Трябва ми много добър Уеб Програмист!

soulravager

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте!

На кратко това което търся е Уеб Програмист който да има изключително добри познания в тази сфера...

Работата ще се състой в изграждането на продукт, и след това ще ви въде плащано да го подържате..

Първоначалната работа мисля че ще отнеме 2-3 седмици, а след това поне по няколко часа на седмица за подръжка.

Извинете ако обявата ви се струва малумно написана, но е почти 3 часът, и изгубих последните 5 часа от своето време да говоря с най-различни "програмисти" които си нямат хал хабер за какво иде реч родом от Индия, Пакистан, Русия, Украйна, Америка....


Добавете ме в Скайп - Frostfiree

Утре ще ви обясня по-подробно за какво става въпрос, възможно е освен парично възнаграждение да получите и % от бъдещите продажби.

П.С Задължително да владеете Английски на добро писмено ниво за да може да контактувате с бизнес партниора ми(Не е нужно да можете да говорите на Английски)
 
От: Трябва ми много добър Уеб Програмист!

Щом е трябвало на всеки през тези 5 часа да обясняваш целта на задачата, значи не е написано ясно заданието. Тук също не е описано някакво задание. Ако съм прав, не ви е нужен много добър Уеб Програмист, а психолог, който да разбере какво искате.
Като за начало опиши ясно и точно какво се цели в задачата, т.е. напиши задание. Който сметне, че може да го направи, ще ти пише. Така ще си спестиш времето в това индивидуално на всеки писал ти да повтаряш обясненията си.
 
  • Like
Реакции: Wicz
От: Трябва ми много добър Уеб Програмист!

Съжелявам че обявата не съдържа много информация, утре ще публикувам по-добра версия :)
 
От: Трябва ми много добър Уеб Програмист!

Ако все още търсите човек може да ми пишете в скайп Gesh_bg или на лично тук.
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми много добър Уеб Програмист!

Да вметна че добрите програмисти уважават себе си и своите колеги и имай в предвид че украински и руски програмисти са на много високо ниво като цяло, бъдете позитивни и мислете как да си решите проблема.
 
От: Трябва ми много добър Уеб Програмист!

Вече минаха няколко дни, а ситуацията в темата не се е променила. Търси се специалист по неизвестно какво. Всякакви пазарлъци се извършват абсолютно тайно. Така няма как да има конкуренция и последвало от това качество.
 
От: Трябва ми много добър Уеб Програмист!

Здравейте, намерихме човек за този проект, благодаря на всички които ми писаха!

Скоро сигурно ще имам още няколко проекта, така че обещавам да пусна по детайлна тема :)
 

Горе