Този сайт реален трафик ли докарва?

От: Този сайт реален трафик ли докарва?

не бих се доверила на този сайт ...........
по добре да платя на някой за СеЛо консултации и линк билдинг :)
 
Последно редактирано:
От: Този сайт реален трафик ли докарва?

е ако някой зима за консултация по СЕлО , колкото тия взимат за трафика по добре си вземи трафика хахаха
 
От: Този сайт реален трафик ли докарва?

едва ли някой тук дава пари за трафик от такива сайтове , че да отговори точно на въпроса

освен това системата за докарване на посетители е търговска тайна ...........така че няма как сега да разберем дали е реален или не трафика

we won't go into the specific details on how our system works (hey, its our trade secret!) but we promise you we only use 100% legal and ethical techniques to generate traffic.
 
Последно редактирано:
От: Този сайт реален трафик ли докарва?

Да относно цени за оптимизация+линк билдинг съм на мнението,че за такива цени не може и да се говори.Но на мен ми се искаше да разбера дали някой от вас си е правил:) такъв експеримент и до какви изводи е стигнал.
 
От: Този сайт реален трафик ли докарва?

Сайт, които има адсенс и едновремено продават услуга, за която се предполага да е качествена. Не ми изглежда сериозно, но винаги има и други мнения по въпроса. Казвам от мойте си наблюдения. ;)
 
От: Този сайт реален трафик ли докарва?

Днес гледахме с колегата македонските и сръбските сайтове за уеб дизайн
не знам де беше вече, ама тоя на 1-во място, имаше 3 карета AdSense
party.gif
 
От: Този сайт реален трафик ли докарва?

Не ми изглежда сериозно, но винаги има и други мнения по въпроса..

до втора страница няма други :wink:
 
От: Този сайт реален трафик ли докарва?

Ето още сайтове за евтин трафик:
http://www.realtraffics.com/
http://www.sure-traffic.com/

Google: cheap traffic

По принцип, ако някой има опит с подобни услуги, и има добри резултати, едва ли ще започне да се хвали на всички, защото може да се увеличи търсенето и цената на евтиния трафик да се вдигне... Освен това дори и да започне да се хвали, повечето хора ще мислят, че той получава комисионна от продажбата на трафика и няма да му вярват :)
 
Последно редактирано:

Горе