Тиксото нещо не лепи тия дни

vladko82

Active Member
Не знам дали някой има проблем с тиското след прословутото му обновяване, което още продължава, но аналитикса ми показва 55 човека в момента онлайн, а тиксото 8. И въобще от 2-3 дни ме реже така мъжката, и отделно всички статистики са заключени за външи наблюдатели. Хубава работа, ама.. нашенска.
 
От: Тиксото нещо не лепи тия дни

Аз го използвам и съм си бил доволен. При мен е ок , не знам къде е проблема.
 
Ок е разбира се, една и съща статистика вади +\- 2% в сравнение с аналитика. Владко кой знае с какво си играе
 
От: Re: Тиксото нещо не лепи тия дни

Ок е разбира се, една и съща статистика вади +\- 2% в сравнение с аналитика. Владко кой знае с какво си играе

Използвам тиксото от години, сефте ми прави проблем, от вчера-онзи ден насам. С какво да си играя? Гледам аналитикса 55 човека онлайн, гледам тиксото - 8. Посещенията за деня ми ги изкарва 700 до момента, а те са над 4000 пак според аналитикса. На кой да вярвам? Нито съм пипал кодове, уиджети, теми, нито нищо. Просто са се бъгясали. Частично явно.
 
От: Тиксото нещо не лепи тия дни

Аз съм най-доволен от histats.com - лесно за използване, без излишни глупости и с доста добра статистика.
 
От: Тиксото нещо не лепи тия дни

За Хайстатс съм съгласен, пробвал съм ги и съм доволен. Относно тиксото, не само, че не лепи, ами направо кърти. Особено днес, ако беше вярно, ДП щеше да свали едни 5 кг само като си види посещенията до момента :lol:
https://tyxo.bg/top100
 

Горе