Търг за два сайта за флаш игри

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Скалъпих два сайта за флаш игри за опипване на почвата и вече не ми се занимава с тях, затова ги пускам на търг. Търг, защото не мога да им определя цена. Някой ако иска да почне в нишата с летящ старт ще му свършат работа.

Сайтовете:

игри за момичета
игри с коли

За първия имам аналитик, който прилагам, а за втория не. На сайтовете е правена съвсем начална оптимизация и е добавено съдържание колкото да се пуснат. Въпреки това и двата сайта излизат по различни думи.

Забравих да добавя, че към търга вървят и още домейни:

IGRIZADVAMA1.COM
DETSKIIGRI1.COM



Стартова цена 20 USD. Търга приключва утре в 15.00

Темата е отворена за спам и въпроси от всякакво естество. :)


Потребители, които не познавам и нямат никаква форумна история първо пускат парите като гифт, а след това им пращам домейните.



<br /><br /> Домейн Име | URL: igrizamomicheta1.com<br /><br />Приблизителна Цена: 20 USD<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 2012-01-19<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Импресии на Месец:: 1000<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Да<br /><br />Система: Опън Сорс<br /><br />Дизайн: Къстъм<br /><br />Начини на Плащане: пейпал<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: ДА<br /><br />
 

Прикачени файлове

  • Analytics igrizamomicheta1.com Traffic Sources Overview 20120401-20120421.pdf
    48.6 KB · Преглеждания: 28
Последно редактирано:
От: Търг за два сайта за флаш игри

Давам стартовата цена от 20 USD
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

Кога изтичат домейните, темата фри ли е, как се добавят игрите?
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

Домейните изтичат на 2013-01-19. Темата е фрее, не помня от къде съм я взимал. Игрите се добавят през амин панела на wordpress, все едно пускаш новина. Има и разни плъгини за автоматизиране на процеса, но не съм се занимавал. Новия собственик сам ще се оправя с това, ако иска да го прилага. Ще се опитам да намеря от къде е темата и ще дам линк към нея. Всъщност тази тема се ползва от много сайтове, тука е леко барнат дизайна само.

Кога изтичат домейните, темата фри ли е, как се добавят игрите?
 
Къде са регнати домейните и кога изтичат? По кои ключови думи са посещенията, на какви места е сайтът по тях?

25 гущерс от мен.
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

Давам стартовата цена от 20 USD

Мерси че стартира:)

Забравих да добавя, че към търга вървят и още домейни:

IGRIZADVAMA1.COM
DETSKIIGRI1.COM
 
От: Re: Търг за два сайта за флаш игри

Къде са регнати домейните и кога изтичат? По кои ключови думи са посещенията, на какви места е сайтът по тях?

25 гущерс от мен.

Не мога да проверявам кое къде е, който иска сам да си проверява. Копвам данните за този месец от Awstats-са. Знам само че "игри за момичета" е някъде около 21-ва позиция.

Домейните са в годеди до януари догодина.

Това са топ 10 думите за игрите с коли:

Код:
igri s koli	17	28.8 %
игри с превозване на хора	8	13.5 %
игри с мотори	5	8.4 %
top igri s skubidu	3	5 %
igri s motori	3	5 %
игри с мотори 2012	3	5 %
игри с коли и мотори	2	3.3 %
игри с превоз на хора	2	3.3 %
игри с мотори и с коли	2	3.3 %
igri na koli	2	3.3 %


Това за топ-10 игрите за момичета:


Код:
игри за момичета	85	66.9 %
igri za momicheta	8	6.2 %
игри за обличане	6	4.7 %
web	5	3.9 %
igri za gotvene	4	3.1 %
игри за готвене	3	2.3 %
татуси	2	1.5 %
игри замомичета	1	0.7 %
игри за татуси	1	0.7 %
забавни игри
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

Сега погледнах и установих, че "игри за момичета" е на втора страница за основните си ключови думи - "игри за момичета" и "igri za momicheta". Като се вземе предвид, че сайта няма съдържание и не му е правена сериозна оптимизация, става ясно, че потенциал има:)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Търг за два сайта за флаш игри

$44 ako si saglasen pishi



Какво да съм съгласен, нали е търг. Изтича в 15.00 ч.

Отсега предупреждавам! Потребители, които не познавам и нямат никаква форумна история първо пускат парите като гифт, а след това им пращам домейните.
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

Понеже не е уточнена стъпка - 45 USD от мен...
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

Така. Ще помоля колегата webionov да се включи с коментар, защото не е нормално да участваш в търг и да не си влизал повече след като си биднал. Ако никой не бидне след Брад и webionov не се появи до 15.00 ще приема бида му за недействителен и ще обявя Брад за победител с 35 долара. Това при положение, че търга не се развие повече от тук на татък, ако някой наддаде Брад вече няма да има значение от бида на webionov.

Мисля че така е редно.
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

А аз да питам някъв проблем има ли с адването или класирането на тези игри или хоста, слаба цена на клик, че ги продаваш, освен факта че не ти се занимват и го продаваш. Знам че е малко неуважителен въпрос, но искам да знам, за да си взема решение.

Мерси :)
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

Няма никакъв проблем, на който да трябва да обърна специално внимание. Качваш си игрите, бориш конкуренцията за основните думи и това е. Кликовете са най ниските, което е напълно нормално - средно 2 цента в момента. Ако те интересува нещо конкретно питай.
 
От: Търг за два сайта за флаш игри

51 зелени от мен
 

Горе