Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

TretiKolovoz

Well-Known Member
Можете да изтеглите програма, която ви инсталира 5 различни версии на Интернет Експлорер.
Версиите са IE3, IE4.01, IE5, IE5.5 и IE6.

Пробвах програмката, работи под XP, но по някаква причина не мога да подкарам IE3. Затваря се след поредица от съобщения за грешка. Другите работят и ми беше много интересно да ги пробвам.
Линк към сайта на програмата: http://tredosoft.com/Multiple_IE
Директен линк за изтегляне: http://tredosoft.com/files/multi-ie/multiple-ie-setup.exe
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Не, ама когато тестваш сайт е добре да имаш колкото се може повече браузъри под ръка. Не е ли така?
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Не, ама когато тестваш сайт е добре да имаш колкото се може повече браузъри под ръка. Не е ли така?
Да, по принцип е така. Но аз лично като си вляза в цпанела и видя че едно 30-30% от посетителите са ми с IE6,, гледам през този браузър да е читав сайта, другите са - файр фокс, опера и т.н. Но с по-малко %-тово съдържания, пъров се гледа основният процент и после нататък...това е моето мнение по въпроса.:)
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Не, ама когато тестваш сайт е добре да имаш колкото се може повече браузъри под ръка. Не е ли така?

Multiple IE го ползвам от околко година, така че знам. Само че последно като го слагахме на един компютър яко засра нещата... така че си е нож с 2 остриета
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Няма никакъв смисъл от 20 браузъра да ти бозят машината, както Мастъра казва, че най много да се оакаш.
Ако имам 0.003% посещаемост от някой който ползва браузър KoreanBrowse или MakedoniaFirst Browser v.0.0.2 познай...

Аз имам чувство, че съм последната маймуна, на която и седи ИЕ6-цата в уина, тука се чудите за ИЕ3 :)

Ако някой е маниак на тема браузърс компабилити, да си сложи един линукс с Конкуерор и да си тества с него :)
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Аз имам чувство, че съм последната маймуна, на която и седи ИЕ6-цата в уина


Оооооо НЕ, в много голяма грешка си... имам сайтове където над 50% от потребителите ползват IE6... това все още е един от най-популярните браузъри
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

да бе..

ама почти всеки ден чувам някой който вече е "аа на седмица съм баце"
и се кефи маймуната..

Бъгнята bgcounter на едно място показва:
Netscape 4 - 20%
кое ше да е тва Netscape 4
не вярвам да е истинския Netscape, че и 4

Netscape 7 - 0.02%

Други - 30%
хахаха

Други бе пич! Някви си 30%
 
Последно редактирано:
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Баххахахахаххахаах
ужас... други вика 30%... колко са му едни 30% ? :)

А иначе който е минал на IE7 просто се е преродил... Добре че Microsoft го изкараха иначе сега щях да съм част от стадото ползващо бъгнята наречена FireFox
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

ie 7 го дава задължителен ъпдеит за които има легален уиндоус чак наскоро маи се появиха версии с на XP със sp 3 в които да има 7 ца не че преди не се инсталираше ама искаше много магия...

мастър пробваи фаирфокс 3 ката ще си промениш мненеието (убунту 8 ни го качва баидефулт )
 
мдам ... ако не беше фирефокс едва ли ие щеше дори да сънува за плъгини...
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

ти сериозно ли? предпочиташ IE пред лисицата... :)
С две ръчички да :)

мастър пробваи фаирфокс 3 ката ще си промениш мненеието
Бета версии и RC-та не използвам

Добре че е бъгнята FireFox, че да прекопрат на ИЕ7 малко яки опции :D
Добре че е Opera, че FireFox да изкопитат 99% от нещата, на които се кефите :)

мдам ... ако не беше фирефокс едва ли ие щеше дори да сънува за плъгини...
Ако Opera не беше платена когато пуснаха FireFox, FireFox едва ли щеше дори да сънува някой да го забележе, а камо лу да го използвам
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Опера никога не е работела както трябва. Ie го ползвах много дълго, после видях ФФ и разбрах какви л*йна съм ползвал досега и какво значи истински удобен и добър браузър. Оттогава държа Опера и ИЕ само за тестови цели.
 
От: Тествайте сайта си под 5 различни версии на Ie

Аз ФФ го ползвам от 1-2 години и мога да кажа че по добър браузър няма ;), а пък и след като намерих плугина AdBlock не сменям ФФ за нищо :)
 

Горе