Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

mr_flower

New Member
Поразяват ме безумните теми ала -
1 - инвестирам 15.... или квото е там в онлайн бизнес, ама сайта да е с 5к приходи на месец
2 - търся инвеститор, който ще вложи Хк, ама в най-добрия случай ще получи половината от инвестираното от тъпия ми проект ( не визирам една подобна обява) !
3 - продавам работещ, водещ и печеливш онлайн магазин, ама след обмен на ЛС ти се казва - % на печалба, средни приходи, среден оборот, посещения са КОНФИДЕНЦИАЛНА ТАЙНА
4 - търся спонсор в една инновативна система, която ще запазя в тайна, но приходите ви са гарантирани
5 - имам 10к - в какво да инвестирам ?
6 - (най-безумната) - дайте ми идея за бизнес, щото съм млад и амбициозен

Чакам още по-луди идеи !
 
От: От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

пари все пак се продават, има чейндж бюра, ама дайте ми идея как да направя пари, амбициозен съм и ще направя, всико необходимо от мен !~
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Стани жиголо , на богати английски и германски баби, ша ги цункаш там по циците и ще капят центове. Много по-добре ще се печели от ppc. :lol:
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Пък ако не стане с бабите, може да пробва с дядовци
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Имам идея за сайт, за които искам спонсорство. Това е най-новата, най-иновативната, най-добрата, най-най, абе нема да има по-добро от моето. Требе ми некой с неколко бона да ги вложи в моето сайтче, обаче за повече информация си плащайте!
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Децата гладну, жената- и той. Шъ Въ мола само по стотина левъ да ми испращати да има ко да идем. Шоту нали да ни зафащами дъ крадеми. Можи и да ни е секи месиц рабийш ли мъ, ама шъй по убу секи да ми праща. Тоз койту прати няа дъ гу пипами. Заа другити ни удгуварями.

P.S. Май не ми се получи много, ама смятам ме разбирате какво исках да споделя.
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Като ги гледам в kickstartera какви видео презентации правят и обясняват в най-дребни детайли за какво става на въпрос. Тука нас ни е страх да свържем 10 изречения, че да не вземе някой да го открадне. :D Направо искат да им преведеш 10 бона в сметката и чак тогава да ти кажат за какво ги даваш. Да са сигурни, че няма да духнеш след като узнаеш "тайната". :lol:
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Инвестирай в това да станеш медиум.. Тогава няма да има тайни за теб и ще може без да плащаш предварително да извлечеш информация за съкровените тайни и печеливши бизнес идеи от всекиго.
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Като ги гледам в kickstartera какви видео презентации правят и обясняват в най-дребни детайли за какво става на въпрос.

Ами хората са разбрали, че не е толкова важна идеята а нейната реализация. Вярно има много нови идей на тези места, но има и такива който просто добавят нещо ново, към нещо вече известно и пак успяват са събират средства. Отделно има и една нашенска черта - ние сме много умни, моята идея е супер добра и някой ще ми е открадне.
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Като ги гледам в kickstartera какви видео презентации правят и обясняват в най-дребни детайли за какво става на въпрос. Тука нас ни е страх да свържем 10 изречения, че да не вземе някой да го открадне. :D Направо искат да им преведеш 10 бона в сметката и чак тогава да ти кажат за какво ги даваш. Да са сигурни, че няма да духнеш след като узнаеш "тайната". :lol:

Точно, де аз са кат си дам идеята... после к'во правим? Затова:

Имам идея за сайт, за които искам спонсорство. Това е най-новата, най-иновативната, най-добрата, най-най, абе нема да има по-добро от моето. Требе ми некой с неколко бона да ги вложи в моето сайтче, обаче за повече информация си плащайте!
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Аз пък най-сериозно инвестирам 10К в сайт при условие, че :
1. Носи доходи от минимум 5к (може и нагоре, най-добре 10) на месец
2. Тези приходи ги реализира от минимум 2 г. ( най-добре 5 )
3. Задължително прехвърляне на мое име
4. Прехвърлящия да осигури безплатна подръжка още 2 г. (ама може и повече
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

И как мислиш, че примерно , ако имам сайт който прави 5к. на месец ще ти го пусна за 10к. ? :D
Аз пък най-сериозно инвестирам 10К в сайт при условие, че :
1. Носи доходи от минимум 5к (може и нагоре, най-добре 10) на месец
2. Тези приходи ги реализира от минимум 2 г. ( най-добре 5 )
3. Задължително прехвърляне на мое име
4. Прехвърлящия да осигури безплатна подръжка още 2 г. (ама може и повече
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Разбира се, че не мисля - публикувах тази тема, заради абсурдизмите в нета !

значи се ебаваш?
то бива да е оффтопик..но какво те интересуват офертите на другите? щом не може да направиш градивна тема, гледай си само в твоята паничка :)
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

Е че то тази тема още от самото начало си беше Иронична. Ама вие ако не сте се усетили още в началото, значи зле за вас :)
 
От: Тъп, глупав и необразован съм ! Имам кинти ! Как да изкарам пари ?

ами да, зле е за ме, че си загубих времето да му чета простеенето
 

Горе