Трябва ми човек в Бг-мама

seoslav

SEO експерт в WebsiteDesign
Рейтинг - 100%
1   0   0
Ами аз съм си казал в заглавието, трябва ми човек в бгмама. То е ясно за какво, но пък ще бъде двустранно полезно, така че ако има някой, нека да ми пише тук на лично или на мейла: [email protected]
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Спазвай разделите на форума, има си раздел за фрийланс проекти.
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Ами уж ги спазвам, много се чудих къде да го постна това и тук ми се стори най добре. Не разбирам какво общо има с проекти на фрилансери това??
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Ами, трябва ти човек на свободна практика, който да ти свърши определена работа. Дали ще ти напише статия, ще ти сложи линк в профил или каквото се сетиш - там е мястото за такъв тип обява.
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Ами, трябва ти човек на свободна практика, който да ти свърши определена работа. Дали ще ти напише статия, ще ти сложи линк в профил или каквото се сетиш - там е мястото за такъв тип обява.

Не го съобразих, ако искате го преместете. Но да знаете, че и да не е на свободна практика, ами да си работи там, е още по добре за мен ;)
 
Re: От: Трябва ми човек в Бг-мама

Не го съобразих, ако искате го преместете. Но да знаете, че и да не е на свободна практика, ами да си работи там, е още по добре за мен ;)

Темата е преместена. Между другото доста се търсят такива хора. Преди време и аз търсех, но не намерих, дано имаш повече успех от мен. :)
 
От: Re: От: Трябва ми човек в Бг-мама

Темата е преместена. Между другото доста се търсят такива хора. Преди време и аз търсех, но не намерих, дано имаш повече успех от мен. :)

Хах Банко, аз имам чувството, че всеки, дето си има такъв човек се прави на ударен :)
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Да търсиш "човек" в бг-мама си е зорна работа :D
 
Re: От: Re: От: Трябва ми човек в Бг-мама

Хах Банко, аз имам чувството, че всеки, дето си има такъв човек се прави на ударен :)

Да, ама и са ценни. То всеки търси авторитетни потребители там, никой не иска някой с макс 20 поста, който ще банират при някаква уж "реклама". :)
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Здравейте. И на мен ми трябва човек с добро реноме в бг мама. Моля на лични.
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

И на мен ми трябва. Ако има някой с добра репутация да ми пише ЛС.
 
Явно е доста ценно и търсено това. Чак не предполагах. Но всеки си търси авторитетен потребител в най-големия форум в БГ. :) Има ползи, от които може да се възползва човека, закупил постове или малко скрита реклама от него. ;)
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Имам профил отдавна там, пишете, ако желаете.
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

те бг мамите вече не режат линковете на нови потребители с 20-30 поста

преди 2 години беше лудница, каквото и да пусна и резачка ... линка е махнат
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Аз имам профил в бг-мама с над 2000 публикации. Пишете ми, ако се интересувате.
 
От: Трябва ми човек в Бг-мама

Обявата още ли е валидна? Имам интерес.
 

Горе