Травиан - виртуална мания за милиони

Tsanko каза:
Аз съм във втория сървър :) Много ще съм ти благодарен ако дадеш някой друг ресурс :lol:

Изпратих ти по 500 от всичко, но си ми доста далече. След 5 часа и 30 минути са при теб
 
Някакъв идиот ме напада и ще достигне града ми след 25 мин. :x Имам ресурси и немога да ги използвам понеже от единия ресурс нямам достатачно... :roll: Нямам войска за да се сражавам... Обречен съм!
 
Frik каза:
Някакъв идиот ме напада и ще достигне града ми след 25 мин. :x Имам ресурси и немога да ги използвам понеже от единия ресурс нямам достатачно... :roll: Нямам войска за да се сражавам... Обречен съм!

Ужассс и аз още нямам войска дано не ме нападне и мен някой. Радвам се само, че съм един от най-развитите от тези които виждам.

UPDATE: Аз вече съм в клана KILLERS, който иска да се присъедини към нас :)
 
От: Травиан - виртуална мания за милиони

само да кажа нещо относно ситърството в травиан:
Ситърството е предназначено за да дадете достъп до приятел към акаунта ви, и той да влиза когато ви няма- така си осигурявате присъствие по всяко време, или поне през по-голямата част от времето. Също така са полезни, ако ще ви няма за известно време. Във връзка с това трябва да се знае, че лимита на ситърството е точно до 2 седмици след като последно собственика на акаунта е влизал.
 
От: Травиан - виртуална мания за милиони

Искам да кажа как се докладва когато ви атакуват(и какво се прави)

АКО НЯКОЙ БЪДЕ АТАКУВАН (ОСОБЕННО АКО СА КАТАПУЛТИ(демек бавна атака по времето се смята с калкулатора за време)) НЕКА НАПРАВИ СЛЕДНОТО ЗА ДА ПОЛУЧИ ДЕФЕНС ОТ КЛАНА:

да състави 1 писмо, което да прати на управата на клана. Праща се на всички , щото не се знае кой е онлайн(тук бих добавил, че е добре да пратите писмото и на шефовете на всички ваши съюзнически кланове) .
В това писмо нека пише всичко и само се копира и хоп...
 

Горе