Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Задължително е да е твой сайта иначе не ми се струва сериозно, че можеш да спечелиш с нещо на готово или на което не си собственик.
 
От: От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Да със сигурност трябва да имаш собствен сайт :wink:

що беее, ами буксовете, от тях не може ли да се изкарат пари??? Ето един бизнес модел:
Регваме се в някъв букс сайт и почваме да спамим по форумите със реф линк :) :twisted::twisted:
 
От: От: От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

що беее, ами буксовете, от тях не може ли да се изкарат пари??? Ето един бизнес модел:
Регваме се в някъв букс сайт и почваме да спамим по форумите със реф линк :) :twisted::twisted:

Въй, това ме вдъхнови и се замислих дали няма начин да използваме бъксовете за борба с конкуренцията :d
 
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Sammy, voic4e на вас даже не са ви необходими и реф.линкове за да спамите :)
 
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Сега ще погледнеш подписа ми и ще разгледаш сайтове ако не си го направила преди ;) Аз си правя реклама и посетители :)
 
От: От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Да със сигурност трябва да имаш собствен сайт :wink:

mybux ти дигна темата поне кажи защо така мислиш... или и ти като Сами
 
Последно редактирано:
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

аз вече го проверих мъбукс, като мене е :) Да не казвам че е същия :)
 
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Има начин, даже и без буксовете.:) Просто използване на шопинг сайтове или адуърс с линк, носещ вашето ID. Не е нужно да имаш сайт ако си добър в E-mail & PPC маркетинга, както и горила маркетинга. Така че има начини, но е хубаво да се има сайт блог и т.н.
 
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Какво е E-mail Marketing ? Spam ?
 
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

Хубу, ама за тия неща нали трябва сайт за да се закачи някой ? А пък като говорим без сайт значи мейл листа си го купил.
 
От: Трябва ли ни собствен сайт за да печелиме от интернет

AxCx границата между E-mail Marketing-а и Spam-а е много тънка наистина :)
но не може да се слага знак за равенство между двете
 
Хубу, ама за тия неща нали трябва сайт за да се закачи някой ? А пък като говорим без сайт значи мейл листа си го купил.
Ако не се лъжа имаше услуги предлагащи включване на твой линк в булетин, който се изпраща на мейлинк лист с определен таргет сектор. Не съм го проучвал, но това е реален начин да стигнеш до такгетирани посетители.

Ако си се зписал за такова нещо на сайт и си писал че искаш да получаваш бюлетини от тях в определена сфера, на тях им е оферта да включат и някой "спонсор".
 

Горе