Топ Сайтс за Интернет Макетинг, Афф, Нюз и други.

IndArt.Org

New Member
top.indart.org

Мараба!
Почнах да "правя" една топ сайт система, в която искам да регваме сайтове които са ни тясно свързани с това което правим. тоест сайтове като този форум, афф. системи, интернет новини, личните ни блогове и всякакви подобни.

Computer Support
CSS sites
Forums
Hardware
Internet News
Link Exchange
Linux
Make Money
Other OS
Personal Blogs
Photography
Portals
Portfolio
Programming
Scripts
SEO
Software
Tech News
Templates
TopSites
Web Design Companies
Webmaster Tools
Windows

това са категориите който съм вкарал до сега...

дайте идеи за още, така че спусъка да е пълен, и всеки уебмастър да има възможност да си добави сайта в правилната категория, а не да се чуди коя категория да избере която е по-близка до него.

мерси предварително

top.indart.org
 
Ами каквато е ползата от всички останли трафик генератори / топ сайтс / и всякви такива подобни като бгтоп.нет и другите там.
Самоче при нас сайтовете ще са само от нашата ниша... и ще се проверяват на всеки 7 дена...
в момента пиша какво точно преддставлява система...
не е нищо революционно.
по-скоро идеята е че полезни сайтове ще са сабрани на едно място и ще имат рейтинг някакав.
и ще постараем да го направим така, че да е готино да си на първо място в категорията си там.. най-малкото ще гледам някакви награди да осигуря.. но това ще е по-нататак
 
че ще виждат само такива сайтове каквито ги интерисуват подредени по различни критерии.
и ще си прецянят в кой да влезнат и кой наистина е топ.
критериите за сега са

входящи
изходящи
трафик на сайта
рейтинг от потребители
 
hahah по принцип си прав...
но ако беше напълно прав хората нямаше да ползват трафик генератори :lol:
 
немога да ти кажа с две думи, но на кратко част от обяснението е

сайтове които изпращат повече трафик към сайта ти, отколкото те получават
 
Честито и успехи със сайта, аз бих искал да сложа някой друг линк, за да покажеме на останалите че се трупат ресърси бързо. Сайта ми е в подписа - мисля че е ок. А ако се кефиш на форума ни, може да го прибавиш там - бек линка винаги го имаш - нали си слагаш подпис:)

Иначе ще ни държиш ли в течение как върви сайтчето ти? Айде успехи.
----------------------------------------------------------------------------------------
Affiliate marketing with NO money
 
top.indart.org

всеки може сам да добавя сайтове на които е администратор, или на които има достъп да добави малак ХТМЛ код, за да може да бъдат оценявани

горе има бутонче Join ползвайте го
 
Мерси за готината възможност IndArt.Org. Надявам се че хората тук ще го намерият за полезен, по-скоро съм сигурен че го намират за полезан ресурс. Много мерси още веднъж.

P.S: Дръж ни в течение как се развива сайта!
------------------------------------------------------------------
Hoodia Gordonii
 
ami neznam do kolko go namirat polezen sega sam go pusnal za test i sam slojil linkove samo tuk v bgwebmasterskia forum.. za momenta sam az sam regnal saita si... shteshe mi se da vidq poveche entusqzam...

dnes kachih article submition directory za promocia na statii celi.. kato g zavarsha pak shte pusna tema nadqvam se i tq da se haresa...

p.s sorry za latinicata neshto mi se bagnalo pak barzam da izleza.....
 
Еми аз бих, добавил някой друг сайт ако не е проблем. Ще се радвам да сложа форума там. А да те питам какъв е трафика. Бг или международен? За да знам какво да събмитвам.
------------------------------------------------------
Hoodia - Hoodia - Hoodia
 

Горе