Това истински рисунки ли са ?

manqga

Member
Здравейте попаднах на 1 момиче което рисува портети с молив.Но рисунките са толкова реални и 1 към 1 с оригинала че си мисля че ползва фотошоп или някоя друга програма.Ако има някой който повече разбира и използва тези програми да си каже мнението.
ето и някой снимки:
554305_196790563777798_124935950_n.jpg
303329_196792980444223_1309547416_n.jpg
 

Прикачени файлове

  • 533087_196804777109710_84458604_n.jpg
    533087_196804777109710_84458604_n.jpg
    120.5 KB · Преглеждания: 58
От: Това истински рисунки ли са ?

И с молив и с фотошопа, ако си добър ще постигнеш еднавки резултати
 
От: Това истински рисунки ли са ?

Истински, аз имам такъв художник в екипа - ако някой иска нещо подобно може да ми пише.
 
От: Това истински рисунки ли са ?

И аз мисля, че са истински. Има доста разлики, грифа на китарата например.
 
От: Това истински рисунки ли са ?

Да рисунки са. Браво на момичето. И аз разполагам с толкова добър художник. Уникален майстор както на портрети така и на шаржове. Можете да видите една съвсем малка част от творбите му в сайта който е в подписа ми. До сега за потрети не съм го ползвал за моите клиенти но съм го виждал че и с тях се справя доста добре.
 
От: Това истински рисунки ли са ?

Чисто си е рисувано това на ръка, вече дали е на лист с молив или с таблет, трябва да питаш момичето.
 
От: Това истински рисунки ли са ?

Едва ли може да ти дадем точен отговор тук. Какво ти пречи да го питаш? Иначе е напълно възможно при положение, че съм виждал доста уникални рисунки рисувани само с молив.
 
От: Това истински рисунки ли са ?

Е аз я питах много ясно тя каза че е молив ама .... и да не беше едва ли щеше да каже :)
 
От: Това истински рисунки ли са ?

Е аз я питах много ясно тя каза че е молив ама .... и да не беше едва ли щеше да каже :)

Ми то ясно, изпълнен си с недоверие, в този случай няма смисъл да ни питаш, каквото и да ти кажем няма да ни повярваш.
Решението ти е само едно - поставяш и задачка и да рисува нещо пред теб. В твоя случай: "Око да види..."
 
От: Това истински рисунки ли са ?

На вас ви вярвам ама на жена.... :D
 
От: Това истински рисунки ли са ?

всичко е възможно. в пловдив съм бил на подобна изложба и видях на едно младо момиче портрета - тя беше нарисувала дамска глава и стоеше реалистично, беше като истинска снимка = фотоколаж. който го може си го може!
 
От: Това истински рисунки ли са ?

Не искам да пускам нова тема, че да не стане съвсем спамерско... :-]

НО... смятам, че момчето наистина има дарба и заслужава внимание - Декорация на стени.
 

Горе