Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

От: От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Мерси :wink:

Ето и слайда, който изработих за Blinky :|

7156152E.png

Само ша прощавате простащината ми(ни). Да вметна, че това не е слайд, който си изработила ти, а нещо, което направихме ние, беше използвано сумати време и сега с новия сайт сте го пипнали леко. ДАЙТЕ ДА НЕ СЕ ЛЪЖЕМ, че в тоя сайт сте яко бизнесмени и на моменти ми бъркате в гъза.

Ето го оргинала.

gymslider1.jpg


slider1.jpg




Айде ся пак ме нападайте, че не съм се обадил на място.

.. Извинявай за спама, но другия път може да си малко по-конкретна. УСПЕХИ ;) Да не си крадем труда, нал' така, скъпа?
 
От: От: От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

ТАКА, А СЕГА ХАЙДЕ ДА СЕ НАУЧИШ ПЪРВО ДА ПИТАШ И ПОСЛЕ ДА ПИШЕШ!!! БЛИНКИ МИ ПОРЪЧА ДА НАПРАВЯ СЪЩОТО НЕЩО, ТОЕСТ ДА ИЗРАБОТЯ СЛАЙДА НАНОВО В ДРУГ РАЗМЕР!!! С ЦЯЛАТА СИ НАГЛОСТ ДОРИ СЪМ ТИ ДАВАЛА ЗЕЛЕНА РЕПИЧКА, ЗАЩОТО МЕ КЕФЯТ НЕЩАТА ТИ, А ТИ ВЗЕ ЧЕ РЕШИ ДА СЕ МИСЛИШ ЗА СЪДНИК БЕЗ ДОРИ ДА СИ ПОПИТАЛ НА ЛИЧНО ИЛИ АКО ИСКАШ В ТЕМАТА!!!!!
 
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

7178071p.jpg
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Жена, прочети закона за интелектуалното право, щот някъде може да те осъдят, нали се сещаш?

Не ми се оправдавай със зелени репички, сиви репички и други такива. И аз съм давал насам-натам, но това не значи, че имаш право да вземаш на хората труда, без значение колко мижав проект е.

Като ти е казал Блинки да го промениш, що не писа в инфото "нечии проект, който ме накараха да пипна леко, да му сменя леко картинките и текста", а писала "направих".. Кво си направила?

В такъв случай те съветвам просто да беше казала "прав си, извинявай" и тва е. Не ми е за някакво проектче, а ме дразни факта, че правите цигански работи тука и после се мислите за големите бизнесмени.

......... И ако ти е трудно да разбереш какво се мъча да обясня ще ти дам един прост, женски пример.

Комшийката ти прави банички. Хубави, триъгълни, вкусни банички. Вади ги от фурната и ги оставя да изстинат и през тва време минава дъщеря й, реже им ъгълчетата, изяжда ги или ги хвърля в кофата (к'вото си избереш тука) и вечерта кат се върне бащата и дъщерята вика "Тате, направих ти банички." ... и майка й вика: "Квооооо си направила мааа? Кви работи??" .. и става скандала

Няма да ти се обаждам повече на темата, мисля, че се разбрахме. Пиши каквото си искаш на долу и се надявам да не се повтарят повече такива изпълнения.
 
Да, виновен съм аз. Но реално исках да го рисайзне Nikol. Както и да подреди новите неща, тъй като продуктите не са същите. както и цените.

Ако толкова, махни го или кажи, какво е правено по него, Никол. Не знаех, че така ще се сдърпате. ;)
 
От: Re: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Да, виновен съм аз. Но реално исках да го рисайзне Nikol. Както и да подреди новите неща, тъй като продуктите не са същите. както и цените.

Ако толкова, махни го или кажи, какво е правено по него, Никол. Не знаех, че така ще се сдърпате. ;)

Мерси, Блинки. Няма проблем. Ти не си виновен за нищо. Аз просто исках да потвърдиш думите ми, за да не излезе пред другите колеги, че лъжа или нещо такова. Просто Zaelot можеше да ми пише тук или на лично и да се разберем като възрастни хора, а не да драска цинизми и да ме обижда все едно съм с две леви ръце и нищо не мога да направя. Винаги съм се кефила страшно много на дизайните му, ама с тази си постъпка ми падна в очите, ама това си е негова работа.

П.С. Махнала съм слайда от темата!
 
