Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

Трябва ли 3-ти март да е национален празник на България

  • да

  • не

  • не знам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
тази тема ще се превърне в СТЕНАТА НА СРАМА след като се видят колко хора са против България!
 
тази тема ще се превърне в СТЕНАТА НА СРАМА след като се видят колко хора са против България!
Вчера си говорих с един човек. Той говори за джендъризма.
Аз му казах, че според мен не темата за джендъризма е на дневен ред.
А тази- тази за трети март.
Точно тази.
Не за 3-ти март и 24-ти май.
А за 3-ти март.

Преди да напишеш това, което куотнах не се бях замислил наистина, че може да е стена на срама.
Но да- възможно е.

Но какъв срам? Хората вече нямат кумува срама, ти за срам...
И да-в тази конкретна тема е трудно да се шикалкави.
Не е лесно да бъде размита.
Може да бъде изтрита.
И всяко действие или бездействие е лесно разпознаваемо.
 
Вчера си говорих с един човек. Той говори за джендъризма.
Аз му казах, че според мен не темата за джендъризма е на дневен ред.
А тази- тази за трети март.
Точно тази.
Не за 3-ти март и 24-ти май.
А за 3-ти март.

Преди да напишеш това, което куотнах не се бях замислил наистина, че може да е стена на срама.
Но да- възможно е.

Но какъв срам? Хората вече нямат кумува срама, ти за срам...
И да-в тази конкретна тема е трудно да се шикалкави.
Не е лесно да бъде размита.
Може да бъде изтрита.
И всяко действие или бездействие е лесно разпознаваемо.
мдааа ето я стената на срама

1690524154171.png
 
Целта на глобалистите (клаус-швабците-джендърасти, обичащи негри и изнасилване на малки деца) е да сеят раздори и да разделят народа по всякакви възможни въпроси.

Я, се замислете преди пландемията дали бяхме чак така?

Иначе, гласувах с Да, ЕСТЕСТВЕНО. Денят, в който се ражда третата българска държава е най-добрият възможен вариант за национален празник.

Да се изтрива едно ключово за държавата ни събитие, само защото в момента е политически неудобно да се отбелязва приноса на Царска Русия в освобождението ни, е проява на дебилизъм. Именно затова в анкетата с ''против'' са се отчели дебилите, сред които и Ретарда под един от многото му профили ''null''.

Изтриването и изопачаването на историята е описано много добре в ''1984". Оруел е схванал, че убивайки националния дух, е много по-лесно да превърнеш едно общество в подчинена био-маса от роби. Робите се виждат в анкетата.
 
Само като прочетох заглавието на темата и предположих кой тъпак я е пуснал.

Този форум всеки ден става все по-голям бълвоч, и такива безмозъчни индивиди биват окуражавани да си развяват косматите задници тук, защото правят "активност" с пръдните си.
Ама правят импресии а се въртят банери...
 
Още един потен патрЕот пусна тема за 3-ти март. Този форум отиде в кенефа....
честито добавен си в стената на срама ... ма русенец да се наричаш първа радост е за теб :)
1690549106943.png
 
Браво на правителството! 24 май ще стане национален празник! Честито на всички истински българи! И нека русофилският хейт да започне СЕГА
ще стане в някой друг твой живот... тъпак

За комунистите, които станаха демократи. Това е снимка от 26.08.1934, когато е открит паметника на Шипка. На откриването му присъстват над 100 000 души, като 80 от тях са живи опълченци. Присъства дори и цар Борис III. 3 март се е празнувал и тогава, което безродните ви тикви трябва да го знаят.

1690552639069.png
 
Последно редактирано:
Само като прочетох заглавието на темата и предположих кой тъпак я е пуснал.

Този форум всеки ден става все по-голям бълвоч, и такива безмозъчни индивиди биват окуражавани да си развяват косматите задници тук, защото правят "активност" с пръдните си.
Разсъждавай така....няма с какво друго да блесне. ;) Не разполага и с познания, с които да даде мозък и какво да роди...НА ти тема.

Не се притеснявай, така е било винаги. Лошото сега, че с много хора все по-често се среща.
 
