Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

AMOUN

Well-Known Member
Толкова зор и мъки докато ги науча тези цигари...

толкова ми бяха гадни... ама съм упорит и ко...

прецакаха ми кутиите с грозни надписи - то половината кеф е в кутията.
спрях ги за 2-3 години от яд.
сега се мъча пак да ги науча... почти една година се зоря... и кво... днес си купувам - те ги осрали още повече гасната сами - вкуса им е по различен...
направо им баха мамата... ши почна контрабандни да търся... гадове долни!
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Толкова зор и мъки докато ги науча тези цигари...

толкова ми бяха гадни... ама съм упорит и ко...

прецакаха ми кутиите с грозни надписи - то половината кеф е в кутията.
спрях ги за 2-3 години от яд.
сега се мъча пак да ги науча... почти една година се зоря... и кво... днес си купувам - те ги осрали още повече гасната сами - вкуса им е по различен...
направо им баха мамата... ши почна контрабандни да търся... гадове долни!

За къв чеп ти е да пушиш? Хем вредно, хем пари трошиш за нищо.......
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Пробвай нещо по-различно. Да си ги свиваш сам. Има добро разнообразие на тютюни.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Пробвай нещо по-различно. Да си ги свиваш сам. Има добро разнообразие на тютюни.

Това е много изнервяща процедура, особено ако не си трениран. Иначе е вярно, има доста приятни тютюни, но докато си направя цигара и ми минава желанието да пуша... май издържах около 2 дена така.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Пуши си, не ги слушай :beer:
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Това е много изнервяща процедура, особено ако не си трениран. Иначе е вярно, има доста приятни тютюни, но докато си направя цигара и ми минава желанието да пуша... май издържах около 2 дена така.
Изнервящо и неудобно е, вярно. Аз вече две години съм на самоделки. Първо тъпчех, сега свивам.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

И защо ти трябва да пушиш, за мен това е най-глупавото и безсмислено нещо, което човек може да прави.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

И защо ти трябва да пушиш, за мен това е най-глупавото и безсмислено нещо, което човек може да прави.

Не вярно!

Глупаво и тъпо е да си заклет пушач който не може без цигари и пали една от друга по 2 кутии на ден...
и не може да изчака да слезе от трамвая за да запали цигара...
Глупаво е да нямаш пари и да се чудиш хляб или цигари да купиш...

Обаче не е глупаво да пушиш за удоволствие.
на мен ми е кеф да седна на заведение и да запаля цигара с едно виенско кафе изпушвам и по три даже :)
кеф ми е нещо като ме развълнува пред компютъра да си запаля.
Парите не са от значение, защото пуша една кутия 3-4 дни и затова няма смисъл да гледам дали струва 2 или 20 лева кутията.

Свиване на цигари... някак си не ме влече - има машинки но... като е ръчно свита и очаквам да има разни зеленикави екстри вътре:)
и ми е разочароващо като е само тютюн :)

Глупаво е да си зависим от цигарите, както е глупаво да си зависим от алкохол, наркотици, роднини...
Но когато е в нормални граници - всичко е просто забавление и удоволствие.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Това мнение за цигарите все едно аз съм го писала.
Каква марка пушиш, че са развалили?
То май при всички има разлика във вкуса даже по новините даваха някаква лелка "дегустатор" на цигари, да казва, че вкуса се развалял от тея нови правила.

Аз още не съм си купувала от новите, ама имам 2 кутии и с моето темпо на пушене към Нова година ще ги пробвам :lol:
Или сменяш марката ако не са ги развалили всичките или отиваш на първия пазар при мургавите братя... обаче техните пък какви са един господ знае...

Не вярно!

Глупаво и тъпо е да си заклет пушач който не може без цигари и пали една от друга по 2 кутии на ден...
и не може да изчака да слезе от трамвая за да запали цигара...
Глупаво е да нямаш пари и да се чудиш хляб или цигари да купиш...

Обаче не е глупаво да пушиш за удоволствие.
на мен ми е кеф да седна на заведение и да запаля цигара с едно виенско кафе изпушвам и по три даже :)
кеф ми е нещо като ме развълнува пред компютъра да си запаля.
Парите не са от значение, защото пуша една кутия 3-4 дни и затова няма смисъл да гледам дали струва 2 или 20 лева кутията.

Свиване на цигари... някак си не ме влече - има машинки но... като е ръчно свита и очаквам да има разни зеленикави екстри вътре:)
и ми е разочароващо като е само тютюн :)

Глупаво е да си зависим от цигарите, както е глупаво да си зависим от алкохол, наркотици, роднини...
Но когато е в нормални граници - всичко е просто забавление и удоволствие.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Що не вземат кибритите на тия дето палят горите за да ги секат вместо да развалят цигарите.
Аре да не почвам с храната по всичките им простотии, че ще стане зловещ спор тука.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Бате сори, но от известно време е така. И това е не защото пречат на пасивните пушачи в затворени пространства, а защото е имало смъртни случаи със забравени горящи цигари. Иначе ги отделиха пушачите в аквариуми, но за сметка на това секциите за непушачи са в повечето места полу празни.

