Триене на профил

Привет, интересува ме как мога да изтрия профила си тук изцяло? Не просто да го деактивирам, а да изтрия или анонимизирам всяквка информация споделена от мен, спрямо ГДПР регулациите.
 
Не може.
Блинки по закон е длъжен всеки месец да ъплоудва статистиките на всеки юзър в системите на НАП и НОИ.
Ако някой залипсва ще почнат проверки и ревизии.
 
Добре, кралска машино. Имаш 23 поста. Толкоз ли е трудно да минеш и да ги изтриеш? Сигурно ще ти ги изтрият, све пак е по закон. Ама туй не пречи да простее #23.
 
Привет, интересува ме как мога да изтрия профила си тук изцяло? Не просто да го деактивирам, а да изтрия или анонимизирам всяквка информация споделена от мен, спрямо ГДПР регулациите.
Може, искаш да си изтриеш профила с всичко към него? И това защо? Ако е така, ще съдействаме, разбира се.
 
Добре, кралска машино. Имаш 23 поста. Толкоз ли е трудно да минеш и да ги изтриеш? Сигурно ще ти ги изтрият, све пак е по закон. Ама туй не пречи да простее #23.
Собственоръчно си изтрих над 250 поста - пост по пост. Що за мързел, достопочтена кралска особо!:)
 
То постовете лесно, ами айпито, геолокацията, триангулацията, мак адреса, отговора на интимния секюрити въпрос, бисквитките и браузърната история какво ще ги правим?
 
То постовете лесно, ами айпито, геолокацията, триангулацията, мак адреса, отговора на интимния секюрити въпрос, бисквитките и браузърната история какво ще ги правим?

Така се вдига статистиката на починали от "ковид", докато летял от покрива на блока, отчаян от безизходица.
 
То постовете лесно, ами айпито, геолокацията, триангулацията, мак адреса, отговора на интимния секюрити въпрос, бисквитките и браузърната история какво ще ги правим?
Чии?
 
Форумния софтуер поддържа GDPR съвместимо триене - като аноимизира акаунта - stock опция с

ТОВА НЕ ИЗТРИВА ПОСТОВЕТЕ - от много по сериозни държави има големи форуми който ползват и са искали да е съвместиома

А постовете са си ваши и имате достъп да си ги триете

Преди да изтрием акаунта с GDPR опцията моля един по един да си ги изтриете и после да се пише през конаткт формата да се поиска триене
 
Привет, интересува ме как мога да изтрия профила си тук изцяло? Не просто да го деактивирам, а да изтрия или анонимизирам всяквка информация споделена от мен, спрямо ГДПР регулациите.
Внимавай да не те удари вратата на излизане :)....
 

Горе