Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

SniperBG

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Трябва ми някой, който да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . Игрите са "момичешки" - обличане, прически и т.н, като описанията са кратки - около 1-2 кратки изречения ... Преводът трябва да е смислен - да не е от сорта на копи-паст от преводача на гугъл ;)

Ако мислите, че ще се справите, пишете ми ЛС с офертата си .
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Кви пари даваш ? :)
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

10 $ е моятя цена.Време за изпълнение : утре сутринта почвам до обяд максимум,съм готот(Тая вечер е така да се каже "пиянска") ::D
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Аз го правя за 10 лева ;) :D
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Под 50 лв. не падам. Качеството си има цена! Описанията ще бъдат 'украсявани' допълнително от мен. Ще се цели максимално позитивен ефект в/у потребителя след прочита, както и подтикване към игрането на всяка една от игрите.

Приятно избиране ;)
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Не се занимавайте със HeadShot праща вируси на хората, които му дават работа ;) Мога да свърша работата за 15 стотинки на описание :)
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

СНипер за 10 лева ще ги направя тази вечер !
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Професионална преводачка съм и ще подходя към упоменатите текстове (било то момичешки или счетоводно забатачени) с необходимото внимание и прецизност. Мога да изпратя примерни мои преводи, за да се ориентирате относно качеството на работата ми. НЕ превеждам на изуст / на 2 бири/ за 5 лева J. За контакт (скайп): milica5665

Желая свежа вечер на всички!
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Айде, много кандидати се събрахме, бих се радвал да ни уведомиш за избора си, понеже виждам, че в момента си онлайн.. :)
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Не се надпреварвайте де ! Работа ще има за всички ! И аз скоро ще имам нужда от услугите ви по същата тема и за същото.Моля, пращайте и на мен оферти и контакти на лични.Snipper, извинявай, че ти се намесих в темата, но видях, че желаещите са много и да не пускам подобна тема.Ти си с предимство, естествено.
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Аз превеждам за 2 парчета македонска наденица, половин хляб и една Загорка :D
/sorry за оfftopic-а, но не можах да се сдържа LOL/ :D
 
От: Трябва ми човек да преведе описанието и заглавието на 200 флаш игри . EN->BG

Договорихме се с Кирев . Благодаря на всички, които проявиха интерес !
 

Горе