Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

delta_force

Active Member
Прибирам се неска аз и кво гледам в аналитикса за един мой сайт:

http://img216.imageshack.us/img216/4955/turci.jpg

Интересното е, че всички са уникални, по една и съща ключова дума (нещо на турски, което не мога да преведа с никой речник, но явно е нещо с пишките), но Avg. Time on Site: >00:00:00. Бюджета на кампанията ми е изцъкан, а кешбърнърс-а показва 50 клика към страницата за плащане и нито 1 продажба! Уточнявам, че посещенията не са правени чрез цъкане на адуърдс кампанията - може би това намаляване на средствата е случайно. Да не би турските хакерчета да са се активизирали за 8-ми март? :lol: От началото на пускането си сайта има около 10-тина (максимум) посещения по ключови думи на ден, а тези 321 посещения са станали в 1 ден - 6 март. Някой забелязал ли е подобно нещо при себе си?
 
Последно редактирано:
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

Защо изобщо разрешаваш рекламата ти да се показва в страни, където официалния език не е английски?
 
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

доста добър въпрос - освен уса , австралия, и англия не разрешавам
 
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

Разрешил съм да се показва в югоизточна азия, австралия и щатите. Турция не съм я слагал въобще, просто забелязах, че изведнъж средствата са намалели. :)
Сорса на посещенията е от ключова дума, адуърдс кампанията не действа за Турция.
 
Последно редактирано:
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

Ами 2/3 от Турция са в континента Азия или Аз се бъркам. :p ;) Сега тъкмо се сетих и дори питах Майка и Татко за да не пиша глупости напразно, така че .. :) Това явно ти е дошло от Европейската част на Турция. ;)
 
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

Погледни скрийншота - червените окръжности са градовете, откъдето са дошли турците - всички до един от азиатската част (като изключим Истанбул). Но пак повтарям - дошли са без да цъкат на кампанията в Адуърдса (въпреки, че е изхарчена).
 
на начинаещите в адурдс винаги съм препотъчвал почвате с уса защото там е най-развит пазара, може да спрете контент нетурка ако не сте сигурни .... ще го пуснете като понатрупате оптит
 
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

Ami shtom kazvash, che vsichkite sa nqkakvi unikalni moje da sa proxyta ili nqkakvi drugi takiva.

Pozdravi aibiemcho
 
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

@delta_force vij whois na ip-tata ili gi potyrsi v google, ako sa proxyta moje I da se pokajat ako sa v nqkvi proxy listove
A moje I samo proxytata da sa turski :p I nashenec moje da ti e pravil tiq raboti :)

Pozdravi, aibiemcho
 
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

Който и да въведа от тея айпита не излиза нищо в Г за него. Като ги трейсна обаче всички до един са от Турция от различни градове но с един доставчик - тюрк телеком. Така че може и да не са проксита.
 
От: Турска инвазия на сайта ми през Г? Оле майко!

Е защо да не може? от всеки един компютър с реално IP може да се пусне прокси. Тази Кюрд Телеком може да си е напускала някви проксита. Може и да са платени щом всичко е от едно място... знам ли..

поздрави, айбиемчо
 

Горе