Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

niks

New Member
Здравейте

Имам два сайта в blogspot.com и един форум за които съм регистрал качествени домейни в CO.CC

Проблема е че трафика ми идва основно от промотирането на тези сайтове по форуми и социални групи но не и от търсачки.

Разбрах че имало някакъв код или скрипт който се поставял в сайта за заблуда на Гугъл

Ще бъда много благодарен за повече информация относно този въпрос, кода който се поставя, начина на поставяне в blogspot.com или линк към подобна тема в този или друг форум.

Предварително благодаря
 
Последно редактирано:
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

малко е подвеждащо заглавието ....
аз имам страници на со.сс домейн в индекса на Гугъл ........
ама ако има трикове и митове ще ми е интересно да разбера..
 
Последно редактирано:
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

cloacking ~
И се използва за съвсем други цели .
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

Под заблуда имах предвид Гугъл да не разбере че зад домейна CO.CC стои друг, в случая blogspot.com.

При регистрирането на подобен сайт преди 1 година в hit.bg на ключова дума Strapon или Страпон излизах на първо място в Гугъл, както на български така и на чужди страници, но свалих сайта защото трафика се увеличи а и по други причини.

Докато при CO.CC или blogspot.com нямам никакъв успех в Гугъл, явно не ги обича като hit.bg.

В този или друг форум четох че имало някакъв код, но дали ще ми свърши работа и дали е за тази цел не знам.

Дайте съвети или минавам на платен вариант
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

Гугъл не го интересува че co.cc е насочен към безплатен блог хостинг на blogspot.com Така че не виждам какъв е проблема. Доста co.cc домейна да си добре в Гугъл.

А това че си сваил сайт дето има увеличен трафик не го разбрах. Код който заблуждава за тези цели дето си написал е ненужен.
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

<link rel="shortcut icon" href="http://www.co.cc/img/favicon.ico" >
<script language=javascript>if (top.frames.length > 0) top.location.replace(self.location);</script>

<frameset rows="100%" frameborder=0 framespacing=0>
<frame src=http://www.jp-webdesign.co.uk frameborder=0 marginwidth=0 marginheight=0>
</frameset>


<noframes>

<body>




website design uk gloucestershire

<a href=http://www.co.cc>Web Design</a>


Доколкото виждам в тия домейни има просто един ифрейм?!!

Какво искаш да ранкваш в Гугъл с това?!
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

Дайте съвети или минавам на платен вариант

со.сс са безплатни първата година .....
после се плаща ама жълти стотинки ...
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

Гугъл не го интересува че co.cc е насочен към безплатен блог хостинг на blogspot.com Така че не виждам какъв е проблема. Доста co.cc домейна да си добре в Гугъл.

А това че си сваил сайт дето има увеличен трафик не го разбрах. Код който заблуждава за тези цели дето си написал е ненужен.

Не опира въпроса за трафика, сайта както може би се досещаш беше с адулт съдържание с основна с цел привличане на трафик за адулт Афилиейт програми и реших че Hit.bg или друт български сървър не е точното място за това(не искам посещение от нинджи).

Добре, значи причината е в мен, пробвам още няколоко варианта за индексиране в гугъл и си купувам един платен домейн.

PS:

И все пак дайте ми някакъв сайт с домейна CO.CC който излиза на челни позиции в Гугъл да го проуча, както и съвети как да постигна това и с моите сайтове
 
Последно редактирано:
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

Доколкото виждам в тия домейни има просто един ифрейм?!!

Какво искаш да ранкваш в Гугъл с това?!

Това което искам не е много законно, но не е и престъпно

Става въпрос за сайтове за Безплатно сваляне на отделни сцени от филми или цели филми (но по рядко) чрез fileshare hosting
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

абе пич....
как искаш да ранкваш с iframe :) какви сайтове, какви трафици, разбирам ти идеите, ама ако искаш ранкване, то имай страница, щото това е нямане на страница, не е имане.
не е невъзможно да ранкнеш iframe, но предполагам нямаш толкова пари за линкове
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

абе пич....
как искаш да ранкваш с iframe :) какви сайтове, какви трафици, разбирам ти идеите, ама ако искаш ранкване, то имай страница, щото това е нямане на страница, не е имане.
не е невъзможно да ранкнеш iframe, но предполагам нямаш толкова пари за линкове

Имам достатъчно пари и печеля повече от добре за стандартите на този вид бизнес

Въпроса е че той е ВРЕМЕНЕН

Ако направя един стабилен сайт със стабилни страници, както се изразяваш ти след един, два или три месеца ще трябва да ти го подаря защото на мен повече едва ли ще ми е нужен

Трябва ми нещо което да се ранква добре СЕГА и което след 2 месеца да мога да зарежа спокойно без да съжелявам че съм си дал парите, труда или времето на вятъра.

Мисля че ме разбираш добре, така че дай адекватен на моето положение съвет а не професионален (виждам че си на ти с уебдизайна и май с това си вадиш хляба)
 
Последно редактирано:
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

за ранкване с iframe малко хора вадят достатъчно пари.

разбирам ти идеите и плановете

ето ти схема:
езимаш един домейн 10 долара
хакаш 20 000 съвсем евтини линкове (няма да ти излезе повече от 100-тина долара)
сайта ще избие временно
:)
върши си работата, там каквато си си наумил. После без това ще изпадне, някой ще подаде жалба срещу домейна или там каквото мож би ще му се случи. Ти до тогава ще си го отписал сайта като цяло.

Това е
схемата не е от днес и не съм я измислил аз :)
Така че действай
 
От: Трикове за индексиране на Домейна CO.CC от Google

Co.cc има вариант и без iframe - има си контролен панел, където избираш дали ще ползваш iframe, дали ще зададеш DNS или нещо друго. Можеш да си го ползваш като нормален домейн и да си платиш за хостинг или да ползваш безплатен.
 

Горе