Търг за домейн Kotooshu.com

Nicx

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,

Оторизиран съм да продам домейна kotooshu.com

Кой е Kotooshu - тук.

Домейнът е на почти 6 (!) години (регистриран 2005-01-24). Изтича на 2011-01-24.

Търгът е с начална цена 90 лв.
Стъпка: 5 лв.
Търгът ще приключи 48 часа (2 дни) след последната оферта,
ИЛИ ако някой извади 190 лв - домейнът веднага заминава при него.

Пускам търга паралелно и в един друг форум, ще се старая да синхронизирам евентуалните оферти. При еднакви оферти важи тази, пусната първо. Ако все пак знаете кой е другия форум можете и сами да правите справка. ;)

Само сериозни купувачи, моля!
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Някакви проблеми може ли да създаде домейна, заради сумиста? Тоест, възможно ли е да предяви някакви претенции и да вземат домейна?
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Претенции може да има, но до сега съм видял само няколко случаи на отнети .com домейни, които ощетяват търговски марки с международно покритие. Та ако към момента няма kotooshu TM не би трябвало да има проблем.
Дори google не успяха да вземат един .de домейн с тяхна търговска марка, защото домейна е бил регистриран преди това.


ПП Извинявам се на автора за спама.
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Мда, на този етап за никакви претенции не може да става дума. Пък и вече 6 години не си го е "взел", едва ли тепърва ще става нещо ;)
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Сори за спама но когато се продава нещо е хубаво да се види че човека който го продава наистина има право да прави това - в момента гледам че домейна не се отваря толкова ли е трудно да го прикачиш към някой хост и да сложиш линк към темата за продажбата
Също така освен на мен и на колегите ще им е интересно към този домейн имало ли е някога сайт и има ли някакъв ПР
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Сори за спама но когато се продава нещо е хубаво да се види че човека който го продава наистина има право да прави това - в момента гледам че домейна не се отваря толкова ли е трудно да го прикачиш към някой хост и да сложиш линк към темата за продажбата
Също така освен на мен и на колегите ще им е интересно към този домейн имало ли е някога сайт и има ли някакъв ПР

Писал съм, че не съм аз собственик, а съм оторизиран. Ако се стигне до продажба много ясно, че клиента първо ще бъде свързан със собственика за доуточняване на дейтайлите. Нали не мислиш, че някой ще плати ей така, предварително и на сляпо.

Сайт не е имало. PR също няма - това можеш и сам да си го провериш и въобще не знам защо питаш за него.

Поздрави.
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Айде сега ми обясни понеже си много отворен и раздаваш отрицателни репутации - Как точно като ме свържеш с някой ще ми докажеш че въпросният човек който ще се обади по телефона е собственика, а не е някое твое поставено лице. И как точно ще стане плащането не на сляпо - твоя човек първо ще прехвърли домейна и след това ще си чака парите или първо ще получи парите, а пък този който е платил ще чака да му прехвърлят домейна дето не знае дали въобще се продава.
Това че дадено нещо може да се провери не значи че не трябва да се дава инфо или трябва понеже тебе те мързи 100 човека да загубят по 5 минути да търсят нещо дето ти си можел да напишеш за 5 секунди.
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Айде пак! Не знам защо ми говориш за телефони, след като имаме интернет. При интерес и евентуален купувач, въпросният ще получи нужната информация и "доказателства" - не се притеснявай за това. И честно казано се захващаш за глупости. Считам обявата си за достатъчно ясна и грамотна, дори много по-читава от болшинството други, което води до логичния въпрос - на всяка друга тема ли се изявяваш като такъв коректив?
PR (че и другите неща) се проверява за доста по-малко от 5 минути, а изказването за мързела е неуместно на фона на липсващите ти запетайки.
Не искам да се заяждаме, но пак повтарям - захващаш се за глупости.

Със здраве!
 
Последно редактирано:
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Не не се изявявам за коректив във всяка тема, а само на тези които ми се сторят странни и хубавото на този форум е че това не е забранено и всеки има право на мнение. Нямам претенции да съм учител по български и вместо да се възмущаваш от липсата на запетайки по добре да беше отговорил на въпроса който ти зададох - каква е точно гаранцията за купувача?
А факта че връзката с продавача даже няма да е по телефон, а по интернет не виждам с какво трябва да успокои потенциалният клиент.
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

Добре де, само аз ли не схванах защо го нападаш?
Защото евентуално може да е измамник? Е може, но може и да не е - човека е един от старите във форума без отрицателен итрейдър и с репутация.
Мир хора и си радвайте на живота.
 
От: Търг за домейн Kotooshu.com

В първият ми пост не съм го нападал просто дадох мнение и то доста умерено в отговор на което той вместо да даде някакъв смислен отговор ми слага отрицателна репутация. Освен това в реакциите си никога не се водя от това дали някой е стар или нов а от това дали е прав или не и никога до сега не съм слагал отрицателна репутация защото каквото мисля го казвам директно в темата а не анонимно като мишок.
 

Горе