Торент Тракер

Браво бате, ако имаш нужда от помощ може да ме контакнеш на ЛС. Дръж ме в течение как вървят нещата. Аз ще хелпна колкото мога.

Ти знам че трафик ще му осигуриш, ама казвай ми как вървиш. Може да измислиме нещо. :wink:

Успехи, братле.
 
Ами братле видях че е излезнал нов соурс на същия тракер и мисля него да го направя..... та тук 1 седмица ще е играчка, забелязах че има доста грешки в PHP-To

Има една основна която не мога да я разбера, при регистрация нали има image captcher и генерира някъкви си цифри и ти трябва да ги ваведеш същите и неще и неще да ми ги генерира..... :(
 
Еми, бате това с PHP-то става обикновенно на проба грешка, пишеш - ъплодваш и гледаш какво се е получило. Но като гледам с колко сложно писане са тези скриптове, направо ми е малко чудно как ще се оправиш, но не е невъзможно.

А това за image captcher е важно да го имаш, че много ботове ще прескачат системата и ще имаш много за триене нереални юзъри. Това ще е тегава работа. Аз даже не ми идва наум как изглежда на PHP код. :roll:

Иначе знам че скоро ще си налиния да започнеш работа с пълна сила. Писах ти лично бате. Чао за сега.
 
Tsanko каза:
А може ли да го видим ? :) Кой хостинг използваш и иска ли се много bandwidth за един тракер?

За сега си го хоствам в нас... и само аз мога да го отварям да не стане галимация..... иначе горе дол 50$ на месец е хостинг-а

Хубаво е да си купи човек лична машина..... а при вече по-голямо развитие е хубаво да са две машини и пентиум 3 на 1000 върши работа... :)

Аз още несъм решил как да го правя ще пиша като реша.... това ще е тея дни....
 
Tyno каза:
Hello sir/miss,

Tracker sites are allowed as long as it's legal under dutch law. Seeders
are not allowed.
Please contact [email protected] in case of copyright infringements.

> [[email protected] - Sat Apr 14 08:39:27 2007]:
>
> Your hosting support for torrent trackers ????

Kind regards,

Marcel Vonk
LeaseWeb - Orders

Ето какво ми върнаха от http://www.leaseweb.com/ неможах да разбера какво искат да кажат с това за сейдерите......


неможеш да ползваш хостинга си там да е сиидър.
косвено ти казват гледай да няма никаф варез на сървъра... само тракер информация
 
Когато този НЕЩАСТНИК Tyno пусне тракера, аз ще стана космонавт.

Иначе ето тук energy-torrent com е тракера, който гореспоменатия НЕЩАСТНИК се опитва да открадне и пусне на неговата машина.

Почти е успял с ehergytorrent, ама почти :p

Проста работа ама не е за прости хора :lol:
 
bonbon каза:
Когато този НЕЩАСТНИК Tyno пусне тракера, аз ще стана космонавт.

Иначе ето тук energy-torrent com е тракера, който гореспоменатия НЕЩАСТНИК се опитва да открадне и пусне на неговата машина.

Почти е успял с ehergytorrent, ама почти :p

Проста работа ама не е за прости хора :lol:
Аз пък много обичам хората които в първия си пост обиждат и обвиняват някой. Аз лично в energy-torrent com не виждам НИКАКЪВ дизаин. Предполагат че ако дадем един такъв скрипт на Деян той ще направи много ама много по-добър торент :)
 
Абе ако верно ти крадат сайта, няма да влезеш с "добър ден" в някой форум, повярвай ми :) На мен един ми беше тарашил дизайна и последно заплаши да ме съди, за добрите пожелания, които бях пускал по форумите :lol:
 
bonbon каза:
Когато този НЕЩАСТНИК Tyno пусне тракера, аз ще стана космонавт.

Иначе ето тук energy-torrent com е тракера, който гореспоменатия НЕЩАСТНИК се опитва да открадне и пусне на неговата машина.

Почти е успял с ehergytorrent, ама почти :p

Проста работа ама не е за прости хора :lol:

Бате като ти гледам поста, май не си оцелил форума, тайпни пак "мразя Tyno" в търсачката и гледай внимателно. И този торент който си ни написал - аз лично ще му се измея на Tyno, ако го открадне. Много е зле бате.

Тук се занимаваме със сериозни работи, така че такива неща като твойте ни карат да се забавляваме. :lol:

Късмет с торента, и все пак добре дошъл ама тук не се отмъщава. А и има лични съобщения.
 
RE

Станимир каза:
аз си мисля , че бонбон е Tyno :D
Бая открития съм чел из форумите, ама това наистина е върха.
Що се отнася до дизайна, и на мен не ми харесва, но толкова мога- толкова правя.
Отностно обидите, да ме прощават всички НЕЩАСТНИЦИ, ако съм ги обидил, сравнявайки ги с tyno.
 
Re: RE

bonbon каза:
Станимир каза:
аз си мисля , че бонбон е Tyno :D
Бая открития съм чел из форумите, ама това наистина е върха.
Що се отнася до дизайна, и на мен не ми харесва, но толкова мога- толкова правя.
Отностно обидите, да ме прощават всички НЕЩАСТНИЦИ, ако съм ги обидил, сравнявайки ги с tyno.

а ти като си голям ЩАСТНИКможе да си ходиш у некой просташки форум и да си избиваш селските комплекси наволя.като гледам твоя дизайн и се сещам за един подобен пример който трябва да те радва.значи когато на едно адски грозно и дебело момиче некой му го прасне то е щастливо защото е имало достатъчно сляб човек за да го направи , та и твоя дизайн ако наистина има някой да го открадне - браво има достатъчно сляп човек. :wink:
 
RE

Мчи аз от село пиша ва.кво толкос кат см от село. :) :) :)

Никъде не съм писал, че дизайна ми е добър, напротив много е лош и изобщо не става въпрос за това.

За да не бъда голословен, можете да погледнете ей тук http:/ /www wisbg net/friends.htm.
Живи и здрави и късмет на всички.
 
Е стига обиди де, това не се толерира тук. Просто си мисля че можете да си помогнете повече отколкото да спечелите нещо от тези ви постове. :wink: Мисля че дизайна на сайта може да се подобри, ако си захлебил някакъв трафик може да си го изненадаш след време с нов дирайн. Знам че трудно се търсят такива тамплейти за торент тракърите, но е игурно че може да помолиш някой за някаква сума да ти спретне нещо. Даже да работи върху старият - да прибавя елементи.

Успехи на всички, и да спрете с глупостите. :lol:
 

Горе