Трябват ми 50 статии на тема кухни, врати...

bormanbg

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Трябват ми 30-тина статии месечно на тема врати, кухни...

Здравейте,

Темата е стара, но за да не почвам нова, ъпдейтнах малко заглавието и инфото:

Трябват ми по тридесетина(30) статии месечно, по около 400-450 думи на български език, на тема врати, кухни, обзавеждане...
...всъщност, имам нужда и от статии на различни тематики, ще трябва и за тях да има отделно по 7-8 месечно...

Ако някой има интерес да поработим малко съвместно, т.е. да свърши работата, да пише на лично. Ако изпрати и линк към някъде публикувана статия, добре ще е...всъщност, ако е човек с който не съм работил - задължително ще е май.
Ако е възможно, да предложи и евентуално цена на бройка статия (при не по-малко от 25 бр. месечно).
Работил съм с доста колеги, имам 3-ма човека на които отвреме-навреме подавам по 20-30-40 статии, пишат си много добре, но идеята ми е да се опитам да намеря човек, с който да поработим поне година време...


* Относно срока - не ги искам от вчера за днес, ясно е че може постепенно, по 5-10 на седмица, или месечно наведнъж, както се разберем...

* И още нещо, работил съм с много колеги от форума, с който съм работил, може да потвърди че си плащам без да "мрънкам" за каквото и да е било, дори и предварително най-често.
НО, имайте предвид, че ако започна работа с колега, с който не съм работил - Изпраща - Плащам!
 
Последно редактирано:
От: Трябват ми 50 статии на тема кухни, врати...

Не си казал на какъв език са, но ако искаш да ти излезе по-евтино използвай статиите на колегата блеки - ЦЪК (сребърен пакет + 50 spun articles или както се водеше точно).
Ще ти излезе всичко на всичко около 10$, но са само на ЕН. За български език не съм намирал такава услуга.
 
От: Трябват ми 50 статии на тема кухни, врати...

Мисля, че ти трябват на български - ако търсиш качествено написани - изпозлвай услугите на колегата stroej.com - ЦЪК

bormanbg, извинявай, не се сдържах! :D
 
От: От: Трябват ми 50 статии на тема кухни, врати...

Мисля, че ти трябват на български - ако търсиш качествено написани - изпозлвай услугите на колегата stroej.com - ЦЪК

bormanbg, извинявай, не се сдържах! :D

допълних си поста - на български език са...а относно "предложението" на колегата, скъпичко ми е :)
 

Горе