Тиксо - ънлок

ThinkFast

New Member
Някой сеща ли се какъв беше ония сайт с който се гледаха заключени броячи?
Имаше го някъде тука ама не се сещам вече къде и как да го търся.
 
Тия работи не е много хубаво да се разпространяват така публично, че от тиксото ще се усетят и ще запушат дупката. :)
 
От: Тиксо - ънлок

Да видях го, махай линка

ПП: Те тея от тиксото са големи кавали да оставят такава дупка :)
 
От: Тиксо - ънлок

на мен защо не ми работи. Или сигурно не го ползвам правилно
 
От: Тиксо - ънлок

Я пишете и на мен за този линк на ЛС :)
 
От: Тиксо - ънлок

Дайте и на мен тоя линк на ЛС ако трябва, че в момента наистина много ми трябва :) . Мерси предварително
 
От: От: Тиксо - ънлок

с кой браузър го пробваш ?

с опера не работи, с мозила е добре. (поне при мен)

С хтома. Но явно и с него не работи :)
 
То на тиксото сигурно им е през изолирбанда, че се виждат статистиките. Тоя туул е на почти 2 години. Ако им пукаше, щяха да закърпят пробойната отдавна.
 
От: Тиксо - ънлок

По тухото, поне по мои наблюдения не се работи от близо 3 години. Нито една от статистиките не отговаря на действителността. Правил съм опити с 5 брояча едновременно - dacaounter, tyxo, analytics, piwik и awstats. Резултатите на 1вия, 3тия и 4тия са близки. Awstats хвърля малко от горе, заради липсата на качествен алгоритъм да отсява ботовете от цялата картинка (все пак е тул за анализ на логовете), но тухо-то разбива. При нормална статистика от 3 брояча 8000 у/в, тухо показва - 6000 и обратното - при 5000 посещения, в тухо има 9000 :) Аз го държа само заради "потребителите онлайн", макар, че и това няма нищо общо с реалността.
Що се отнася за статистиката на заключените сайтове - google -> tyxo tool -> success :D
 
От: Тиксо - ънлок

Мерси това май по читаво работи от другото
 

Горе