Трябва ми сайт . Помогнете.

От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Относно това за 6-та месеца е пълна глупост.
Купихме домейн, сетнахме сайта, качихме статии и кандидатствахме и на другия ден акаунта беше одобрен.
Повече няма какво да се коментира, този или го мързи да напише няколко статии, или иска да прецака някой.
 
Здравейте ,
аз съм начинаещ. Правя си сайт. Искам да пусна реклами на Адсенс. Но процеса на оптимизация изисква време.
Можете ли да ми помогнете със сайт , с който да кандидатствам в Адсенс.
Благодаря!

Здравей и добре дошъл. Дай ще помагаме. ;)

Гледай не само текста, но и малко в повече трафика. да изглежда развит. А развит сайт става със съдържание и трафик. Да, няма как да ти тракнат точно трафика, но веднага могат да преценят дали е добър партньор за тяхната мрежа. ;)
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Моя съвет пак ти го казвам. Опитай се сам да направиш интересен сайт , с интересна информация. Ще те одобрят в адсенсе не се притеснявай. Както ти казах не одобрението е трудната част. След това идва трудното да набереш аудитория , която да идва и да чете нещата в твоя сайт.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Ctrl + A -> Ctrl + C -> Ctrl + V (в сайта там) -> Google approve you -> 1 милион $ -> 100 $ милионa -> Deposit in Bank - > Bank bankrupt - > .. Ctrl + A -> и така е кръговрата
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Благодаря за съветите на BurnX и на Binky.Супер сте!!!
.......Оказа се,че и тук е едно гнездо на змии, както навсякъде където присъстват повече от 3 българи........Какво да искаме от народ с такава поговорка-"....Я не сакам на мен да ми е добре. Я сакам на Вуте да му е зле!!!
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Получи отговори на въпросите ти, получи и съвети. Та къде викаш са змиите:-o
 
От: От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Получи отговори на въпросите ти, получи и съвети. Та къде викаш са змиите:-o

хахаха, разбира се, те всички това казват, но разликата е в тона. Който не се е вместил в тоналностите - отива в графата змия :)
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Интересен сайт => Посетители => Адсенс
Напълно непознат сайт => Никакви посетители => Какво въобще ще правиш с тоя Адсенс?

Иначе и аз се съгласявам, че това с одобрението от Адсенс е тъпо. И аз съм пробвал два пъти да вкарам моя сайт и не ме одобриха заради липса на текст. Ама не ми се занимава да им обяснявам, че сайта ми е само порта през която се влиза в съществената част. Ако разчитаме на съветите на Google, всички трябва да имаме лични блогове и всеки ден да ги пълним с каквото ни е на акъла. Да бяха направили поне някой техен CMS за да си парадират с него :D
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Здравейте ,
аз съм начинаещ. Правя си сайт. Искам да пусна реклами на Адсенс. Но процеса на оптимизация изисква време.
Можете ли да ми помогнете със сайт , с който да кандидатствам в Адсенс.
Благодаря!

Най-лесния начин за да се кандидатиране за Google AdSense, а и за да те приемат е да си направиш блог в Blogspot. Самата система е на Google и имам подозрението, че подобряват шансовете ти за бързо одобрение. Ще трябва да напишеш набързо 3-4 статии, примерно един технологичен блог и да напишеш 3 новини за най-новите технологии. В идеалния случай нека да е нещо, което те влече за да нямаш големи проблеми с текста, а и евентуално може някой ден да решиш да си имаш и втори сайт на тематика, която ти харесва. В най-лошия случай ще можеш да използваш този блог като сателит за основния ти сайт, един линк си е един линк, особено ако тематиката им е една и съща.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Др. път ще постнa следнaтa темa: "Имaм идея, трябвa ми компютър".
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Не мога да разбера защо толкова много говорите и искате да се занимавате с тоя AdSense. Според мен има много по гарантирани начини да изкараш пари ако наистина ти се занимава, в днешно време има дропшипинг и още куп начини да се хванеш на хорото. Според мен AdSense не е начина.
 
От: Трябва ми сайт . Помогнете.

Въпрос на лаика: На кое му викате дропшипинг? :oops:
 

Горе