Тиксото вече се излагат, а?

toretic

Member
1. Няколко месеца вече индекса не показва пълни статистики.
2. Данните които изкарват са грешни.
3. Липсват статистики за някой секции...(Референции, Ключови думи... и др)
4. Статистиките за Алекса и Гугъл не работят, а се проверяват супер лесно...
5. Статистиките за Уникални, Посещения, Импресии... са грешни...

Пример мога да дам с моя сайт, този месец имам 3 пъти по-голям трафик от предишния, а тиксото не го отчита...
 
Това, което си изброил, е нищо в сравнение с разни грешки, че нямало дисково пространство на сървъра и съответно не мога да се логна. Вече и това не изкарва, а само бял екран. Явно съвсем са го оте*бали тиксото ;)
 
за това има гугъл аналитистик :) пък и още една камара други програми, по - добри от тиксото...
 
е аз избройх само тея дето се сетих за момента :)...
В други сайтове има подобни теми...
Я сега всеки които знае някаф бъг да пише тук.
Примерно аз съм писал от 1 до 5, нека следващия да пише бъгове като започне от номер 6 и т.н.
 
Доста са зле пичовете .. от няколко дни немога и да се логна в акаунт-а ми за да погледна какво става. Добре, че съм си сложил гуугъл аналитикс.. Това, че от доста време показва грешна статистика и не показва доста от описаните си попринцип екстри.. (извод - нямат пари)
 
Тиксото е пълен боклук!
Не само сега не работи, а като цяло 1 седмица работи 1 седмица е извън строя.
Ако пък се случи че работи 2 седмици подред то втората няма да отчита вярно понеже има хора, които го спамят и им трябва около 1 седмица от брояча за да реагират.


Кажете брояч, който не е български и е добър
 
Последно редактирано:
Тиксото е пълен боклук!
Не само сега не работи, а като цяло 1 седмица работи 1 седмица е извън строя.
Ако пък се случи че работи 2 седмици подред то втората няма да отчита вярно понеже има хора, които го спамят и им трябва около 1 седмица от брояча за да реагират.


Кажете брояч, който не е български и е добър
Аз отдавна бая за този бъгав брояч. Нестига че е изходящ линк, който може да се даде на сайт с благотворителна цел, но е и не е много читав. Ако толкова искате да следите трафика си, както и посетителите да имат идея колко ви е популярен сайта - изпозвайте саунтъри като: http://www.statcounter.com/
 
Тъй като темата ми се вижда интересна и търсена ще е хубаво някой от модераторите да направи една тема "Всичко за уеб броячите", където да се добавят броячи и да се пишат кратки ревюта към тях :).
:)
 
няма какво да се добавят броячи - има САМО 2 брояча - аналитикса и статскаунтър...
 
Искам да поздравя всички, които си махат тиксото. Не знаете колко много помагате на конверсията и сео-то на сайтовете си. Не кой знае колко, но е по-доброто решение според мен. Няма нужда от нова тема за каунтъри. Както казаха - те се броят на пръсти. А и най-обективни са статистиките от cpanel-а на сайта.:)
 

Горе