате.

Как е възможно изобщо да има мнения като:
"Ми заслужили са си го, щото са плюли по тях."

Все едно да поканиш някой у вас, да прави неща дето не те кефят и като му направиш забележка да те застреля.

А на Владко и кенефа да му се запуши, пак ще търси злата намесата на злите американци и евреи, че са му продали храна дето му е направила запек.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Тъй като явно наблягаш на четвъртия "сценарий на управление",нали сега живеем в такъв,само че ужасно много ми прилича на втория,с много малки разлики.Втория вариант,като гледам Китай,не е толкова неуспешен...Четвъртия сценарий е възможен само ако няма външна намеса,но намеса има,в нашия слуай е от няколко места.Същото важи и за втория сценарий-ако имаха външна намеса,досега тези +1млрд. народ щяха да са изринали компартията отдавна.

Ами ти на трите въпроса не ми отговори, айде сега се върни назад и ми отговори, ако искаш да спорим за нещо, уважавай събеседника и отговаряй
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Мнооого елементарно и неуко изказване, ама то пък не може всички сме начетени, айде бягай в свинекомплекса да ринеш,,,,

ти си елементарен, особено що се отнася до "свободата на словото"

Ти сега ама с две думи да ми кажеш, точно кратко и ясно хамериканците или исляма са направили убийството в Франция?

исляма вика, хахах :D
сигурно ще кажеш, че и атентата в църквата Св. Неделя през 25-та е направен от ислямистите
атентатите НЕ са техен патент, просто тези които СЕГА ги използват имат изгода защото територията на която живеят има нещо ценно. Трябва причина да идеш с танковете да ги учиш на демокрация :) и по същото време да грабиш...
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

ти си елементарен, особено що се отнася до "свободата на словото"

Ами то тово е хубавото на демокрацията, че всеки идиот като тебе може да се позове на свободата на словото
Ама това не значи, че не си идиот и то пълен
Айде със здраве
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Ами ти на трите въпроса не ми отговори, айде сега се върни назад и ми отговори, ако искаш да спорим за нещо, уважавай събеседника и отговаряй
Не искам да спорим.Не съм хванал от комунизма,но от демокрацията хванах и не съм очарован:По телевизията лъжат,в парламента-лъжат,хиляди забрани,глоби и ограничения,правата ми са по-малко от тези на орките,имам свобода на словото до толкова,доколкото някой мазен гей може да ме осъди за обида или клевета,вече и онлайн,или на улицата.Ако ме нападне някой с 10 см нож,не мога да го гръмна,защото ще ме осъдят,ако и аз изкарам нож,моя трябва да е под 10 см,иначе пак съм виновен.Къде е свободата?Привидна е.Няма комунисти,а 99% от управниците ни са деца и/или внуци на комунисти....
Връщам се на темата за Франция.Според мен правят някакви мушенгии и отконяват вниманието на света.Ама "Иван" ги наблюдава,ще видим какво ще излезе,и то скоро.. :)
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

По телевизията лъжат

ай стига! Това се нарича свобода на словото!
Като не ти харесва - прави си телевизия и показвай истината
нали е демокрация :mrgreen: ако се върне Тато, ще видиш телевизия и собствени драскачи през крив макарон
:D
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Не искам да спорим.Не съм хванал от комунизма,но от демокрацията хванах и не съм очарован:По телевизията лъжат,в парламента-лъжат,хиляди забрани,глоби и ограничения,правата ми са по-малко от тези на орките,имам свобода на словото до толкова,доколкото някой мазен гей може да ме осъди за обида или клевета,вече и онлайн,или на улицата.Ако ме нападне някой с 10 см нож,не мога да го гръмна,защото ще ме осъдят,ако и аз изкарам нож,моя трябва да е под 10 см,иначе пак съм виновен.Къде е свободата?Привидна е.Няма комунисти,а 99% от управниците ни са деца и/или внуци на комунисти....
Връщам се на темата за Франция.Според мен правят някакви мушенгии и отконяват вниманието на света.Ама "Иван" ги наблюдава,ще видим какво ще излезе,и то скоро.. :)
Аха, шити отговоря подобаващо
Искаш някой дати диктува правилата и ти да си примерен, ама за това трябва да назубриш новата идеология и си готов да го направиш
Само някой да престъпи принципите на вожда си готов даго докладваш, защото смяташ, че ще защитиш системата и ще станеш герой
Боже господи, това ако не е отминалото съветско бъдеще, може да е няква извънпланетна комунистическа организация
Рапортувай комсомолец

