Тия дали плащат ?

От: Тия дали плащат ?

Пратих им имейл с прикачен файл данъчната декларация,обаче ми върнаха съобщение ,което като си го преведа ми се струва ,че нещо не е наред.А и малко съм бос с английския,тако че ето вижте го и дайте идея за какво става на въпрос?

Mail Delivery Subsystem до мен
показване на подробностите 10:39 (отпреди 30 минути)
Delivery to the following recipient failed permanently:


Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 5.1.1 <[email protected]>: Recipient address rejected: User unknown in virtual alias table (state 14).

----- Original message -----

MIME-Version: 1.0
Received: by 10.204.13.68 with SMTP id b4mr1431596bka.133.1272181189418; Sun,
25 Apr 2010 00:39:49 -0700 (PDT)
Received: by 10.204.116.13 with HTTP; Sun, 25 Apr 2010 00:39:49 -0700 (PDT)
Date: Sun, 25 Apr 2010 10:39:49 +0300
Message-ID:****************************************
Subject: W-8 non-US business
From: S***** V********* <*********@gmail.com>

Content-Type: multipart/mixed; boundary=*************************

W-8 non-US business
 
Съобщението гласи, че такъв мейл [email protected] не съществува.
 
От: Re: Тия дали плащат ?

Ами и аз така си го преведох,а този мейл е даден за пращане на попълнените декларации.
Ако някой се сеща как и на какъв мейл си е пратил декларацията ,ще съм му благодарен за помоща.
 
От: Тия дали плащат ?

Пробвай с събмит формата им, единственото, което не може е да се прикачи файла. Но във втория мейл ще можеш. Провери дали пише нещо от страницата, от която си го свалил, както и на самата бланка. Направили са го егати глупавото. И не са го променяли от допста време. Преди, като се регвахме ние, нямаше такава содомия. Явно някой им е казал, че е хубаво да я имат. За какво, не им е обяснил. Имаше хора, които са го пращали и преди и се надявам да си спомнят. Успехи, ще помагаме много ясно.
 
От: Тия дали плащат ?

Пробвай с събмит формата им, единственото, което не може е да се прикачи файла. Но във втория мейл ще можеш. Провери дали пише нещо от страницата, от която си го свалил, както и на самата бланка. Направили са го егати глупавото. И не са го променяли от допста време. Преди, като се регвахме ние, нямаше такава содомия. Явно някой им е казал, че е хубаво да я имат. За какво, не им е обяснил. Имаше хора, които са го пращали и преди и се надявам да си спомнят. Успехи, ще помагаме много ясно.
На страницата нищо не пише,а със събмит формата им не мога да прикача файла.А как така със втория мейл ще мага да го прикача,а ми обясни защото нещо не ми е ясно?
 
От: Тия дали плащат ?

На страницата нищо не пише,а със събмит формата им не мога да прикача файла.А как така със втория мейл ще мага да го прикача,а ми обясни защото нещо не ми е ясно?
Пиши им, че си готов с формата и, че искаш да им я прати, но ти трябва актуален мейл, на който да им я прикачиш. Освен ако мейла, от който ще ти върнат отговор не е за тази цел. Ще имаш възможност да разбереш след като се свържеш с тях. Може да им споменеш, че е направена аматьорки. Ако бях аз, щях да им го кажа. ;)

В крайна сметка се водят една от най-големите афилиейт програми, що за простотия е това? Та, питай ги през тази форма, защото не мога да се сетя за мейл, с който може да се осъществи кореспонденция с тях. Успехи и всичко най най. И пиши, за да ни кажеш какво се е случило. ;)
 
От: Тия дали плащат ?

Пратих декларацията на този мейл [email protected],и този път успешно.Ако получа отговор ще пиша ,какво е станало,ако ли не мъките продължават.
 
От: Тия дали плащат ?

Еми пишеш им. Аз си ги храня от време на време, все пак трябва да знаят, че има какво да се подобрява. Спомням си един афилиейт мениджър ми писа, за да ми помогне. Аз му казах от какво имам нужда и той каза, че за момента няма правомощия и ресурс да го направи. Ставаше дума за некви сменишни линкове и уникални статии. И след като разменихме около 5 мейла всеки му казах, че ако не може да ми помогне, поне да ми помогне като не ми губи времето. И спяхме да си пишем. Та мисълта ми е, че и тия са за лашкане. Само да отучня, че храненето трябва да бъде на професиоанлно ниво с много аргоменти и недостатъци, които са изплували от тяхна страна и спирайки бизнеса и на двамата в резултат на което. Така те взиам на сериозно. Мейли като Fuck off, you stupid asshole не стават. ;)

Пиши като получиш отговор. Както и не изключвай опцията за контакт формата, която имат за да се свърже с тях даден афилиейт.
 
От: Тия дали плащат ?

