То се случи ...

westside

Active Member
Получих маил на които е от генбъкс от отдел продажби ми казаха че има осъществена продажба .След което влезнах в контролния си панел да така си е ;), след което виждам с червени букви това This Order Is Accepted and awaiting shipping , да се радвам ли или още е рано ...
 
От: То се случи ...

Получих маил на които е от генбъкс от отдел продажби ми казаха че има осъществена продажба .След което влезнах в контролния си панел да така си е ;), след което виждам с червени букви това This Order Is Accepted and awaiting shipping , да се радвам ли или още е рано ...
Еми радвай се.:) Честито от мен - само така бате. Да не би да ти е първата? Ако да - продължавай все така.:)
 
От: То се случи ...

Само искам да кажа че това е след 5 месец . и да изкажа благодарност на адмистраторите на форума Coolice и Blinky ,
А и още американците казват че за да успее един бизнес има три основни правила :
1.Мястото
2.Мястото
3.Мястото
Пък за интернет бизнеса е :
1.Съдържание
2.Съдържание
3.Съдържание
 
От: То се случи ...

В търсачката търсачката търсачката :)

честио и от мен продължаваи с развитито на този сайт и като вземеш първият кеш пускаи още сайтове :) напред и нагоре :)
 
От: Re: То се случи ...

westside, честито!
Днес видях, че и аз съм се разписал с първа продажба.
След 3 месеца чакане и работа от време на време :)
Аба, батета - какво правите? Суперс те.

Честито и на теб, бате - все така да продължаваш. Искрени пожелания...много радостно настроение правите с успехите си..

Само така.:)
 
От: То се случи ...

Честито, и продължавайте с пълни сили наппред, сега поне имате някакъв стимул, за да правите истински пари :wink:
 
Настроението ескалира! И повече стимул какво казва arsenal.
@ Блинки - изведнъж тръгнаха всички да продават! Много добро настроение във форума.
@ coolice - Бълвам аз, ама много неща правя и ще ми трябва 48-часово денонощие за всичко :mrgreen:
 
От: То се случи ...

Незнам какво да те посъветвам за нестигащото време аз в самотоначло работих само по един проект нон стоп и бях като машина :) първата прдажба ми доиде някаде около 50 тия ден :) но имах известен опит от един предишен неуспешен проект с хостинг ....

Продължаваме напред и нагоре всеки ден по малко за всички проекти няма как нали искаме да правим кеш :)
 
От: То се случи ...

Честито SSH_ON колкото си по сериозен към сайтовете си толкова по голям потенциал имат :)

efond много зависи и е малко на късмет може още с първата продажба да стане може да трябват няколко а колко време ще ти онеме да ги направиш е много персонално НО е право пропорциално на положените усилия..
 

Горе