Трябва ли да сложа някакъв файл?

пробваи пак в друга ниша :) Билковите продукти грантирам че не чак толкова трудно нашата фирма работи с тях защото имат много добра конверсия. Някъде го бяхме обсъждали с Ебизнес 6000 таргетирани уникални ~ $1000....

В последните 2 месеца няколко души от форума се научиха да правят по няколко продажби месечно.. Все още не печелят много но $200+ си е една БГ заплата особено извън София. Ако са сериозни няма проблем проблем до няколко месеца да правят по няколко пъти тази цифра :wink: А до няколко години дори и $$$$$


И допълнителен съвет към остналите от сега до началото на лятото по принцип е най-силния сезон на биклковите продукти за отслабване поне според моите наблюдения
 
AxCx каза:
Съгласен съм с теб, нека децата знаят че можеш да се докопаш до "лесните парички" след 2 години сериозен труд. Но това е различно от "Много е лесно ... само за 2 години" ;) Щото всеки като се регистрира някъде и веднага почва да пита кога ще му дойдат парите и си прави планове какво ще си купи. Някой от тях ще спечелят, но много ще бъдат разочаровани.

Да лесно е. Не е трудно да чакаш 2 години. През това време четеш усъвършенстваш се. Поле си седиш на стола , продаваш и трупаш $$$. Но наистина наблюденията ми са че 16-18 годишни момчета нямат търпение да спечелят НЕЗАБАВНО. Ей тва е трудното.

И да запомнят младите че няма в този бизнес понятието "Поинерция". Ще започне да продава сайта и ние само ше трупаме парите. Е не става. Трябва непрекъсната работа. Защото конкуренцията не спи :)
 
След 2 години труд няма да си начинаещ, говорех за младежите които сега започват и чакат утре големите печлаби. 2 години изобщо не са малко, за толкова време човек може да се научи на много неща. И аз сега получавам изключително лесни пари, но преди това съм се потрудил доста за да дойде този момент, което изобщо не е лесно ;)
 
Хъм да бързи пари за 20 дни няма. Най-важното е да направиш първата крачка и да започнеш да деистваш паралелно с това че се учиш. Аз не съм казал че всички ще успеят но на които му трябва помощ и има желание да се нучи ще се постараем да му помогнем :)
 
к

AxCx каза:
След 2 години труд няма да си начинаещ, говорех за младежите които сега започват и чакат утре големите печлаби. 2 години изобщо не са малко, за толкова време човек може да се научи на много неща. И аз сега получавам изключително лесни пари, но преди това съм се потрудил доста за да дойде този момент, което изобщо не е лесно ;)

Виждам че и 3-мата говорим за едно и също нещо. Та ако трябв3а да обобщим:
1. Пари от интернет се ИЗКАРВАТ
2. Трябва МНОГО търпение
3. Трябва МНОГО четене
4. Трябва ЯКО бачкане
5. Трябва все пак някакво инвестиране. За да получиш трябва да дадеш
 
Благодаря за вниманието отделено над тази тема ;)
Значи, никой не е казал, че бърза за някъде.
Не съм припрял за тези пари, които ми се искат да дойдат от сайтовете, които ми се въртят в главата.
Пари си имам, просто мисля, че имам свободно време за това.
Защо не, би ми доставило удоволствие.
Малко по малко попивам, въпреки, че явно на някои хора не им допада да питам за всичко :)
 

Горе