Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

adi

Well-Known Member
Според мен собствен сайт е просто още една една възможност, обаче не задължително условие за да се печели от интернет.
Важна е само рекламата.
Да или не ?!
 
Имам предвид Собствен сайт - на който ти да си собственика , а не готовите които ти дават афилиейт програмите

Какъви са тези на безплатен хостинг ?
 
stankoff говорим изобщо
Дали може да се печели онлайн без да притежаваме сайт.
А ти не ми каза какви са тези сайтове на безплатен хостинг.
 
като ви чета отговорите ми дойде на ум нова тема
видовете сайтове- как и колко може да се печели от тях
 
Sales-Copy; афилиейт; безплатен хостинг;

И аз съм на мнение че може както се вика само с идеята да станеш богат, примерно - слагаш страница с и-мейл колектор на безплатен хостинг, намираш трафик от форуми и артикъл директории с много добри постове и статии, събираш не след дълго 10 000 и-мейла и ги мелваш с добро Sales-Copy и няколко афилиейт линка в него. Но ги мелваш с това в което имат интерес. И това без никакви пари. :wink:
 
Sales-Copy; афилиейт; безплатен хостинг;

Blinky каза:
И аз съм на мнение че може както се вика само с идеята да станеш богат, примерно - слагаш страница с и-мейл колектор на безплатен хостинг, намираш трафик от форуми и артикъл директории с много добри постове и статии, събираш не след дълго 10 000 и-мейла и ги мелваш с добро Sales-Copy и няколко афилиейт линка в него. Но ги мелваш с това в което имат интерес. И това без никакви пари. :wink:


Благодаря blinky, това което казваш ми харесва още по вече че е безплатно . Сигурно ще отнеме доста време докато се види резултата но според мен си струва да се опита .
Мисля си само дали вместо страница с и-мейл колектор на безплатен хостинг няма да стане с блог с и-майл колектор .
Ще съм ти още по благодарна око ми дадеш по подробна информация , дай нещо като форлаге, пример на такава страница или кажи къде да чета .

Вече зная , че този форум е едно от местата където мога да получа информация и съвет .


Както се казва едно е да искаш , друго е да можеш , а трето и четвърто е да го направиш .
 
Ами аз например нямам мой сайт и доколкото следя форума май имам по-големи доходи от повечето хора тук. Работя върху чужди сайтове, изграждам чужди сайтове и стоката, която продавам, са познанията и уменията ми.

Можеш и да си учител. Може да си копирайтър за чужди сайтове (какъвто се опитва да стане Апостол, например). Абе варианти за изкарване на пари има много, важното да е си постоянен, уникален и най-добрия в това, което правиш.
 
Работя върху чужди сайтове, изграждам чужди сайтове и стоката, която продавам, са познанията и уменията ми


Ох то било копирайтърче, аз си мисля, че разбира от маркетинг... :twisted:
 
tzinc каза:
Работя върху чужди сайтове, изграждам чужди сайтове и стоката, която продавам, са познанията и уменията ми


Ох то било копирайтърче, аз си мисля, че разбира от маркетинг... :twisted:
Извинявай, ако съм те разочаровал :)
А и едното не изключва другото. Дадо Пършо и той е готвач, ама държи рекорда за най-много голове в един мач на Шампионска лига :)
 
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Здравейте отново! :)


Пиша тук, за да не създавам нова тема - струва ми се уместна за това, което ще питам.

Размислих и възнамерявам да се пробвам с някоя от афилиейт програмите, които са популярни сред потребителите на форума. Трябва да призная, че когато се регистрирах тук, не вдявах нищо.

През последните 1-2 месеца ми хрумват идеи за разни неща, които обаче не знам дали някой някъде по света е реализирал и дали печели пари. Мисля вече да се пробвам с нещо по-реално.

Доколкото разбрах, Вие пишете статии в блогове, чиято тематика е свързана с продуктите, които се търгуват чрез съотв. афф. програми. Може ли да ми препоръчате статия от форума, която е за начинаещи - т.е. след като взех решението, кое е първото нещо, с което да започна?

Предполагам трябва да разгледам какви продукти се предлагат от програмите, както и вече налични блогове, след което да избера конкретна програма и да се ориентирам какво ще пише в блога ми. А след това да регистрирам домейн, инсталирам примерно WordPress и да се захвана за работа?


Та питам за статия, която ще ми послужи като отправна точка. Пробвах да разгледам Про Блогинг и Пари от интернет, но като видях колко много теми има, реших че ще е по-ефективно Вие да ми препоръчате. Иначе не спирам да чета, но информацията е много и няма как да обходя всичко :)


Благодаря! :)
 
Последно редактирано:

Горе