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

7177955b.png


7178068G.png
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

zealot designs ,
мисля, че доста грубо отреагира. Дори примерът ти не е точен. Освен, че на лични можеше да й обърнеш внимание, но и в самата тема, можеше да обясниш човешки, че първоначалната идея е ваша. Момичето от къде да знае, че е така. Елементарна смислова неточност, която съм сигурна, че щеше да уточни, ако беше помолена учтиво.
Не може да се отрече ентусиазмът й и упоритостта, с която участва в различните конкурси. За мен лично това е вдъхновяващо и доколкото познавам Би (Блинки) е искал да я подкрепи морално, да не се отказва и да опитва, докато попадне на наистина добър проект или заработи в добра фирма.
Мисля, че би било възпитано, да се извиниш за "тона" си, а тя за недоразумението и някой ден може и да сте партньори :beer:

Никол, последното за "уроците по химия" ми харесва много. Стискам ти палци! :|
 
От: От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

zealot designs ,
мисля, че доста грубо отреагира. Дори примерът ти не е точен. Освен, че на лични можеше да й обърнеш внимание, но и в самата тема, можеше да обясниш човешки, че първоначалната идея е ваша. Момичето от къде да знае, че е така. Елементарна смислова неточност, която съм сигурна, че щеше да уточни, ако беше помолена учтиво.
Не може да се отрече ентусиазмът й и упоритостта, с която участва в различните конкурси. За мен лично това е вдъхновяващо и доколкото познавам Би (Блинки) е искал да я подкрепи морално, да не се отказва и да опитва, докато попадне на наистина добър проект или заработи в добра фирма.
Мисля, че би било възпитано, да се извиниш за "тона" си, а тя за недоразумението и някой ден може и да сте партньори :beer:

никол, последното с уроците по химия ми харесва много. Стискам ти палци! :|

Мерси, Cassiopeia. Страшно съм ти благодарна, че ме подкрепяш, като не визирам само тази тема. :)
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Няма проблем, защото се вижда, че си добро и умно момиче- млада жена (да не те обидя) :)

Надявам се, да си запазиш ентусиазма и да се развиваш по всякакъв начин. Дори от идеите на други хора, ти да можеш да интерпретираш и да развиваш въображението и идеите си като неповторими.
Абсолютно вярвам, че един ден ще чуем за теб страхотни неща! Жива и здрава бъди и много поводи, причини и хора за вдъхновение :|
 
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Аз между другото имам нещо предвид за теб и очаквай в твоята тема да ти го предложа, защото имаме мега-грозно "лого" (ако може въобще така да се нарече) на Агенцията. Само трябва да уцеля шефа в удобен момент, че напоследък е доста зает и няма да му се разправя. Но в края на другата седмица ще ни гласуват бюджета и очаквай включване с подробности :wink:
 
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Няма проблем, защото се вижда, че си добро и умно момиче- млада жена (да не те обидя) :)

Надявам се, да си запазиш ентусиазма и да се развиваш по всякакъв начин. Дори от идеите на други хора, ти да можеш да интерпретираш и да развиваш въображението и идеите си като неповторими.
Абсолютно вярвам, че един ден ще чуем за теб страхотни неща! Жива и здрава бъди и много поводи, причини и хора за вдъхновение :|

Така е, Cassiopeia. Даже наскоро си бях купила едни видео уроци от Борис Поташник за дизайн, та там той споменаваше, че има точно такива сайтове за design inspiration. Те са един вид тласък, ако в дадения момент не може да "родиш" красив и хубав проект, тоест за да се вдъхновиш и да интерпретираш нещата в корено различно лого, банер и т.н.

Мерси за пожеланията и дано ти се връщат на n-та степен! :wink:

P.S. Супер. Ще чакам включване тогава. За мен ще е удоволствие да работя с теб. :|
 
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Забравих да напиша в темата, че промоционалните цени вече не важат. Ето и актуалните:

Изработка на растерни лога:

една концепция - 30 лв.;
три концепции - 80 лв.;
пет концепции - 120 лв.;

Изработка на векторни лога:

една концепция - 60 лв.;
три концепции - 160 лв.;
пет концепции - 250 лв;

Изработка на банери:

статичен банер - 30 лева;
анимиран банер - 50 лева;

Изработка на слайд:

една концепция - 30 лв.;
три концепции - 80 лв.;
пет концепции - 120 лв;
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Ето още един анимиран банер. :)

7248535c.gif
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

:lol:

7248729t.gif
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Професионално изготвен банер и лесна комуникация.
Наложи се и да се направи промяна в последствие като Никол веднага откликна.
Благодаря за усилията!
 
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Професионално изготвен банер и лесна комуникация.
Наложи се и да се направи промяна в последствие като Никол веднага откликна.
Благодаря за усилията!

Благодаря, колега! За мен също беше удоволствие да работим заедно. :)

Ето още едно векторно лого. ;)

7258748D.gif


7258745m.gif
 
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

--------------
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

------------------
 
Последно редактирано:
От: Топли банерчета и лога – ниски цени и отлично качество!

Искам да похваля колежката, че много добре си върши работата. Работи в срок, старае се да угоди и прави корекции в името на това клиента да остане доволен. Препоръчам я+++ Ще продължа да работя с нея и занапред.
 

Горе