Трафика се срина изведнъж

От: Трафика се срина изведнъж

П.С. Има ли някакъв софтуер който променя описанията? примерно да ги завърта по някъв начин думите ?
говорим за English Website :)

има, spinner ти трябва: TBS, SpinnerChief, Article Rewrite Assistant... Изборът зависи основно от нуждите ти и какво точно ти трябва - по-автоматизиран вариант или по-безплатен ;)

Blinky, 10x за статията, добра е. В този ред на мисли ето ги мнението на Ранд и компания
 
От: Трафика се срина изведнъж

google_panda.jpg



head%20injury%20panda%20attack.jpg



FuckPanda2.gif



FuckPanda13.gif



fuck_this_shit.jpg



google_farmer_panda.jpg




:twisted:
 
От: Трафика се срина изведнъж

Намерих Едно Article Spinner-че .. ( www. freearticlespinner.com ) ако искате може да го пробвате..
Това някой пробвал ли го е?
Смисъл има ли ефект от него?

Променя по горе долу 40-50 думи( според зависи колко е голяма статията разбира се.. аз пробвах с около 227 символа, и ми промени около 40 думи..
Това прави ли статията уникална ?
Изпробвах 2-3-4-5 пъти да я "Spinna" и в интерес на истината всеки път я вади различна.. което е още по-добре, защото може някой друг да върти статии.. :D
Дори като я завъртиш 1 път, може да копираш текста и пак да го пуснеш, и пак ще го заварти, и така може примерно 5 пъти да въртите текстове..

Това ще направи ли статиите ми уникални?(Те моите не са много статии, ами по-скоро са описания на различни онлайн игри.. взимам ги от мочимедиа, и ги слагам в моя сайт)

Ще очаквам някакви изявления отностно този сайт :)

Cheers,
 
От: Трафика се срина изведнъж

Ще станат уникални, ако обаче някой друг няма същото завъртяно съдържание вече - за това преди да качиш тествай през Г
 
От: Трафика се срина изведнъж

Какво мислите - дали е добре да съживявам стария блог или да почна наново с нов домейн?
Дали не е времето сега да се правят нови сайтове покрай тези промени на алгоритмите?
 
От: Трафика се срина изведнъж

Не само да са уникални , но и ценни за четене, така че да изглеждате експерт по темата. Нещо като тръст ресур, каквото търсят потребителите. Не само пренаписване и подобряване, а направо май се иска силно осъвършенстване по въпроса, по който се пише. Важното е да направи много положително впечатление на Google, че последно време много тъпня правят от там.

;)
 
От: Трафика се срина изведнъж

Не само да са уникални , но и ценни за четене, така че да изглеждате експерт по темата. Нещо като тръст ресур, каквото търсят потребителите. Не само пренаписване и подобряване, а направо май се иска силно осъвършенстване по въпроса, по който се пише. Важното е да направи много положително впечатление на Google, че последно време много тъпня правят от там.



;)
Е то по-принцип моите "статии" които ги пренаписвам всъщност са, описанията на самите игри.. Защото сайта ми е за онлайн игри.. И като цяло тях никой не ги чете :D:D:D.. поне аз като играя онлайн игри не ги чета грам (rofl)..
гледам като ги пиша статиите, да слагам малко от заглавието на играта... за по-добро on page SEO.. :)

@mantaman
Как да проверя дали са дублирани статиите ми? Като ги копирам и ги сложа в търсачката ли?
 
От: Трафика се срина изведнъж

Да с търсачката - копираш си парче от текста (поне едно изречение) пускаш го в търсачката и ако ти открие дословно същото въртиш пак докато не стане уникално
 
От: Трафика се срина изведнъж

Да с търсачката - копираш си парче от текста (поне едно изречение) пускаш го в търсачката и ако ти открие дословно същото въртиш пак докато не стане уникално

Благодаря за съвета още веднъж :)
Отначало поствах и въртях 1-2 пъти.. (от линка който ми даде колегата по-горе).. Но в последствие като прочетох коментара ти, разбрах, че трябва да се въртят няколко пъти.. и да.. имаше няколко подобни изречения.. с малко промени стават нещата.. :)

Имам едно въпросче..
Ако за 1-2 дни вкарам около 20-30 игри с много готино и свежо съдържание.. разбира се уникално ще вдигне ли сайта ми нагоре? Понеже имам около 200 игри(общо на този етап) в сайта ми, и около 150 са с не много добър "description" това ще влияе ли на сайта ми лошо..?
Що годе лошо описание са, защото ги въртя с един спинер.. някой имат доста "грозно" значение, но ме мързи да ги променям всички.. ужасно е.. направо ми изпушва главата..

Та това ми е въпроса като цяло.. Ако вкарам 20-30 нови готини игри с готино съдържание, ще "препокрият" ли старите статии ?

Благодаря отново на всички, за полезните съвети! :)

Поздрави,
Симеон
 
От: Трафика се срина изведнъж

По принцип - да, обаче освен да ги качиш Г. трябва да ги индексира за това е хубаво и малко линк билдинг да им направиш от където можеш
 
От: Трафика се срина изведнъж

По принцип - да, обаче освен да ги качиш Г. трябва да ги индексира за това е хубаво и малко линк билдинг да им направиш от където можеш
Да аз ги вкарвам в малко социалки..

По-принцип в колко социалки трябва да се качат за да има най-голям ефект ? За сега ги качвам през Social Markera ( Който не знае, това е автомитачен субмит в около 20тина социалки и букмарк сайтове :) ) И в още няколко различни социалки.. бях писал в една моя тема, но тогава никой не ми писа..

Значи ще се препокрият.. ОК.. Супер.. Ще ги спинна и другите, да са що годе уникални, с малко по-грозен "description", че много занимавка..

П.С. Ако си ги поствам във фейсбук групата индексирват ли се ? И някой знае ли плугин който излива цялата информация от Wordpress във facebook?
Преди бях, чел, но неможах да открия такъв..
П.С.2 Извинявам се, че се отклоних малко от темата.. :) Но така помагаме и на другите които не разбират :)

Благодаря предварително!

Поздрави,
 
От: Трафика се срина изведнъж

Аз ползвам Wordbooker плугин, който автоматично ти поства във ФБ страницата постовете. И си направи страница, не група.
 
От: Трафика се срина изведнъж

Виж това.. Publicize.. Някой може ли да ми обясни как се СЛАГА това чудо в сайта.. защото аз се побърках да търся и нищо..? Баси...
Пише пусни нов пост и ще ти излезе бля бля.. е излиза, АМА ДРУГ ПЪТ.. :d
 

Горе