Еми пишеш им. Аз си ги храня от време на време, все пак трябва да знаят, че има какво да се подобрява. Спомням си един афилиейт мениджър ми писа, за да ми помогне. Аз му казах от какво имам нужда и той каза, че за момента няма правомощия и ресурс да го направи. Ставаше дума за некви сменишни линкове и уникални статии. И след като разменихме около 5 мейла всеки му казах, че ако не може да ми помогне, поне да ми помогне като не ми губи времето. И спяхме да си пишем. Та мисълта ми е, че и тия са за лашкане. Само да отучня, че храненето трябва да бъде на професиоанлно ниво с много аргоменти и недостатъци, които са изплували от тяхна страна и спирайки бизнеса и на двамата в резултат на което. Така те взиам на сериозно. Мейли като Fuck off, you stupid asshole не стават. ;)

Пиши като получиш отговор. Както и не изключвай опцията за контакт формата, която имат за да се свърже с тях даден афилиейт.

Пратиха ми това съобщение:

Dear Webmaster,

Thank you for having contacted us. We do not need your tax form if your status is Non US Business.

Thank you,

Carlos Gabriel,

Affiliate Operations
FriendFinder Networks

=========================================================
====================
Part 1
====================
W-8 non-US business
====================
Part 2
====================
W-8 non-US business
 
От: Тия дали плащат ?

Идиоти. :) Като казах, че са за хранилка, не се шегувах. :)

Еми сега поне всичко изглежда, че е добре.

Че са за хранилка това е така ,ама с моя калпав английски,ще взема да объркам нещо и да ме приключат за винаги :).Така ,че засега реших да пасувам.
А и промяна в профирът ми няма,продължава да напомня за декларация,а и плащане няма.Абе общо взето нищо за сега!
Чакането продължава!
 
От: Тия дали плащат ?

Пиши им тогава "Why my commissions are not paid? I would like to receive payments via ePassporte. My ePassporte ID is ............" или нещо подобно.
 
От: Тия дали плащат ?

Днес открих и друг мейл,на този който отговаря за мен и много други и реших да му пратя това питане за комисионната ,което ме посаветва- "Why my commissions are not paid? I would like to receive payments via ePassporte. My ePassporte ID is st.........." и получих следният отговор:

Dear Affiliate,

Thank you for your e-mail.

Your account has not been paid because you are not meeting the ratio requirements for the per click program. When the account is not meeting the requirements, we can not pay the account until the ratios are higher.

If you have any further questions please feel free to contact us.

Regards.

Jesse M.
Affiliate Marketing Coordinator
Friend Finder Network

Незнам точно как да го тълкувам - не отговарям на програмата ли,или не са получили декларацията?
Ако някой има няква идея нека драсне някой друг ред по надолу.

Adult FriendFinder до мен:
Вашата сметка не е платена, тъй като не са отговарящи на изискванията за съотношение на клик програма. Когато сметката не отговарят на изискванията, ние не може да плати сметката, докато съотношенията са по-високи.
 
Последно редактирано:
От: Тия дали плащат ?

Казват ти, че само с фалшиви кликове не става. Трябва регистриралите се да платят и тогава ти плащат.

Голяма грешка си направил като си избрал да получаваш пари за кликове (Option I - Per-Click Program - Get paid for each click). По този начин не знаеш дали изобщо ще получиш пари.

Трябвало е да избереш "Option II - Percentage Program" или "Option III - Per Order Payout". Така знаеш, че колкото ти отчита - толкова ще ти бъде платено.

Всичко е обяснено в договора с малките букви, който трябваше да прочетеш когато го сключва (нали си спомняш, че сключи договор?).
 
От: Тия дали плащат ?

Влизам си в профила и гледам ново съобщение в долният десен ъгъл:

Important Notice!
Hi............... ,
You have account(s) that are low converting and may be retroactively converted. The account(s) are:
Adult FriendFinder p1033105c
Please click here to contact us for more information.
[email protected]

Превещдам си го така:

Важна забележка!

Здравейте .......................,
Имайте в предвид,че сметките, които са ниско конвертиране ,могат да бъдат конвертирани с обратна сила.
Сметката:
Възрастен FriendFinder p1033105c
Моля, кликнете тук за да се свържете с нас за повече информация.
[email protected]

Какво ще рече сметки с ниско конвертиране?
И как магат да бъдат конвертирани с обратна сила?
 
От: Тия дали плащат ?

Не използвай Google Translate ;)

Значи, че ще ти плащат като "Option II - Percentage Program" или "Option III - Per Order Payout" - някъде трябва да пише точно как. От това не губиш, просто ще ти отчита реално нещата (ще ти плащат част от приходите, а не на клик). До сега изчислената ти печалба не беше реална.
 
От: Тия дали плащат ?

Не използвай Google Translate ;)

Значи, че ще ти плащат като "Option II - Percentage Program" или "Option III - Per Order Payout" - някъде трябва да пише точно как. От това не губиш, просто ще ти отчита реално нещата (ще ти плащат част от приходите, а не на клик). До сега изчислената ти печалба не беше реална.
Мога ли,да се прехвърля от Option I към Option II или Option III ,и как става номера ако знаеш.
А дали изобщо има вариант да ми платят нещо от тези пари които съм заработил да сега по Option I,които са $128.92
 
От: Тия дали плащат ?

Мога ли,да се прехвърля от Option I към Option II или Option III ,и как става номера ако знаеш.
А дали изобщо има вариант да ми платят нещо от тези пари които съм заработил да сега по Option I,които са $128.92

Май трябва да си сменя номерчето на самата програма.Преди малко видях ,че са различни за трите програми.
Option I - ppc
Option II - pct
Option III-pmo
Ей тука май е истината!
 

Горе