Тия от adsensе нормални ли са е

elflame

Well-Known Member
Тия от adsensе нормални ли са е! Имам тях 27% Невалиден трафик - AdSense за съдържание! Само режат парите гадовете.

При вас как е?
 
От: Тия от adsensе нормални ли са е

стигал съм до 90% без да дават обяснение и клъц, а гарантирам че трафика и кликовете са реални и няма тарикатлъци, затова и ако имате алтернатива не се занимавайте с тях
 
От: Тия от adsensе нормални ли са е

Съвсем нормални са си могат да правят каквото си искат включително и да ти вземат всичките пари. На мен са ми ги взимали 2 пъти по 4 цифрени суми отварял съм и теми тука. Такива са няма какво да се направи.
 
От: Тия от adsensе нормални ли са е

^^ най-доброто мнение до тук.

То останалото не е мнение, само хленчене и пъшкане :D
 
От: Тия от adsensе нормални ли са е

Какъв е източникът на трафика? Да не би да е, да речем, от СПАМ имейли - в такива случаи често го режат!
 
От: Тия от adsensе нормални ли са е

При мене е около 2-3% невалиден трафик, понякога до 5.
 
От: Тия от adsensе нормални ли са е

В последно време и за английски сайт настана драма... търсете други източници на приходи.
В момента съм оставил само едно рекламно каре + външа реклама + affiliate банер
 
Последно редактирано:
От: Тия от adsensе нормални ли са е

Като цяло търсете директна реклама и оставяйте адсенс като нещо допълнително
Търсете таргетиран трафик, там е смисъла
А ще имате директна реклама , като имате таргетиран трафик

Гугъл защитава рекламодателите, като създава алгоритми за изчистване на спама, изкликването и нереалния трафик.
 
От: От: Тия от adsensе нормални ли са е

Като цяло търсете директна реклама и оставяйте адсенс като нещо допълнително
Търсете таргетиран трафик, там е смисъла
А ще имате директна реклама , като имате таргетиран трафик

Гугъл защитава рекламодателите, като създава алгоритми за изчистване на спама, изкликването и нереалния трафик.

М? Ти си бил градски бе?
 
От: От: Тия от adsensе нормални ли са е

Като цяло търсете директна реклама и оставяйте адсенс като нещо допълнително
Търсете таргетиран трафик, там е смисъла
А ще имате директна реклама , като имате таргетиран трафик

Гугъл защитава рекламодателите, като създава алгоритми за изчистване на спама, изкликването и нереалния трафик.

Дефинирай "нереалния трафик"? Потребител Х влиза в сайта (без значение от къде) вижда определена реклама, която е по негов вкус и я цъка. Какво му е нереалното на това? Така като почнете да пишете наизуст, за да се правите на интересни много ме дразните. Няма нереален трафик, няма как да накараш потребител да ти цъка на рекламите, за да печелиш!!!
 

Горе