Трябва ли София да е столица на България

Трябва ли София да е столицата на България

  • Да

  • Не

  • Не знам


Резултатите ще са видими само след гласуване.

deffnews

Well-Known Member
Според мен не трябва.
Какво ще кажете да е някъде в северозападните полета?
 
Какво ще кажете да е някъде в северозападните полета?
Имаш предвид балкана. Може, да... Тогава Тедката ще стане най-обикновен ваксиниран провинциалист, който поема всяка медийна (държавна) пропаганда. ;)
 
Имаш предвид балкана. Може, да... Тогава Тедката ще стане най-обикновен ваксиниран провинциалист, който поема всяка медийна (държавна) пропаганда.
Например Монтана? Освен това звучи готино, даже е щат на ЮСА.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Например Монтана? Освен това звучи готино, даже е щат на ЮСА.

А защо не Мездра, Вършец?
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Криводол, и за да не отварям и другата тема нац празник да е на 2 фефруари

баси малоумните теми
 
Аз съм за Монтана. Е кво толкова има да се мести, един бетонен парламент?
 
Имаш предвид балкана. Може, да... Тогава Тедката ще стане най-обикновен ваксиниран провинциалист, който поема всяка медийна (държавна) пропаганда. ;)
Шшшт, тихо, окръга, че имам от най-яката столична вакса за теб. Мога лично да ти я предам. Цунки.
 
Какво ще се случи ако столицата бъде преместена?
Това ми се струва важен въпрос.
Това плаче за референдум.
 
Никой нищо няма да премести. Иначе добра идея би било да се разхвърлят министерствата и администрацията из различни места в страната. Така ще се отворят работни места и ще живнат малко доста градове. Идеята всичко да се концентрира в един град е безумна, но вече е факт и връщане назад няма...
 
Никой нищо няма да премести. Иначе добра идея би било да се разхвърлят министерствата и администрацията из различни места в страната. Така ще се отворят работни места и ще живнат малко доста градове. Идеята всичко да се концентрира в един град е безумна, но вече е факт и връщане назад няма...
тогава ще има тотална обърквация ... представи си всички министерства при контактуването си помежду си ще говорят на различни диалекти и съответно всеки диалект си има собствени думи за дадено нещо. Ще настъпи тотален хаос в държавата.

 
Никой нищо няма да премести. Иначе добра идея би било да се разхвърлят министерствата и администрацията из различни места в страната. Така ще се отворят работни места и ще живнат малко доста градове. Идеята всичко да се концентрира в един град е безумна, но вече е факт и връщане назад няма...
Няма да се хвърля, макар че... да
Просто едно законче за преместване. ще бъде супер. а:)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Велико Търново.
Банално. Колко пъти? Идеята е да е нещо ново и тренди като Цалапица, Полски Тръмбеш, Бобов дол...
 
Банално. Колко пъти? Идеята е да е нещо ново и тренди като Цалапица, Полски Тръмбеш, Бобов дол...
Търново е истинската столица, или Плиска. Ако ще е тренди предлагам с. Сърбогъзи
 
тогава ще има тотална обърквация ... представи си всички министерства при контактуването си помежду си ще говорят на различни диалекти и съответно всеки диалект си има собствени думи за дадено нещо. Ще настъпи тотален хаос в държавата.

Общата...
 
Странно, хетеро чете пътеводител за гейове:


Да беше сложил линк да видим за какво иде реч. Бас държа, че сензацията е преувеличена, а споменаването е по скоро от типа "че е гей френдли", което да, така е, не ги бием много, не ги бесим, но определено не ги и толерираме. Нищо повече.

Абе яко на мнение съм, че някой проявяват малко повече интерес от нужното, което рязко ще ги прехвърли от другата страна и няма дори да го разберат. ;)
 

Горе