Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

  • да

  • не

  • не знам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Е хайде кажи ни Путин колко ти плаща де, стига мълча!
Много, не можеш да броиш до толкова. Ти поне си тъп безплатно 😁
 
Баси, гнусните отрепки. Тая що не ходи при фашистите, ами замърсява българския генофон?
🖕🖕🖕



🖕🖕🖕
Тя тая на човек не прилича, по-добре да й разрешат евтаназия.
 
Тая същата има подобен пост и за народната музика. Била комунистическа :)
Знам, проверих я колко е долна. То май всичките от ДеБъ са такива продажници.
 
Ужас! Цял ден генерира дебилен контент, но не пропуска да нарече останалите участници ''социопати" и да се слага при ''нормалните''.

Съвсем сериозно: аз по-глупав човек не съм виждала в живота си. Не го казвам с лоши чувства и съжалявам, че звучи доста грубо, но е факт. Проста констатация.
Нандито, изнамерих ти профила:

369671278_261259510176298_6137304953706326967_n.jpg

Както ти писах не веднъж, аз от промити руски мозъци трудно мога да бъдат засегнат. Ако беше нормален човек, може би щях да бъда трогнат, но в твоя случай, малко ме напушва на смях. ;)
 
Тая същата има подобен пост и за народната музика. Била комунистическа :)
Да, и какъв е изводът ... болни хора, правят болни коментари. И още по-болни ги споделят. ;) Как ще звучи химна на Украйна? Нормални ли сте.
 
Да, и какъв е изводът ... болни хора, правят болни коментари. И още по-болни ги споделят. ;) Как ще звучи химна на Украйна? Нормални ли сте.
Нали за тях гласуваш, какво се правиш на ощипана мома?
 
Да, и какъв е изводът ... болни хора, правят болни коментари. И още по-болни ги споделят. ;) Как ще звучи химна на Украйна? Нормални ли сте.
Д-р Слава Янакиева е културолог. Изследванията ѝ са в областта на религиозното кино и медиите, както и средновековния театър и празнична култура. Публикувала е множество статии по тези теми в различни научни издания. Понастоящем чете лекционни курсове в бакалавърската програма на специалност Културология в СУ „Св. Климент Охридски”. Член е на Института по средновековна философия и култура. Съавтор е на две антологии по средновековна визуална култура. Превежда от английски и руски език.

Та тая ненормалница обучава млади хора....
 
Нали за тях гласуваш, какво се правиш на ощипана мома?
Да, така е. И въпреки всичко откачени има навсякъде. Лично ще се самолинчувам на площада, ако ми кажеш, че всички от тези, за които си гласувал ти са читави, и нямате бъгнати в главата и там. ;) По-странен е момента, в който друг човек ги споделя, с никаква пряка връзка с реалността и дали това реално е възможно. Но нали прави бъз, другото не е важно. ;)
 
Да, така е. И въпреки всичко откачени има навсякъде. Лично ще се самолинчувам на площада, ако ми кажеш, че всички от тези, за които си гласувал ти са читави, и нямате бъгнати в главата и там. ;) По-странен е момента, в който друг човек ги споделя, с никаква пряка връзка с реалността и дали това реално е възможно. Но нали прави бъз, другото не е важно. ;)
Е щом не виждаш "пряка връзка с реалността" значи си същия като нея.
 
Член е на Института...

Член е на Америка за България и отворено общество. Гнусна грантаджийка, безродница. Добре, че Сорос им врътна кранчето, та ще лае безплатно въпросната помиярка.
Нандито, изнамерих ти профила:
Поредно доказателство за необратима шизофрения. Ту съм ''селянка" (съм), ту съм от София.

Толкова са ти плоски и неуспешни опитите да да бъдеш остроумен, че чак ми е неудобно заради тебе.
 
Много, не можеш да броиш до толкова. Ти поне си тъп безплатно 😁
Еее, що така сега с обиди? Аз съвсем културно ти го написах. Бъди позитивен, Москва е готино местенце за живот.
 
Еее, що така сега с обиди? Аз съвсем културно ти го написах. Бъди позитивен, Москва е готино местенце за живот.
Друго си е мега-мръсния Ню Йорк с чудовищна престъпност или Сан Франциско, който се е превърнал в гето на бездомни наркомани. Апа в Австралия още носят маски?!

Ще се окаже, че България си е най-доброто място за живеене. ;)
 
Почетна гвардейска стража посрещна членовете на царското семейство в Рилския манастир, където тази сутрин започна Заупокойна архиерейска Света Литургия по повод на 80-годишнината от кончината на Цар Борис III. След литургията в храма на Рилската света обител ще се състои и панихида......

Лудница....егати за какво отиват парите на държавата
 
Друго си е мега-мръсния Ню Йорк с чудовищна престъпност или Сан Франциско, който се е превърнал в гето на бездомни наркомани. Апа в Австралия още носят маски?!

Ще се окаже, че България си е най-доброто място за живеене. ;)
В Русия е най-доброто, спор няма. Защо никой още не се е пренесъл там???
 
В Русия е най-доброто, спор няма. Защо никой още не се е пренесъл там???
Дейба и трола дето си, честно. Не е идеята да се ходи да се живее в Москва или Ню Йорк, а да се живее в територията Шибанистан когато вече няма да е Шибанистан. А за да се случи това ни трябва неутралитет без ЕС, НАТО, Русия яко неутралитет и политици с големи топки.
 
Защо никой още не се е пренесъл там???
Тъп въпрос, базиран на тотална неграмотност.

Първо изразът ''никой'' е тотално неверен. Много западняци са решили да живеят там, просто вие не сте чували за тях, щото главите ви са заврени дълбоко у дирника. Не си чувал за Майк Джоунс, нали? Женен за рускиня, британец, който е минал успешно цялата сложна и тромава процедура, за да стане руснак. За 20 път съобщавам, че да се емигрира в Русия е доста трудно. Хората не си пълнят държавата с всичката световна измет. Това не ви е Германия, Англия или Франция.
 
Член е на Америка за България и отворено общество. Гнусна грантаджийка, безродница. Добре, че Сорос им врътна кранчето, та ще лае безплатно въпросната помиярка.

Поредно доказателство за необратима шизофрения. Ту съм ''селянка" (съм), ту съм от София.

Толкова са ти плоски и неуспешни опитите да да бъдеш остроумен, че чак ми е неудобно заради тебе.
Нека споделя с какво свързвам виртуалния ти образ тук. ;)

За това съм тук, да ти става все по неудобно. ;)
 

Горе