Отговори ми но трите въпроса, ако е възможно
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

1, Осъждате ли нападението и избиването на журналисти в редакцията на Шърли Ебдо?
2, Защитавате ли демокрацията. свободата на словото и свободата на изразяване?
3, Позволено ли е избиването на мирни граждани, за защита на религиозни ценности и идеи?

1.Да
2.ДА
3.Не,но защо за икономически е позволено?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

1.Да
2.ДА
3.Не,но защо за икономически е позволено?

Честито, според отговорите си привърженик на западния модел
В третия въпрос си позволил да отбележиш и нещо друго, мога да ти кажа, че това не е сигурно, но дори и да е така винаги има икономически интереси, всепак системата не е идеална, както вече казах, но най-добрата възможна
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

То това нашето не е много демокрация - доста изкривен модел на демокрацията е. Ама криво ляво работи.

Крайно време е да спрете да вярвате на конспиративни теории.

Конспирации правят само недемократичните режими, ама бързо ги разплитат и тях.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Малко се отклонявам от темата, но като чета какви простотии са писали някои хора просто не се сдържам. Демокрацията НЕ Е най-добрата форма на управление, измисляна до момента. Не съществува такова животно като най-добра форма на управление. По света има различни култури, които не са на еднакъв етап от развитие. За повечето ислямски държави от Близкия Изток демокрацията е изключително неподходяща форма на управление. Те могат да просперират единствено като тоталитарни диктатури от светски тип. Доказателствата за това са много. Всеки, който не е живял в откъсната от света пещера през последните 20 години знае какво стана, след като НАТО окупира Ирак и после Либия, и наложи западния тип демокрация. В две относително прилични държави настъпи пълен погром, разпад, убийства, масови гробове, изтезания, атентати, разкъсване на територии между отделните племена и безкрайни локални конфликти между групи, които доскоро са живели заедно и са се радвали на нормален живот.

Отделен въпрос е, че истинската демокрация е точно толкова утопична и непостижима, колкото и чистия комунизъм. Ние не живеем в условия на демокрация, нямаме свобода на словото и като цяло не сме свободни. Има много ограничения и повечето са основателни. В България, а и в повечето останали цивилизовани държави, онзи френски парцал, заради който стана цялата дандания, няма как да съществува, защото дейността му ще противоречи на местните закони. Не смятам, че губим от това, че у нас гаврата с религиозни символи е наказуема.

Не е важно какво се случва в момента в Париж, а защо се случва, какви грешки са довели до това и как могат да бъдат поправени, за да не се повтарят за в бъдеще. По всичко обаче личи, че французите не са си взели никакви поуки и има реална възможност да се получи верижна реакция от подобни случки.
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

То това нашето не е много демокрация - доста изкривен модел на демокрацията е. Ама криво ляво работи.

Крайно време е да спрете да вярвате на конспиративни теории.

Конспирации правят само недемократичните режими, ама бързо ги разплитат и тях.
Ако се двуомиш може се окажеш центрист или монархист, я не знаю
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Малко се отклонявам от темата, но като чета какви простотии са писали някои хора просто не се сдържам. Демокрацията НЕ Е най-добрата форма на управление, измисляна до момента. Не съществува такова животно като най-добра форма на управление. По света има различни култури, които не са на еднакъв етап от развитие. За повечето ислямски държави от Близкия Изток демокрацията е изключително неподходяща форма на управление. Те могат да просперират единствено като тоталитарни диктатури от светски тип. Доказателствата за това са много. Всеки, който не е живял в откъсната от света пещера през последните 20 години знае какво стана, след като НАТО окупира Ирак и после Либия, и наложи западния тип демокрация. В две относително прилични държави настъпи пълен погром, разпад, убийства, масови гробове, изтезания, атентати, разкъсване на територии между отделните племена и безкрайни локални конфликти между групи, които доскоро са живели заедно и са се радвали на нормален живот.

