Търг " affiliate account " в Унибет

От: Търг " affiliate account " в Унибет

Първият беше правен преди 4-5 дена като си правех скриинове из акаунтите , щото имам много , сигурно 20-30 Affilate акаунта печеливши , и днеска го качих в бързината , както виждаш , не съм го правил днес има и дата на него. След това ти поиска доказателство и аз направих и ти дадох от днес.
Естествено които е имал реален интерес , писал ми е на ЛС ще получи снимки , достъп до акаунта ( ако е с добър Itrader ) И т.н.
Това беше последния ми коментар по темата,. Доказах , че всичко е наред нали ? Явно нямаш доблест да се извиниш?
Повече на хора като теб , с които не съм правил бизнес , а и няма да правя, няма да отговарям.
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Първият беше правен преди 4-5 дена като си правех скриинове из акаунтите , щото имам много , сигурно 20-30 Affilate акаунта печеливши , и днеска го качих в бързината , както виждаш , не съм го правил днес има и дата на него. След това ти поиска доказателство и аз направих и ти дадох от днес.
Естествено които е имал реален интерес , писал ми е на ЛС ще получи снимки , достъп до акаунта ( ако е с добър Itrader ) И т.н.
Това беше последния ми коментар по темата,. Доказах , че всичко е наред нали ? Явно нямаш доблест да се извиниш?
Повече на хора като теб , с които не съм правил бизнес , а и няма да правя, няма да отговарям.

Ами ок, извинение няма как да получиш при положение, че не си доказал нищо. Казах ти на кво набързо да направиш скрийн, ти се омотваш, оправдаваш и т.н. Тъй че си ми пределно ясен. Едно скрийнче се прави за 1 минутка и да го публикуваш тук и всичко щеше да е ОК. само че ти отказваш и се оправдаваш.
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Здравей скриин ти направих на получени плащания.Това искаше в началото ? Получи го сега пак упорстваш ? При положение , че съм получил такива плащания значи не лъжа. Ми не само това ами и бонус давам с акаунта , щото имало пари в него а аз съм забравил да го спомена.
Кажи ми къде точно да вляза през настройки и какъв скриин да ти дам?!
Нямаш никакъв проблем да го направя?
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Горе съм ти пуснал скрийн къде да влезеш, два клика и си готов "Справки" кликаш на "разплащане" и ще ти излязат месец по месец преведените пари
 
Последно редактирано:
От: Търг " affiliate account " в Унибет

хайде и аз да питам нещо ;) , как седят нещата с тези Афф имам предвид данъци ала бала, като се купи такъв акаунт мога да напиша моите имена и парите да ми се превеждат на моя сметка, трябва ли да се кандидатства с нов сайт за одобрение, може ли да се слагат на други сайтове освен с тематика спорт.Може да са елементарни въпросите,но наистина не ми са ясни тия неща и едва ли само на мен :) пък имам интерес да знам дали да си купя такъв акаунт че наистина има много стойностни сайтове който се продават по чуждите сайтове и са резнати от рекламната мрежа на гоогле
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Велко , как ще коментираш това ?

http://url.bg/show-image.php?id=b80c897c10610f0412d6242061fad53b
a_vel - Пишеш нови имена , данъци няма , пишеш си твоя сметка и си получаваш парите на нея. Рекламата е одобрена , не е нужно с друг сайт да кандидатстваш , мисля , че отговорих достатъчно пълно на въпроса ти .
Поздрави HailMary.
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Велко , ако твоя акаунт в унибет беше изкарал някой лев щеше да знаеш , че НЕТ е изплатените печалби . И нямаше да ставаш смешен , но не се тревожи решил съм да направя курс " Как да печелим от сайтове за залози " Мисля да те взема в групата, без такса , за тебе Free (rofl)
И сега не ми спори и не искам да ми показваш глупави печалби от други саитове. Защото аз имам над 20 affiliate акаунта, като два от тях ми изкарват приблизително по 1000 на месец всеки от тях , за това и другите ги разпродавам , няма смисъл за мен , да се занимавам с тях.!
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

какво му обясняваш само те дразни от завист :lol: аз нали се разправях с една орда орки и в моята тема
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Велко , ако твоя акаунт в унибет беше изкарал някой лев щеше да знаеш , че НЕТ е изплатените печалби . И нямаше да ставаш смешен , но не се тревожи решил съм да направя курс " Как да печелим от сайтове за залози " Мисля да те взема в групата, без такса , за тебе Free (rofl)
И сега не ми спори и не искам да ми показваш глупави печалби от други саитове. Защото аз имам над 20 affiliate акаунта, като два от тях ми изкарват приблизително по 1000 на месец всеки от тях , за това и другите ги разпродавам , няма смисъл за мен , да се занимавам с тях.!

От първия ти скрийншот не се взима това което си пуснал, а 30% от него, мисля че ти го доказах, Провери по-горе и виж сам. Базирайки се на него казах че лъжеш. Следващите скрийнове доказват обратното, за което имаш моите извинения.
 
