Търговия с ел. наргилета

Здравейте,

Имам интерес към търговия с електронни наргилета. Или по-точно еднократни вейпове. Може ли да дадете светлина, как става продажбата на такава стока.
Легална ли е ? Откъде можем да се сдобием?
Всякаква информация би била полезна.
Благодаря предварително.
 
Първо здравей, позакъснял си с тоя бизнес с няколко години но няма проблем.

как става продажбата на такава стока.
Е как да се продава, избираш си таргет клиенти, правиш сайт , наливаш пари за реклама на твоя сайт. Купуваш количество електронни цигари и аксесоари с отстъпка и след това ги препродаваш с надценка и плащаш данък печалба. Виж колко е лесно :)

Легална ли е ?
Абсолютно. Електронните цигари и течността за електронни цигари не са акцизни стоки не е необходимо разрешение за търговия за тютюневи изделия за обектите, където ще се продават.

Откъде можем да се сдобием?
Има доста вносители и фирми, които продават на едро. Тук във форума също имаше хора
Например:
  • berrivape. com - дават отстъпки на едро
  • nargileto. bg - си търсят партньори
  • vaper. bg - дават отстъпки на едро
и тнт.

Всякаква информация би била полезна.
Надявам се, че съм бил полезен

Благодаря предварително.
Моля!
 
Здравей и добре дошъл. Само да допълня, че тук имаш възможност да се свържеш с много разработчици на онлайн магазини, маркетинг експерти, бизнес консултанти, и други специалисти, които ще могат да ударят едно рамо в създаването и започването на бизнеса ти. Включително и доста хора, които имат много опит в този модел на изкарване на пари онлайн. Може свободно да използваш темата си, за да продължаваш да задаваш въпроси, които те касаят относно продажбата на наргелета. ;) Успехи от мен в начинанието си.
 
Благодаря за информацията и на двама Ви!
Забравих да уточня, че идеята ми е да си ги брандирам аз. Дали има откъде да се поръчах небрандирани ?
 
Така и предположих, но нямам никакви контакти.
Виждам, че в алибаба например продават на едро, но ценитв на доставкитв са космически.
Дали няма и друг сайт откъдето може да се поръчат? Някакви идеи?
 
Така и предположих, но нямам никакви контакти.
Виждам, че в алибаба например продават на едро, но ценитв на доставкитв са космически.
Дали няма и друг сайт откъдето може да се поръчат? Някакви идеи?
Намери някое китайче в алиекпсрес и на лични си направете пазарлък. Без разговори с този или онзи няма да намериш просто да кликнеш и да купиш.
 
Благодаря за информацията и на двама Ви!
Забравих да уточня, че идеята ми е да си ги брандирам аз. Дали има откъде да се поръчах небрандирани ?

Дали няма и друг сайт откъдето може да се поръчат? Някакви идеи?
М тъй Кажи бе братчед. Във Варна "Л и А ВЕЙП" ще ти свършат работа , даже ще ги брандират с твоя търговска марка. Ако имаш повечко пари и по твой дизайн ще ти ги направят. Веднага се свържи с тях !

"Л и А ВЕЙП" ЕООД, ВАРНА
la-vape. com
Имейл: [email protected]
Телефон:+359 32 260 430


Ако това ти е малко, Е ти лист със още 99 Български фирми, производители и вносители на тея гадости. Ако може няокй от тях да ти съдейства с нещо.

Кажи "баба тенк ю" и се захващай. ;)
 

Горе