Отделен въпрос е, че истинската демокрация е точно толкова утопична и непостижима, колкото и чистия комунизъм. Ние не живеем в условия на демокрация, нямаме свобода на словото и като цяло не сме свободни. Има много ограничения и повечето са основателни. В България, а и в повечето останали цивилизовани държави, онзи френски парцал, заради който стана цялата дандания, няма как да съществува, защото дейността му ще противоречи на местните закони. Не смятам, че губим от това, че у нас гаврата с религиозни символи е наказуема.

Не е важно какво се случва в момента в Париж, а защо се случва, какви грешки са довели до това и как могат да бъдат поправени, за да не се повтарят за в бъдеще. По всичко обаче личи, че французите не са си взели никакви поуки и има реална възможност да се получи верижна реакция от подобни случки.

Оле боле комунист да говори за демокрация, е на това е
Путкован идеологически малък мозък но все таки има дар слова
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Споко Redrum и кръв е потекла, ама за тия 20 секунди няма как да е видиш, пак и видеото е снимано от далече, но да не се измества темата.....
Гледай оригиналния клип, кръв няма. От толкова близо трябва да му отнесе половината глава. Потърсете си видеа какво се случва на тиква (подобно е на човешка глава), като я гръмнат с ак 47.

Колкото до математическото зомби. Понеже живеем в демокрация е пръв демократ. Ако живеехме в болшевизъм, щеше да е пръв комсомолец. Признавал го е ;) Така че, не му се връзвайте. Хора като него просто се нагаждат според условията и подкрепят силните на деня.

Бластер, спри да сереш или поне пиши грамотно. Толкова ли е трудно даеба?
 
От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

W Bylgariq ne e imalo nito Demokraciq, nito Komunizym. Stiga ste ple]ili gluposti ot roda komunist , sin cyrwen i edi kyw si.
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Малко се отклонявам от темата, но като чета какви простотии са писали някои хора просто не се сдържам. Демокрацията НЕ Е най-добрата форма на управление, измисляна до момента. Не съществува такова животно като най-добра форма на управление. По света има различни култури, които не са на еднакъв етап от развитие. За повечето ислямски държави от Близкия Изток демокрацията е изключително неподходяща форма на управление. Те могат да просперират единствено като тоталитарни диктатури от светски тип. Доказателствата за това са много. Всеки, който не е живял в откъсната от света пещера през последните 20 години знае какво стана, след като НАТО окупира Ирак и после Либия, и наложи западния тип демокрация. В две относително прилични държави настъпи пълен погром, разпад, убийства, масови гробове, изтезания, атентати, разкъсване на територии между отделните племена и безкрайни локални конфликти между групи, които доскоро са живели заедно и са се радвали на нормален живот.

Отделен въпрос е, че истинската демокрация е точно толкова утопична и непостижима, колкото и чистия комунизъм. Ние не живеем в условия на демокрация, нямаме свобода на словото и като цяло не сме свободни. Има много ограничения и повечето са основателни. В България, а и в повечето останали цивилизовани държави, онзи френски парцал, заради който стана цялата дандания, няма как да съществува, защото дейността му ще противоречи на местните закони. Не смятам, че губим от това, че у нас гаврата с религиозни символи е наказуема.

Не е важно какво се случва в момента в Париж, а защо се случва, какви грешки са довели до това и как могат да бъдат поправени, за да не се повтарят за в бъдеще. По всичко обаче личи, че французите не са си взели никакви поуки и има реална възможност да се получи верижна реакция от подобни случки.
Ако демокрацията е най-добрата форма на управление, защо народите които са с демократично управление изчезват физически?
 
От: От: Терористична атака във Франция - 11 убити, за сега

Оле боле комунист да говори за демокрация, е на това е
Путкован идеологически малък мозък но все таки има дар слова
Няма как всеки да притежава твоята уникална комбинация от тъпотия, неграмотност, простотия и интелигентност като на амеба.
 

Горе