Трябва ми "редизайн" на лого

pa_lta

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Трябва ми някой да пипне тук и там едно лого или да го промени изцяло, но запазвайки концепцията!
идеята на двете пъзелчета /или по-скоро на червеното пъзелче и дупката долу/ е че фирмата е липсващото цветно парченце от сивия пъзел на "пациента"!
Тъй като е малко странно като услуга/ или пък не/, не знам какво заплащане да обявя! Така че очаквам вашите предложения на ЛС.
Логото е за фирмата в подписа ми.
LOGO little.jpg
В линка може да видите/свалите файл с по-голяма пикселна гъстота:
Код:
http://multimedia-ad.com/wp-content/uploads/2014/03/LOGO.jpg
При необходимост мога да предоставя и корелския файл!
Благодаря.:)
П.П. Ако някой, който не може да пише още ЛС има желание да се пробва, да прати ценовото си предложение на мейла от сайта.
Не мога да разбера едно нещо! В разни други подобни теми се коментираше истинската цена на едно лого, че е поне няколко стотачки и т.н. Може и толкова да е, и за моите мегабордове цената е доста по-висока, която ми се иска да получавам, но уви не е така! За всеки пътник си има влак :wink:
Аз Ви пиша като човек в първата тема, че нямам идея колко би струвал редизайн/ преправяне/доизкусуряване/редактиране на лого/имате концепция посочена от мен- от там нататък сте Вие/ и за това Ви давам възможност, Вие да си поискате цена!!! С две думи - ИЗКУШЕТЕ МЕ - направете лого, което да ме впечатли и си поискайте цена на ЛС/мейл или ако щете и в темата за него! Както обясних и на колегата по-горе /благодаря му за въпроса, макар че и в първото си мнение по темата бях описал неяснотата ми за бюджета/ - няма ограничение за цената на услугата Ви!:-o :roll:
Имаше и досега интересни неща, но още не съм видял моето лого!
Заповядайте, моля...
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Здравей, аз ще се включа с няколко предложения. Това е първото, по късно ще добавя още няколко ,ако си харесаш нещо ми пиши на ЛС и ще се договорим за цена.
Логото идва във всички нужни формати .ai .png .jpeg
Логото е във векторен формат / става и за печат ,визички ,флаери и т.н. /
Промени в цвета и леки корекции също са възможни по желание на клиента.

Поздрави.


Z3vCaVA.jpg
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Благодаря ти, че се отзова толкова бързо и без да сме уточнили финансовата част:clap:, но идеята на двете пъзелчета /или по-скоро на червеното пъзелче и дупката долу/ е че фирмата е липсващото цветно парченце от сивия пъзел на "пациента"! Иначе обемния монохромен вариант кърти мивки- за текста говоря! Много яко е станало.
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Ето ги и още няколко предложение. За жалост чак сега видях какво бяхте написали. Не съм разбрал точно смисъла на вашето лого. И все пак искам да покажа това,което направих. Ще поработя в/у това, което написахте по горе като описание в следващата концепция, която пусна.

U5CHQJJ.jpg
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Ето още една концепция с подобна идея на вашата, но в по съвременен вид.

xzJ3nLx.jpg
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Тук определено си понапипал нещата! Това е най-доброто до сега, но дали не става много дълго? Нищо не каза за обемните букви -
Иначе обемния монохромен вариант кърти мивки- за текста говоря! Много яко е станало.
?
 
От: От: Трябва ми "редизайн" на лого

Здравей, това което е с обемните букви е само да видиш как ще стои на такъв тип ,визитка , надпис над магазина Ви или нещо такова.
Все пак ако искаш да вкарам такъв ефект и в логото би било добре да кажеш. : ))))

A колкото до това дали ще е дълго , размера се променя и не е проблем.

Тук определено си понапипал нещата! Това е най-доброто до сега, но дали не става много дълго? Нищо не каза за обемните букви -
?
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Ето още едно предложение. Сега ще добавя и ефект към текста.

XUzlMVG.jpg
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Ето още една концепция с подобна идея на вашата, но в по съвременен вид.

xzJ3nLx.jpg
Най-горното. Оранжевото изместено на 50% от черното надолу и на ляво.
Цвят #ff6128. Малко да се подчертае инсета на черното. 3Д надпис с лек наклон. И разбира се transparent.

И става трепач.
Щото колегата е голям мърмор :D
 
Последно редактирано:
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Освен предложенията на мейла и @Happy George, който доста се старае:clap:, някой друг да сподели нещо! Приемат се и съвети от ентусиасти всякакви, като г-н Тролски, например!
 
От: От: Трябва ми "редизайн" на лого

Най-горното. Оранжевото изместено на 50% от черното надолу и на дясно.
Цвят #ff6128. Малко да се подчертае инсета на черното. 3Д надпис с лек наклон. И разбира се transparent.

И става трепач.
Щото колегата е голям мърмор :D

Мерси за съвета! Сега ще пробвам и ще го постна. :>

TyHzih5.jpg


Ето го и него. Цвета си го запазих и добавих нов ефект към текста.
 
От: От: Трябва ми "редизайн" на лого

Мерси за съвета! Сега ще пробвам и ще го постна. :>
Ето го и него. Цвета си го запазих и добавих нов ефект към текста.
Ooops сори имах предвид наляво изместен вертикалния център на 50% оранжевото спрямо този на черното. На черното изрязаното да се подчертае с cutout изрязаната бяла част.
Надписа по скоро някакъв emboss и да е italic - трансформация с наклона на черния пъзел.

Малко объркано го обясних, ама не съм се занимавал с рисуване на лога от над 10 години :D
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Хора, слагайте си водни знаци на изображенията, че да не утре да има теми, че някой ви задигнал логата :)
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Хора, слагайте си водни знаци на изображенията, че да не утре да има теми, че някой ви задигнал логата :)

Това е доста добър съвет. Затова принципно обичам да си показвам нещата в mock ups.
 
От: Трябва ми "редизайн" на лого

Нещо темата задряма?:(

Ами не знам аз май бях до тук. Вече ако ти имаш няква идея какво да променя по по горните ми предложения съм готов да ги чуя.
 

Горе