Търговия с Турция

От: Търговия с Турция

Дрехи, текстил, кожа, часовници, портфейли и евентуално строителни материали. :D

Извън кръга на шегата от Турция се внасят много цигари (не знам до колко законно). Преди се е внасял и бензин/дизел.
 
От: От: Търговия с Турция

До колкото помня от Турция митата отпаднаха, но ако ще правиш реален внос се начислява ДДС. Ако ще е шано търговийка, това с лекарствата съм го чувал и аз, но не знам как се взимат без рецепта, а и трябва да потърсиш какви лекарства се търсят на нашия пазар, които са мн скъпи тук. И аз съм го мислил, но нямам сърце да правя пари от страданието на хората. Друго също да кажа, че турците мн по-малко откликнаха на скъпия долар от китайците и в момента доста производства продават на по-ниски цени от Китай. Успех ти желая :)
 
От: От: Търговия с Турция

...това с лекарствата съм го чувал и аз...

Точно, че само сте го чували, но хич не е лесно, по-добре не опитвайте да го правите!
 
От: Търговия с Турция

Като лекарство на нашия пазар има липса и търсене на лекарството "Ludiomil", търсил съм го за един познат. Доколкото занм орегинала е турски, тука се предлага само аналога и не е толкова ефективен, колкото орегинала.
 
Като лекарство на нашия пазар има липса и търсене на лекарството "Ludiomil", търсил съм го за един познат. Доколкото занм орегинала е турски, тука се предлага само аналога и не е толкова ефективен, колкото орегинала.

Питай някой фармацефт за това кое е оригинал и генерика ! Разсъжденията ти са в много погрешна посока.
 

Горе