Трябва ми евтин хостинг

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Трябва ми евтин хостинг , ще платя засега за 1-2 месеца, като домейна ми е от ГоДадди има привайси протект и искам хостинга да е в такава страна , като поискат информация от друго място да не получават. И хостинга да не е повече от 1-2$ на месец.
 
От: Трябва ми евтин хостинг

Опитай хиллхост точка нет :) Чувам, че държат на ъптайм и най-евтиния им хостинг е около 2-3$, но не съм ги тествал още.
 
От: Трябва ми евтин хостинг

за без пари не щеш ли?
хостгатор имат за 1 цент първия месец, после по 5$


да ама трябва да купя за цялата година сигурно, а аз искам първия месец да видя как ще тръгнат нещата и след това да видя дали има смисъл за повече..
 
От: Трябва ми евтин хостинг

впсбг, директхост.бг, джъмп.бг, исн.бг, смсхостинг и т.н.... има доста, при които хоста е не повече от 2-3лв на месец.
 
От: Трябва ми евтин хостинг

@pipetko айде стига си рекламирал тази калпава хостинг компания която съм сигурен, че сигурно е твоя.
Не поръчвай нищо от компанията която е дал пипетко 100% скам.
 
От: Трябва ми евтин хостинг

@pipetko айде стига си рекламирал тази калпава хостинг компания която съм сигурен, че сигурно е твоя.
Не поръчвай нищо от компанията която е дал пипетко 100% скам.
Петко май не знаеш за миналото на пипетко:
Хостинг за 1 лев на месец
Безплатни .biz домейни при закупуване на хостинг
 
От: Трябва ми евтин хостинг

Да моя е, саморекламирам или се опитвам да създам нещо със собствените си две ръце, моята пот и ресурси които също са мое дело само и само защото искам да науча нещо, вероятно и да се развия някък си в иначе "страхотната ни страна". Ама нали съм голям съперник на всички, защо пък да не ме плюете и тъпчете, ама после някой като си замине предател бил. Вероятно и сулугата ми е скапана, ама вие знаете, опитвали сте я, и мен ме познавате та ме плюете..... Съжалявам че на някои съм бръкнал в джоба с мизерната бройка потребители които имам, съжалявам и че се опитвам да правя нещо!Да оставим всичко на големите батковци, а всички други да мрем и да пропиляваме акъла си..... Знаеш ли, цаката е да се научиш как да посееш дърво, да имаш желание да го направиш и да го направиш........... И да сто процентов скам съм, всичко е измислено търся си само баламурници за да изкарам буквално стотинки и да предложа нещо евтино, вероятно и мамя, сигурно съм и извънземен :)

За едно ако бяхте казали щяхте да сте прави, а именно ЧЕ НЕ СЪМ ПЕРФЕКТЕН, както и вие самите!

Страхотна подкрепа колеги! Уникални сте! После искате и да кажа пред чужденец че съм и българин, без да ме е срам нали?

Поздрави (y)
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми евтин хостинг

Това е тестов режим, тоест били са сменяни цените в системата и автоматично е преминала в тестов режим, тоест дори и свй допмейн не можеш да вкараш :) А да не говорим, че при безплатна регистрация е възможно акаунтът с такъв домейн изобщо да не бъде одобрен, от мен или колегите ;)
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми евтин хостинг

на кавалчето му трябва офшорен хостинг, Вие му препоръчвате ХостГатор дето само да пиша, че някои са е провинил и ще му закрият хостинга без дори да го питат.
Иска да скрие и да покрие нещо, ама ефтино, а и темата е стара.
 
От: Трябва ми евтин хостинг

www.hst5.com е безплатен и има всичко нужно, но все пак има ограничения за какво съдържание ще го ползваш ;)
 

Горе