Какво общо има 3 март с Русия ?
Ако няма защо да го махаме ?
 
  • Like
Реакции: Vbb
тази тема ще се превърне в СТЕНАТА НА СРАМА след като се видят колко хора са против България!
Няма начин. https://bg.wikipedia.org/wiki/Ден_на_Освобождението_на_България_от_османско_иго

Но пак ще кажа, историята, която сме учили, тази която учат сега децата ни и тази, която ще учат техните деца ще са абсолютно различни. И всичко идва от едно единствено нещо - политически и икономическите интереси, която да поведат съзнанието на населението в "правилната" посока. Добре са си хамериканците с история като тази на външния нужник на баба ми на село. Технически не може да изкривиш, защото нямаш толкова цифри, с които да оперираш. :D
 
Браво на правителството! 24 май ще стане национален празник! Честито на всички истински българи! И нека русофилският хейт да започне СЕГА
Ти като 90-то поколение софиянец - жълтопаветник, какво против имаш празника, наложен от СДС във Великото народно събрание 91-ва година???

Понеже по тва време си мазал памперса с отпадните продукти на бебешките пюрета, да те светна, че СДС са малцинство тогава, но успяват да се наложат за 3-ти март над комунистите. Последно какви сте?

Отговарям директно - безмозъчни ветропоказатели.
 
Аз съм и за двата празника. Колкото повече почивки, толкова по-добре. И без това всеки на празниците сяда, пие и яде. Поводът в повечето случаи е добре да го има, но не и задължителен. :D
 
Аз съм и за двата празника. Колкото повече почивки, толкова по-добре. И без това всеки на празниците сяда, пие и яде. Поводът в повечето случаи е добре да го има, но не и задължителен. :D
тук са,мо чревоугодници има :)
 
Ти като 90-то поколение софиянец - жълтопаветник, какво против имаш празника, наложен от СДС във Великото народно събрание 91-ва година???

Понеже по тва време си мазал памперса с отпадните продукти на бебешките пюрета, да те светна, че СДС са малцинство тогава, но успяват да се наложат за 3-ти март над комунистите. Последно какви сте?

Отговарям директно - безмозъчни ветропоказатели.
Бързо реагираш! Не съм жълтопаветник, обърка ме.
 
Аз съм и за двата празника. Колкото повече почивки, толкова по-добре. И без това всеки на празниците сяда, пие и яде. Поводът в повечето случаи е добре да го има, но не и задължителен. :D
Никой не иска да се избира между два от най-българските празници. Но, докато единият засяга по-скоро образованието, то другият е символ на държавността. Тоест, с разпада на държавата, дай да махнем и символите, се получава.

Колкото до празниците, на българина не му трябва повод да седне на маса. Спокойно си маха главата и в делничен ден, а на другия ден отива пиян на работа или изобщо не отива.
 
Бързо реагираш! Не съм жълтопаветник, обърка ме.
Ти се пишеше демократ, гласувал и за сдс, когато бранеше тиквун. Помним, Теди, помним. ;)
 
Никой не иска да се избира между два от най-българските празници. Но, докато единият засяга по-скоро образованието, то другият е символ на държавността. Тоест, с разпада на държавата, дай да махнем и символите, се получава.

Колкото до празниците, на българина не му трябва повод да седне на маса. Спокойно си маха главата и в делничен ден, а на другия ден отива пиян на работа или изобщо не отива.
Знам, но съм против отпадането на някой от тях. :D

И грешиш, трябва му повод. Иначе е битов алкохолизъм. А и поводите разреждат сериозното пиене, не като всеки ден да жилиш.
 
И грешиш, трябва му повод.
Епа, намират си. Миналата седмица (делничен ден) виках полиция на едни веселяци над нас, дето се бяха заблудили, че ще ми дънят чалга цяла нощ. Курбан си правил човека. Курбан! Тва па що за простотия е?

съм против отпадането на някой от тях
Няма да отпаднат, но един ще трябва да е националния празник на страната.

Тва все едно сащ-ците да сменят деня на независимостта с хелуин или деня на благодарността. Тъпо, тъпо, про-100 Киро тъпо.
 

Горе