Трафика на големите сайтове в България.

От: Трафика на големите сайтове в България.

интересно ми е дали някои има сайт в топ 300? :lol:
 
От: Трафика на големите сайтове в България.

Това са големи сайтове, но не са всички топ сайтове. Има такива, които не ползват услугата на Кожодериус и са с повече трафик от сайтовете в оня списък.
 
От: От: Трафика на големите сайтове в България.

Това са големи сайтове, но не са всички топ сайтове. Има такива, които не ползват услугата на Кожодериус и са с повече трафик от сайтовете в оня списък.

Аз навремето им слагах кода, и пак ме нямаше в тая класация. Явно трябва да си цъкнеш за да те има. А като гледам, поне по посещения ще съм топ 50.
 
От: Трафика на големите сайтове в България.

Мда, последните в списъка са направо смешни. Да се чудиш как си избиват парите за таксата.
 
От: От: Трафика на големите сайтове в България.

Аз навремето им слагах кода, и пак ме нямаше в тая класация. Явно трябва да си цъкнеш за да те има. А като гледам, поне по посещения ще съм топ 50.

Платен код ли си слагал или има някакъв безплатен вариант?
 
От: Трафика на големите сайтове в България.

Мда, последните в списъка са направо смешни. Да се чудиш как си избиват парите за таксата.

Те последните в списъка според мен са хора на големите, и покрай техния код плащат и за дребни сайтчета и блогчета, за ташак :) Нормален човек няма да плаща за такива малки сайтчета.
 
От: От: Трафика на големите сайтове в България.

Платен код ли си слагал или има някакъв безплатен вариант?

Безплатен. Май ми споменаха 200$ на година за платения. Ама преди 3 години, сега не знам как е.
 
От: От: Трафика на големите сайтове в България.

Безплатен. Май ми споменаха 200$ на година за платения. Ама преди 3 години, сега не знам как е.

Той безплатния си е само за тебе, нещо като аналитикс. Така си мисля. Ако сложиш безплатен в никакви класации няма да идеш. А парите май са на импресии, колкото по-голям си, повече се плаща за платения. Бях го изчислявал на хиляди левове на месец за големите сайтове.
 
От: От: Трафика на големите сайтове в България.

Той безплатния си е само за тебе, нещо като аналитикс. Така си мисля. Ако сложиш безплатен в никакви класации няма да идеш. А парите май са на импресии, колкото по-голям си, повече се плаща.

Може, не помня вече разкарах го отдавна.
Само не мога да разбера, защо се води някаква представителна извадка това? Влизаш в класация само след като си шариш. Малко като "Сайт на годината", ама и там не било сигурно... :)
 
От: От: Трафика на големите сайтове в България.

Може, не помня вече разкарах го отдавна.
Само не мога да разбера, защо се води някаква представителна извадка това? Влизаш в класация само след като си шариш. Малко като "Сайт на годината", ама и там не било сигурно... :)

Истината е някъде там :D Както са казали хората - "Пари при пари отиват".
 
От: Трафика на големите сайтове в България.

Ето защо bTV искат да вдигнат таксата на Булсатком. За да могат да си платят на Gemius за брояча. :lol:
 
От: Трафика на големите сайтове в България.

Е чак пък кой знае колко да струва около стотачка месечно за тези в дъното на класацията
 

Горе