Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Малеее, тука голям спамец се заформил :shock:
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

ОТ целия ненужен СПАМ и избиване на "оригинални" идеи, които ги наричам ГСП ( Груба селска проява) се намери един човек, който погледна сериозно на нещата. Много чета, че няма значение, но все пак няколко стотин човека да те гледат, в допълнение бая снимки (включително сайтове). Нямам желание да се различавам от другите с разни оригинални идеи.


Значи не си от тез хора ,които искат простанството па дори и малките деца да говорят за теб .Имам предвид ЧАЛГАДЖИЙКИТЕ!
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Крисо, на добър път в живота, нека успехите ги постигаш сам и с лекота!
Тежка нощ ще е :beer:
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Намерил си е кола Крисо , да извадя една снимка от "пернишките сайтове" 484877_10151390872535047_1916389100_n.jpg дано не ми се разсърди :)
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Аз бях добре, ама съм против като цяло даването на пари за кола под наем на бала, ако не ми бяха предложили да ме закарат без пари не бих търсил нещо, не ме бърка особено :D Иначе бмв-то абсолютен самолет, на 2 месеца новичко, от Търново до Арбанаси по тея завои, че шофьора беше малко луд, влизаше със стабилни скорости, успя да ми замае главата преди да почнем да пием още :D Навръщане едно момче от класа беше взело Porsche Panamera-та на баща си, там вече работата става сериозна 550 кончета, та се понавозих във лъскави коли поне :D Дано някой ден да мога да си ги позволя.
Image_24_05_2013_19_26_29.jpg
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Аз бях добре, ама съм против като цяло даването на пари за кола под наем на бала, ако не ми бяха предложили да ме закарат без пари не бих търсил нещо, не ме бърка особено :D
Image_24_05_2013_19_26_29.jpg

Готино е ,ето и мен с какво ме караха преди 3 години :
k9b7o5.jpg
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Намерил си е кола Крисо , да извадя една снимка от "пернишките сайтове" Виж файлът 6501 дано не ми се разсърди :)

Всичко е ток и жица. Ей ся намерих тук малко нет и да ви пиша. Не за друго, а да ви подразня, че все още ми е шапка на тояжка, купони и всичко ми е готино. Другите да го мислят. Купона е на 6... ако някой иска да дойде и да види пернишка дискотека да заповяда 8)

И така не на последно място да благодаря на @g0g0, за това, че беше единствения сериозен човек от форума, който се намери да ме закара на бала. Това беше поздрав за спамерчата и разни предложения тук из темите, включително самохвалките постове на колегата няколко отгоре. - Браво, радваме се всички за теб.

А сега аз отивам да допивам със секси абитуриентки и НАЗДРАВЕ!!!
П.П. Няма ядове за снимката.... и без това съм пич. Само не ме изчакаха да се снимам с дамата ама нищо... ( все пак аз бях звездата ) :D
 
От: От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Да не забравиш после да споделиш малко снимки
Всичко е ток и жица. Ей ся намерих тук малко нет и да ви пиша. Не за друго, а да ви подразня, че все още ми е шапка на тояжка, купони и всичко ми е готино. Другите да го мислят. Купона е на 6... ако някой иска да дойде и да види пернишка дискотека да заповяда 8)

И така не на последно място да благодаря на @g0g0, за това, че беше единствения сериозен човек от форума, който се намери да ме закара на бала. Това беше поздрав за спамерчата и разни предложения тук из темите, включително самохвалките постове на колегата няколко отгоре. - Браво, радваме се всички за теб.

А сега аз отивам да допивам със секси абитуриентки и НАЗДРАВЕ!!!
П.П. Няма ядове за снимката.... и без това съм пич. Само не ме изчакаха да се снимам с дамата ама нищо... ( все пак аз бях звездата ) :D
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Намерил си е кола Крисо , да извадя една снимка от "пернишките сайтове" Виж файлът 6501 дано не ми се разсърди :)
:D
Стилна работа - чисто пернишко джелезо!
Аресва ми цвета на голата стомана...

Весело изтрезняване! ;)
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Браво колега. Всичко е завършило успешно и си намерил не лоша кола. ;)

После може и някоя друга снимка, да се види, че има и нормални абитуриенти, а не това, което нон стоп телевизията и вестниците ни показват. ;)
 
От: От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

g0g0, каква е колата, че не се вижда? Мен ме кара братчеда, понеже на @BKirov не му се занимаваше :D майтапя се де Виж файлът 6506
BKirov да си яде ушите, така му кажи. Той знае защо :D

:D
Стилна работа - чисто пернишко джелезо!
Аресва ми цвета на голата стомана...
Весело изтрезняване! ;)
Изтрезняването е лесна работа... аз се напих по-рано, за да имам време да изтрезнея и да продължа... предприемачески нюх за нещата. Иначе то се знае за стоманата, тече ми във вените.
Браво колега. Всичко е завършило успешно и си намерил не лоша кола. ;)
После може и някоя друга снимка, да се види, че има и нормални абитуриенти, а не това, което нон стоп телевизията и вестниците ни показват. ;)
Всичко мина страхотно и се оказа, че имам най-готиния клас. Ето една-две снимка да видиш, че всичко си е съвсем нормално. Повечето момичета бяха заложили на рокли по тялото, като имаше и по-шикозни, но тази селяния дето я дават по телевизията я няма.P5260031.jpg и втора P5260034.jpg

Разбира се трябва да покажем и уникалните пичове от моя клас, които разбиха цялата история на баловете в Перник. Направиха си кефа момчетата, същевременно не правиха мизерии и много веселиха насъбралата се публика (имаше към 150 - 200 човека). P5260057.jpg
 
От: От: От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

BKirov да си яде ушите, така му кажи. Той знае защо :D


Изтрезняването е лесна работа... аз се напих по-рано, за да имам време да изтрезнея и да продължа... предприемачески нюх за нещата. Иначе то се знае за стоманата, тече ми във вените.

Всичко мина страхотно и се оказа, че имам най-готиния клас. Ето една-две снимка да видиш, че всичко си е съвсем нормално. Повечето момичета бяха заложили на рокли по тялото, като имаше и по-шикозни, но тази селяния дето я дават по телевизията я няма.Виж файлът 6507 и втора Виж файлът 6508

Разбира се трябва да покажем и уникалните пичове от моя клас, които разбиха цялата история на баловете в Перник. Направиха си кефа момчетата, същевременно не правиха мизерии и много веселиха насъбралата се публика (имаше към 150 - 200 човека). Виж файлът 6509


аз като ти казвах да идеш с каруца.Виж чиляка е отишъл с пазарска количка:)

тази мома с десно от тебе си я бива
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

Един съвет от мен, нещо което ми е казано от хора които разбират, 2 копчета на сaко не се закопчават ;) Или само горното или откопчано, като по-предпочитано е откопчано, само на по-официални неща горното. Ако погледнеш официални снимки на президенти, ще видиш че са само с горното. Доста често виждам тази "грешка" по баловете.

Иначе селянии винаги си има, зависи много от училището/класа. Ама тая година вярно бяха по-премерени. Една снимка и от мен на випуска без 5-6 човека.
class of 2013.jpg
 
От: Трябва ми кола за бала. Ако има някой колега от София?

има ли хурви по баловете а :D
 

Горе