Сега модата е да ти гасне. А само истинските и пристрастени шушачи знаят, че като изгасне цигара и после я запалиш вкусът е леко по-канален - цигарата става тежка и смрадлива от към катрани. За да ти "повдигна" настроението ще ти кажа, че с още много продукти е така. Пробвай "Лудогорско пиле" от Билата, черен хляб, който по необесними причини е завъдил мухал на следващия ден (в рамките на срока за годност си е), соковете, които като ги сипеш после и утайката чакаш да се изсипе в чашата. Като цяло уж вдигнахме качестово, но практиката показва други. Факт е само, че цената се е повишила, другото, ако не е същото, то е по-зле. ;)

Трудно намираме вече и оригинални Джак Даниелс, както и Бушмилс, какво да кажа за нещо по-масово, като цигарите. Лично съм попадал на цигара с пръчки в тях. Няма да коментирам марката, но е Българска и е най-препрочитаната тук.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Това е много изнервяща процедура, особено ако не си трениран. Иначе е вярно, има доста приятни тютюни, но докато си направя цигара и ми минава желанието да пуша... май издържах около 2 дена така.

:D Ела ме виж докато ти прочета коментара и направих 3. Много зависи и от машинката и от тютюна, ако и двете са добри горе долу за 10-15 мин. можеш да си направиш една кутия.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Или сменяш марката ако не са ги развалили всичките или отиваш на първия пазар при мургавите братя... обаче техните пък какви са един господ знае...

Виктори голд
от циганите няма да купя ако ще и по 20 стотинки да ги продават - на цигани пари не давам...
Щото те изкарат ли 5 лева
ще хапнат ще пийнат и... ще им се доеве...
а не искам да им помагам да се размножават.
Затова на циганин пари не давам!

марката как да я сменя, като нищо друго не ми харесва :)
а тези са едни мазнички такива на вкус, другите са ми сухи.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Сега модата е да ти гасне. А само истинските и пристрастени шушачи знаят, че като изгасне цигара и после я запалиш вкусът е леко по-канален - цигарата става тежка и смрадлива от към катрани. За да ти "повдигна" настроението ще ти кажа, че с още много продукти е така.

Пробвай "Лудогорско пиле" от Билата, черен хляб, който по необесними причини е завъдил мухал на следващия ден (в рамките на срока за годност си е), соковете, които като ги сипеш после и утайката чакаш да се изсипе в чашата. Като цяло уж вдигнахме качестово, но практиката показва други. Факт е само, че цената се е повишила, другото, ако не е същото, то е по-зле. ;)


Ама тя гадна преди да угасне, а като изгасне после е некакъв мазохизъм да я запалиш. То гадно - не струва! фас...

Пилешко не ям
ям но само ако намеря да купя домашно
като знам че за 40 дни пилето става кило и половина... и мерси...
пиле и яйца не ядем - само селски ако намерим.
а и един филм даваха как ги гледат пилетата - и тотално се отказах.
А и то мирише гадно като се опече...

месо търся месо пак - селско да си купувам или в краен случай от магазин
и то много избиране и търсене пада,
хляб също... търся на малки и скъпи фурни- за да има вкус на нещо.

СОК... НЕ МИ ГОВОРИ
ПЕДЕРАСИ
С ТЕЯ СОКОВЕ
КАТО ГЛЕДАМ НА БББ И ПФАНЕР РЕКЛАМАТА
И ГИ ПСУВАМ... всеки път като я видя

просто някакъв ужас
сока се утаява
вкус на степче
некаква субстанция вътре...
правели 1 литър сок от 2,5 кила портолкали - стига бе?
и струва 2 лева?
незнм май тиква слагаха вътре за да има плодово съдържание
н оза нищо нестават
дори и марките които бяха качествени
всичко осраха гадините...
сок... едно време избягвах капи...
ли беше на кока кола
н осега единствено капи анаас ми става горе долу за пиене...
и като напишат
100 процентов сок от ананас...
и пише
състав
концентрат от анаанс и вода...

ама то не е 100% сок от ананас
и аз не знам какво е...
абе
мани...
чесе нервя само...

и скъпите неща понякога не са хубави...
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

:D Ела ме виж докато ти прочета коментара и направих 3. Много зависи и от машинката и от тютюна, ако и двете са добри горе долу за 10-15 мин. можеш да си направиш една кутия.

Една мацка ми ги свива... щото аз не мога :) а тя майсторка... ама тя тютюн не слага :)
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Е браво! Само аз си мислих, че пуша свит на ръка тютюн, но то имало и други поддръжници на самоделките. Има много качествени тютюни, а и така със сигурност се пуши по-малко! Макс. 2-3 цигари на ден пуша понякога и не пуша .. и ми се чудят много хора, че пуша, а не съм зависим да ги паля една през друга ... :)
 
Мен пък ме е яд, че ш*баните гадове спряха внасянето на любимите ми цигари - Sunday's fantasy

50289_105959282779744_8011284_n.jpg

Невероятна цигара, а никъде не мога да си ги намеря :(
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

За циганите имаш право ама май само те ги продават :(

Другият вариант минаваш на пури или пурети след като пушиш по малко е идеалният вариант.

Щом викторито са развалили, те май са най-масовите в България сигурно и другите са станали боклучави.
Виктори голд
от циганите няма да купя ако ще и по 20 стотинки да ги продават - на цигани пари не давам...
Щото те изкарат ли 5 лева
ще хапнат ще пийнат и... ще им се доеве...
а не искам да им помагам да се размножават.
Затова на циганин пари не давам!

марката как да я сменя, като нищо друго не ми харесва :)
а тези са едни мазнички такива на вкус, другите са ми сухи.
 
От: Толкова мъка да се науча да пуша, а гадовете ми осраха цигарите....

Аз не пуша, ми кат ме фане саклета просто лапам някоя клечка за зъби и си я мандахерцам из устата. Или дъвка.
Здравословно.
Помага ми на мисловния процес.
 

Горе