Търг за Zerg.info старт 2 лв

nuni

Active Member
Рейтинг - 100%
24   0   0
Регестриран в GoDaddy. Изтича на 02/02/2012 т.е. остават 9 дена

Начална цена: 2 лева
Стъпка: 1 лева
Купи сега: 30 лв


Zerg.info изтича на 02/02/2012

Търгът ще приключи след 24 часа от последната оферта.
Начин на плащане: PayPal, EasyPay или банков път

Успех:)

<br /><br /> Домейн Име | URL: zerg.info<br /><br />Приблизителна Цена: 30<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 02/02/12<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: PayPal, EasyPay или банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br /><br /><br /> Домейн Име | URL: Zerg.info<br /><br />Приблизителна Цена: 30<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 02/02/12<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Page Rank: N/A<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: PayPal, EasyPay или банков път<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />
 
Последно редактирано:
От: Търг за Zerg.info старт 2 лв

Получих ЛС, купувачът е готов да плати цената на Buy Now It
Благодаря на всички и да му е честито на новия собственик.

Относно стария търг - беше проведен както трябва, но за съжеление имаше некоректен купувач и обърка правилата на търга.

Моля, админите да затворят темата.
Благодаря предварително.
 
От: Търг за Zerg.info старт 2 лв

Е ти Buy Now It - цената я добави преди малко... :)
Глупава работа, тоя домейн струва много повече от 30лв
 
От: Търг за Zerg.info старт 2 лв

Да, добавих го към 18:38 часа. В "Приблизителна Цена" бях написал 30лв и купувача се свърза с мен и ме попита дали за 30 лв бих го дал домейна
и аз се съгласих. Да, домейнът наистина е хубав, пожелвам успех на собственика с развиването му. :)
 
От: Търг за Zerg.info старт 2 лв

Такъв домейн и сам си се развива :)

Да ама младите не знаят що е то broodwar :) ех... да взема да поиграя малко ли :D ей така както се отплеснах има ли някой желаещ?
 
От: Търг за Zerg.info старт 2 лв

Да ама младите не знаят що е то broodwar :) ех... да взема да поиграя малко ли :D ей така както се отплеснах има ли някой желаещ?

Добре насочващо ;) Дано домейна бъде развит добре, на купувача - честито!
 
От: Търг за Zerg.info старт 2 лв

@xopacuo, starcraft 2 излезна наскоро е батко :).
Иначе доброто старо време дето цъках на sc bw.... мамо най-добрия на turren defence

Иначе аз съм купувача и много се радвам за придобивката.
 
Последно редактирано:
От: Търг за Zerg.info старт 2 лв

@xopacuo, starcraft 2 излезна наскоро е батко :).
Иначе доброто старо време дето цъках на sc bw.... мамо най-добрия на turren defence

Иначе аз съм купувача и много се радвам за придобивката.

Никак не е скоро ;) миналата година беше май, ама нещо не съм му фен... ретрото ме блазни повече :)
 

Горе