Обаче пък от последния скрийншот се вижда, че приходи от този акаунт вече няма! Изплатените суми са били от края на 2010та година и началото на 2011. От там на татък - нищо. Явно играещите са спрели да наливат пари, нали?
Купувача хубаво да помисли, дали държи да даде 150 евро, за нещо което вече НЕ печели.
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

какво му обясняваш само те дразни от завист аз нали се разправях с една орда орки и в моята тема


малоумник за кво да завиждам бе идиот. Знаеш ли, Amoun и Netsurffer са прави да се фукат колко пари вадят и да ви го навират в лицето тва, щото за такъв олигофрен като теб друг начин няма да млъкнеш. Ето бе капут е на глей за тия 13 дена колко ми е печалбата САМО от единия афф акаунт и ми кажи за кво да завиждам, кретен?


ПС: Кой видял, видял
 
Последно редактирано:
Re: От: Търг " affiliate account " в Унибет

Всичко е добре когато свършва добре. CHEERS.

Видях червената ти точка и мисля, че беше абсолютно ненужно да я даваш. До днешния ден имах добри впечатления от теб и мненията ти във форума.

Що се отнася до текста към репутацията - не хейтвам. Изказвам мнение, което не е задължително да ти допадне. Не е като да съм си мълчал, когато някой бъде подведен във форума. Хапя - мога го. Факт е, че освен 5 евро от Февруари насам в акаунта други суми не са влизали, нали?

Предупредих останалите колеги от форума да внимават, чувствам се морално задължен да го направя.

Та за да видиш, че не съм просто хейтър, написах горното вместо да ти брулна една червена ряпа :)
 
От: Re: От: Търг " affiliate account " в Унибет

Предупредих останалите колеги от форума да внимават, чувствам се морално задължен да го направя.

за което лично аз съм ти много благодарен,на пример както по горе написах точно тези програми не ги разбирам и щях да се чудя кво става после като купя подобен акаунт но вече ще знам къде да гледам:-|
 
От: Re: От: Търг " affiliate account " в Унибет

честно казано и аз си го помислих, последните няколко месеца какво се е случило с приходите,
Имам една идея, колегите да споделят дали е възможно това- на покер поне, ако пишеш на съпорта може да прехвърлят даден акаунт от един афилиейт към друг, особено ако двата са твои, да не е станало така. ?
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

Темата от мен е изчерпана и няма какво да пиша . Пък и акаунта е продаден . Не искам да пиша обяснения кое може , кое не може имам си и по важни работи , но ако ви интересува нещо , повечето зали имат БГ Съпорт и можете да и пишете по всяко време като предполагам ще ви отговорят на въпросите.

Аз съм отбелязал , че в последно време не играят, но комара спирка няма , рано или късно пак ще почнат, особено с идващото европейско първенство.

ktomov - Дадох репутация защото се ядосвам , че повечето Българи отбелязват само лошите неща и търсят измама.
Пусна нещо получа 10 ЛС-та Защо е толкова ниска цената? После се почват тук някакви нападки , че се опитвам да излъжа и печалбата е 3 пъти по малка , и тн и тн. А ти написа нещо което преди това аз бях предупредил.

Как пък един път като всичко е точно някои не напише , аве тоя е ПИЧ... ми се негативизмите търсиме? Дайте малко по оптимистично всички , празници идват... Мисля, че сме големи хора и не сме цигани да се караме и спориме цял ден за някакви си 20-50-100 лева и колкото да са, сигурен съм , че всеки от нас може да ги изкара за един ден , стига да иска.


Аз наистина не знаех , че за такава дребна сума ще стават такива спорове тук. За това оставащите акаунти ще ги предложа на хора които ми имат доверие и интерес, но няма да пускам теми тук или , ако трябва ще ги оставя така за мен , но не бих губил отново цял ден в спорове, за пари които щях да изкарам по две, ако вършех нещо....

Наистина не ми се спори с никой ! За това си сипвам една чаша вино и само ще чета днес.

Наздраве !
 
От: Търг " affiliate account " в Унибет

какво му обясняваш само те дразни от завист :lol: аз нали се разправях с една орда орки и в моята тема

Ех мишочкин, мишочкин, с кой си се разправял бе? И двамата се правите на тарикати и щото не ви се получава започвате да плюете тука. При мен завист ли имаше, нали ти пратих скрийновете с приходите ми, кажи ми за кво да ти завиждам? Има балъци във форума, да и на такива "тарикати" като теб, ТРЯБВА да им се осират темите, защото:

1. Мразим тарикати.
2. Почти всеки, който не разбира, в началото е балък и се лови. И аз бях и мен ме мамиха много пъти. А като си начинаещ, паднеш ли веднъж, ТРУДНО се става и се продължава. А да направиш това, което аз, да паднеш и после няколко години да те въргалят "тарикати" като теб и после да станеш и да успееш - още по-трудно става!

Затова АПЕЛ към всички, като видите някакъв опит за измама, пишете и ОСИРАЙТЕ темите!

П.С.: А ти мишка, така и не показа никви скрийнове. А и въпрос специално към теб - Защо да съм орк, ъндет, пор и т.н., а като ти дадох купон за 1 долар и изведнъж станах пич?
 
Гледайте сега. Не съм искал да осирам темата. Не съм завиждал. Не съм искал и да се продължи с офтопик 182736 мнения.

Написах горните ми мнения, само и единствено заради това "Сега напоследък не са играли", написано в първото мнение в темата и видяното в последствие от скрийншота.

За мен "напоследък" не значи преди 10 месеца. И да ХейлМери - мнителни са хората тук, защото не веднъж за били мамени. Имам две приказки, които спазвам - два пъти мери, един път режи и веднъж опарил се, внимаваш с огъня следващия път.

Аз бях до тук в темата.
 

Горе